Skype
Kaip reikia bendrauti su mergina, kad padaryti įspūdį? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip reikia bendrauti su mergina, kad padaryti įspūdį?

MINDAUGAS klausia:

Daug internete skaiciau ir atradau tavo web puslapi.  Tau turbut daugelis raso su tom paciom problemom. Kaip reikia bendrauti su mergina kaip padaryti ispudi kad merginai patiktum. Gyvenu uzsieny o cia labai sunku cia ja susirasti. Noreciau keletos patarimu zinoma ne uz dyka.

PatrauklusVyras.lt atsako:

Sveikas, Mindaugai,

„Kaip reikia bendrauti su mergina kaip padaryti ispudi kad merginai patiktum” – aš galiu pasakyti ką po ko sakyti, tačiau tai tau nepritrauks kokybiškos moters į santykius, tai nepadarys gero įspūdžio merginai per pirmąją pažintį. Kur kas yra viskas giliau ir reikia suvokti tam tikrus kelis dalykus. visų pirma yra svarbu ne ką sakai, o kaip tu tai sakai.

Pavyzdžiui vienas mano mokinys merginai žodį „prezervatyvas” taip ištaria seksualiai, kad ji pradeda juoktis, šalia jo greitai atsipalaiduoja ir nori megzti pažintį. Taigi ką jis turi tokio, ko tu neturi? Tai kūno kalbą. Kūno kalba yra esmių esmė su moterimis. Ir kai tu turi patrauklią kūno kalbą, palengvėja viskas. Tačiau vien kūno kalbos neužtenka. Reikia ir antrojo dalyko, – tai Alfa vyro požiūrio. Kaip jis į save žiūri, kaip jis į moteris? kokius standartus turi moterims, kokias moteris jis įsileidžia į savo gyvenimą, ir kokias ne? Koks yra Alfa Vyro požiūris kaip bendrauti su moterimis? ir t.t.  Žinai dėl ko? Todėl kai tave moteris atstums, tau nepasiseks, turėdamas beta vyro mąstymą tu suklupsi ir neatsistosi. Turėdamas beta mąstymą, tu papraščiausiai neišlaikysi tokių paprastų moters testų kaip: „tai čia dažnai taip moteris kalbini?” , „tai čia medžioji?” „tu man nenuoširdus atrodai”, – beta vyrai po tokių testų moters pasimeta, jie suabejoja savimi, o Alfa sutraiško tuos testus. Sutraiško iš teisingo mąstymo, iš  supratimo moterų psichologijos.

Pavyzdžiui, beta vyras sakys moteriai: „duok man savo numerį, norėčiau tave pakviesti į kavinę”, Alfa Vyras sakys: „užrašyk savo telefono numerį”. Alfa vyras nei nesakys ką jis ten su ja darys, jis taip griežtai jai lieps užrašyti, kad tai moteriai nekils jokių abejonių rašyti ar nerašyti telefono numerio. Taigi iš kur viskas kyla? iš kūno kalbos, iš pasiitikėjimo savimi, iš pasaulėžiūros iš užtikrintumo.

Kai tu savyje išsiugdai šiuos keturis aspektus, moterys pačios limpa aplink tave. Tačiau tam kad jos norėtų ilgalaikių santykių, reikia dar ir kitų savybių, kurios pririša moterį prie tavęs. (apie jas aš nekalbėsiu, pirmą tau reikia išmokti pradžią. Pradžią – kaip padaryti pirmąjį gerą įspūdį, kaip padaryti taip, kad tos moterys pačios norėtų su tavimi tęsti pokalbį, klausinėtų: „o iš kur tu esi?” „kiek tau metų?” „kur tavo mergina???”)

Taigi kuom aš tau galėčiau padėti? Aš jau tau padėjau tuom, kad daviau suprasti, jog neužtenka žinoti ką sakyti prie moters, reikia žinoti daugiau. Skolingas alaus.

Realiai, kaip tu gali išmokti kūno kalbos, tai tik matydamas gyvą pavyzdį – MANE.. Kaip aš pritaikydavau kūno kalbą eidamas prie moterų? Tokį dalyką tik pamatysi per DVD. Jokia knyga ar audio įrašas tau to neparodys. Jei neturi galimybės atvykti į mokymus, telieka vienintelis kelias to išmokti – DVD programa.

Alfa vyro pasaulėžiūrą po truputį diegsi į save ir keisi savo seną mąstymą, kuris neduoda rezultatų. Negalvok, kad iš karto viską išmoksi, reikės daug dirbti su savimi. Reikės stebėti kiekvieną savo judesį, jį koreguoti. Reikės mąstymą pakeistį į Alfa Vyro mąstymą. Taigi geriausia yra komplektuoti DVD programą su Alfa Vyras knyga mano. Kadangi iš knygos tu pasikeisi savo pasaulėžiūrą, mąstymą – ten viskas plačiai aprašyta su pavyzdžiais.

O iš DVD išmoksi kūno kalbos ir pamatysi mano pavyzdžius, kas yra svarbiausia .

Patarimai

2 komentarai

 1. simas:

  A6 nežinau man šitas būdas nepasitvirtino ir šeip man su oanelem nelabai kaip sekasi gal as su jom bendraut nemoku ar kas yra?

 2. Brolau:

  Būk savimi, nuoširdus, jei patinka panelė, tai nuoširdžiai ir išreikšk jai šiltus jausmus. Jei nuoširdumą iškelsi į pirmą vietą savo vertybių sąraše, tu pradėsi patikti visiems. Nes tai, kas tikra, yra reta. Ir prasminga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį