Skype
Kaip rasti merginą mažame miestelyje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip rasti merginą mažame miestelyje

Sveiki, PatrauklusVyras.lt

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti už Jūsų produktus, kurie man apsuko gyvenimą. Buvau nusipirkęs, jūsų knygą Šokėjo moterų viliojimo istorijos ir Alfa Vyras mokymų DVD. Tiesa iš pradžių peržiūrėjus, aš gerai įsižiūrėdavau ar tai nesuvaidinta, bet tiek faktais tiek vaizdais ir su daug merginų, juk jų visų nepapirksi? Aš suvokiau, kad tai įmanoma realybėje. Noriu papasakoti kas man nutiko šiandien.

Aš esu iš mažo Lietuvos miestelio. Ir čia taip kabinti merginas, kaip parodyta Jūsų DVD nėra lengva, dėl tam tikrų priežasčių. Pirma tai, kad čia merginų, kurioms 20-30 metų labai nedaug. Daugelis jų išvažiavusios į tą patį Vilnių ar Kauną, užsienį. Likusios tos kurios turi vyrus ir vaikai iki 18 metų.

mazas miestelis

Dėliodamasis savo strategiją iš jūsų knygų ir DVD aš suvokiau, kad turiu pasiimti miestelį esantį 20-40 km nuo mano namų. Tą ir padariau. Penktadienį aš pasportavau. Niekaip nepriraginau savo draugo eiti sportuoti, visi tokie be motyvacijos ir nukabinę nosį. Po sporto grįžau namo, pavalgiau, sėdau į mašiną ir išvažiavau į miestelį esantį už 30km nuo manojo.

Važiavau ir viduje toks jauduliukas kurdeno mano jausmus. Važiavau vienas. Taip keista. Eisiu vienas kalbinti merginų. Muzika kuri garsiai grojo mano automobilyje, man palaikė motyvaciją. Taigi atvažiau. Merginų čia nerasi nei su žiburiu. Vienas kitas ant kampo baxūrai, kurie su mašinom atvažiuoja pasirodyti ir paspjaudyti semkių, keli su motoroleriais ir tiek. Įsukęs į vieną gatvutę pamačiau einančią gražią, ganėtinai aukštą blondinę. Ji ėjo su aptemptomis pilkomis tympomis ir ant pečių buvo maža kuprinėlė. Atrodė, kaip ką tik po sporto.

Taigi priėjau, užkalbinau, atsitraukiau nuo jos. Ji labai nustebo, bet būtumėte matę jos šypseną. Kokia ji laiminga buvo, kad ją užkalbinau. Kai prisistačiau, kad esu iš miestelio esančio 30km nuo čia, mačiau, kad jos akyse šie žodžiai jai labai patinka. Aš esu ne vietinis, ji gali labiau atsipalaidavusi bendrauti, o beje aš ir neblogas jai grobis. Juk tokių gražiai apsirengusių, susitvarkiusių iš kito miestelio esančio netoliese, ne dažnai nukrenta?

miestelis prie sutemos

Su ja pabendravau kokias 7 minutes ir pasiėmiau jos kontaktą. Tada nuvažiavau į miestelio centrą ir dar padariau kelis priėjimus. Bet tai buvo prie mergaičių, kurioms 17-18 metų. Todėl čia tik šiaip, neverta pasakoti. Ką pastebėjau, kad visos labai apsidžiaugdavo, dar paklausdavo, kodėl taip tvarkingai pasipuošęs. Žodžiu nieko nedarant, jos stovėdavo šalia manęs ir laukdavo ką aš darysiu. Negalėjau patikėti, kaip visą tai veikia, ką jūs rašėte, rodėte DVD.

Apsukau dar gal kokius šešis ratus aplink šį miestelį ir supratau, kad daugiau naudos čia nepešiu ir po truputėlį judėjau link savo miestelio. Sumasčiau paskambinti tai savo 29 metų blondinei. Numetė ragelį. Po minutės parašė: „Jugi matei žiedelį ant piršto, skambinti taip negali bet kada žinoki… Justai…“

Po gal 10 minučių rašinėjimosi žinutėmis, nusprendėme, kad geriau susitiksime kitą dieną. Važiuodamas namo negalėjau patikėti kas nutiko. Grįžęs į miestelį paskambinau savo geriausiam draugui ir papasakojau. Kuris lygiai tą pačią problemą turėjo – niekaip negalėjo savo mažam miestelyje susirasti panelės.

Kai jam paskambinau ir pasakiau, jog visgi išvažiavau kalbinti merginų, jis pasakė – o mldc. Pats su manimi nėjo sportuoti, todėl gailėjosi ir pavydėjo, kokius aš rezultatus gavau. Jaučiuosi puikiai, turiu žinias, jos veikia, pasikeičiau. Ir ačiū PatrauklusVyras.lt !

Justas (vardas pakeistas)

Alfa Vyras mokymų DVD

Lietuviškoji mokymų programa „PICKUP“

Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos“

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį