Skype
Kaip rasti merginą nakčiai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip rasti merginą nakčiai

kaip rasti mergina nakčiai greičiausias būdasKartais sėdi namie ir galvoji, kaip rasti merginą nakčiai. Atsiverti „Google”, ieškai pažinčių svetainėse ir randi neaiškius skelbimus ar pasiūlymus, kuriuose pateikti telefono numeriai ir el. pašto adresai. Į vieną kitą paskambini, atsiliepia visai kiti žmonės ir matai, jog rasti merginą nakčiai tampa problematiška.

Kita vertus pagalvoji, jog jeigu pasiimsi prostitutę nakčiai, kas iš to? Juk visi per ją eina. Visi su ja mylisi. Be to, jokių jausmų ji tau nejaus ir naktis su ja nebus tai, ko tu nori. Tada pagalvoji, tai kaip rasti normalią merginą nakčiai?

Per 6 metus aš užkalbinau daugiau nei 30 000 merginų. Išmokiau ne vieną vyrą susirasti merginą nakčiai, draugystei ir net ilgalaikiams santykiams. Susitikinėdavau  su 2-3 merginomis vienu metu, kai kitiems draugams taip elgtis būdavo tabu. Čia aš pateiksiu savąjį būdą, kaip lengvai ir greitai susirasdavau merginą nakčiai. Tikėtina, jog geresnio straipsnio internete nerastum. Nes tiesiog nerasi žmogaus, kuris turėtų didesnę praktiką, nei manoji ar PatrauklusVyras.lt partnerių. Tad lik čia ir atidžiai skaityk.

kaip rasti merginą nakčiai

VAKARAS. Sėdu į savo „geldą” ir išdūlinu iš kiemo. Bevažiuojant stotelėje pamatau gražią merginą. Nieko nelaukęs prieinu ir susipažįstu su ja.

Dar vienas lengvai paimtas numeris. Jokio ilgo susirašinėjimo internete ir brangaus laiko gaišimo. Jau ne vieną savo mokinį esu gerai aprengęs, išmokinęs psichologinių moterų viliojimo pagrindų, ko pasėkoje jiems susirasti merginą nakčiai tampa labai paprasta.

kaip rasti merginą nakčiai 2Dažnai apvažiuoju vietinius miesto prekybos centrus prisirinkti merginų numerių. Fotografijoje kairėje matyti, kaip užeinu į prekybos centrą ir štai dar viena daili blondinė stovi gėrimų skyriuje. Beje tuo metu ji buvo su mama. bet tai ne problema pasitikinčiam savimi ir žinančiam ko nori vyrui. Greitai jos akutės susikoncentravo į mane 🙂 Boom, dar vienas numeris.

Tokiais atvejais nekyla minčių, kaip susirasti merginą nakčiai. Aš galėčiau išmokinti bet kurį Lietuvos vyrą ir nebereikėtų jiems jokių prostitučių ir viso š…, kurio apstu sex pažintyse.

kaip rasti merginą nakčiai 3Grįžtu prie savo „karietos”, įsimetu į ją, užsimaukšlinu skrybėlę, pasikeičiu kelnes, jog tapčiau visai kitas žmogus ir vėl grįžtu į prekybos centrą. Šį kartą susistabdau dvi merginas, nes skrybėlė prideda vyrui galios. Juokauju. Galios prideda psichologinės žinios ir tik po to visa kita.

Kai aš sau pasakiau, jog mano mokiniai taps Nr. 1 Lietuvoje ir pasaulyje, tai taip ir atsitiko. Ką aš moku, to ir juos išmokinau. Nuotraukoje stoviu su mėlynomis kelnėmis ir skrybėle, esu sukėlęs joms emocijų. Po pokalbio, nebe vienas, o du numeriai „potencialių merginų nakčiai”, kaip jūs vyrai, vadinate.

kaip susirasti merginą nakčiai 4Grįžtu vėl į savo „geldą”. Persimetu į kitas kelnes, švarką ir judu į kitą prekybos centrą. Randu dar vieną potencialią merginą nakčiai.

Dominuodamas paimu ją už rankos ir pasakau tokius žodžius į ausį, jog jai nieko kito nebelieka, kaip tik sekti paskui mane.

Pasitikėjimas savimi rauna viską. Neseniai prieš tai gavau 4 telefono numerius ir svarbiausia iš labai gražių ir man patinkančių merginų.

kaip susirasti panele nakciaiilgai netrukus sudominu ją, pasakau, jog turiu lėkti ir dar pasiimu vieną telefono numerį. Galvoje tokios mintys: „koks dar gali būti geresnis būdas susirasti merginą nakčiai?”. Gal šią naktį aš jų dar neturėsiu, bet grįžęs namo šiek tiek „padirbsiu” prie telefono ir jau kitą dieną bent su viena iš jų tikrai susitiksiu.

Taigi patenkintas savimi grįžtu namo. Einu miegoti.


kaip rasti mergina nakciai greiciausias budasSekančią dieną atsikėlęs apie 12:00 dienos skambinu
 merginomis tokia tvarka, nuo man labiausiai patikusios iki mažiausiai ir kviečiu į pasimatymą.

Susitariu dėl vieno pasimatymo. Viskas. O su likusiomis merginomis pasimatymus atidedu kitoms dienoms.

Kodėl man taip lengvai sekasi susirasti merginą nakčiai? Todėl, kad mano priėjimai ir susipažinimas būna labai stiprūs. Aš taikau vieną metodiką – programuoju merginas per jausmus ir atsirenku kurias kalbinti, o kurias ne.

Šis būdas yra pats geriausias ir naudingiausias tau, kaip susirasti merginą nakčiai. Kodėl?

1. Užkalbindamas nepažįstamą merginą stipriai tobulini savo komunikacinius įgūdžius.

2. Patirtos sėkmės išpučia pasitikėjimą savimi, kurį gali panaudoti versle, darbe ar gyvenime.

3. Tai yra greičiausias patikimas būdas, kaip susirasti merginą nakčiai.

4. Galų gale, tai yra gyvas bendravimas. Iš senovės mes žinome, jog gyvas bendravimas suteikia didžiausią laimę. 

Kaip tau tapti tokiu komunikabiliu ir lengvai rasti merginą nakčiai?

1. Pradėk nuo mažų dalykų. Nusipirk mano knygą: „Kaip Suvilioti Moterį”.  Kad ir per internetą radęs merginą, sutikęs ją pasimatyme, turėsi vis tiek bendrauti. Ir jeigu turėsi kompleksų, jie vis tiek išlys. KNYGA ČIA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-kaip-suvilioti-moteri

2. Įsigyk DVD, kuriame bus daugybė priėjimų ir užkalbinimo pavyzdžių. Jis kainuoja brangiau, tačiau su knyga tai bus puikus vienas kitą papildantis duetas. DVD ČIA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/lietuviskoji-mokymu-programa-pickup

3. Kai išmoksi iš merginų išgauti telefono numerius nakčiai ar ilgalaikiams santykiams, tuomet pereik prie sudėtingesnių ir daug labiau pažengusiems vyrams produkto: KAIP VALDYTI MOTERIS. DVD ČIA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį