Skype
Kaip save užvesti ir nugalėti užkalbinimo baimę? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip save užvesti ir nugalėti užkalbinimo baimę?

seminaro autorius airinas arutiunianUžkalbinimo baimė kamuoja bene didžiausią vyrų dalį pasauly. Tai pati svarbiausia problema, dėl kurios vyrai nesiryžta ir bijo užkalbinti merginas. Blogiausia yra tai, kad jos sunaikinti neįmanoma – net labiausiai patyrę PUA (pick up artist – vyrai, nuolatos kalbinantys merginas) ją jaučia, tiesiog jie moka tą baimę kontroliuoti. Skirtumas tarp jų ir tavęs yra toks, kad priešingai nei tu, jie suvokia dėl kokių priežasčių ji kilo ir kaip su ja susidorot.

Panagrinėkim šios problemos šaknis. Baimė užkalbinti merginą atsiranda iš:

 • Baimės, kad tave atstums;
 • Baimės apsijuokti ir būti pažemintam;
 • Neturėjimo ką sakyt;
 • Nepasitikėjimo savimi;
 • Nepakankamos patirties su merginomis;
 • Nuolatinių pasiteisinimų;

 baime kad tave atstums

Baimė, kad tave atstums

Visų pirmą atstūmimas galioja visur, ne tik merginų kabinime. Jo pilna visur: atstūmimas kolegų grupei, nepripažinimas darbe, darbo prašymo atmetimas. Kad ir tos pačios holivudo žvaigždės yra nuolat atstūmiamos dėl vaidmenų. Tu ir pats net nesuvoki, kad šiandien buvai atstumtas: galbūt tavo draugai susitarė susitikt ir nepakvietė tavęs kartu, galbūt tu stengiaisi ką nors atlikti ir liko neįvertintas tavo darbas…  Žmogus yra nuolat atstūmiamas, tai yra natūralus gyvenimo procesas. Tačiau žmonės per daug to nesureikšmina ir juda toliau. Lygiai tas pats su moterim. Turi suvokt, kad visoms merginoms nepatiksi. Turi suprast, kad atstūmimas yra natūralus gyvenimo procesas ir jo nepriimti kaip kaltės sau. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių mergina neina į kalbas, yra šalta ar nekreipia į tave dėmesio, ne dėl tavo kaltės.

Priežastys:

 • Bloga nuotaika;
 • Tos dienos;
 • Gali būt, kad ištikrųjų kažkur skuba ir tiesiog neturi laiko;
 • Tu jai gali priimt tėvą ar brolį;
 • Tu jai priimeni ką nors blogo iš praeities;

Šių moters savybių tu negali neįtakoti, tiesiog turi susitaikyt. Pasauly merginų yra >3mlrd, kas iš to kad tave atstums viena, kas nuo to pasikeis? Tu judi prie kitos. Nepamiršk, kad tu esi VYRAS, tu turi pasirinkimo teisę!

 

Baimė apsijuokt ir būti pažemintam

Ši problema slypi gyliai žmogaus viduje, kuri dažniausiai atsiranda nuo mažų dienų, dėl įvairiausių faktorių, tokių kaip: tėvų auklėjimo, aplinkos, kompleksų. Šią baimę sunaikinti galima ugdant pasitikėjimą savimi arba iš pagrindų pakeičiant mąstyseną į nusistovėjusį pasaulį.

Pasitikėjimas savimi:

Šios savybės neįmanoma išugdyti per savaitę, mėnesį ar pusę metų. Jis ugdomas po truputį ir reikalauja ilgo ir gan nemalonaus laiko. Pasitikėjimas savimi ugdomas per nesėkmes, kurios diena iš dienos tau teikia patirtį socialinėse situacijose. Kiekviena patirta nesėkmė, tave grūdina, krauna patirties bagažą. Kuo daugiau patirties turi, kuo daugiau įvairesnių socialinių situacijų esi patyręs, tuo saugesnis ir laisvesnis jautiesi savo kailyje. Kieno pasekoje – tampi labiau pasitikintis. Tada nebijok klysti ir viską priimk pozityviai.

Pakeičiant mąstyseną:

Tu neturi bijoti klaidų, nesėkmių. Mes juk žmonės, o žmonės turi savybė klysti. Turi suvokti, kad kiekviena tavo klaida yra dovana tau tobulėt. Tu neturi nuo jų bėgt, o atvirkščiai – turi jas išskleistom rankom priimti. Klaidos tau išduoda tavo silpnąsias vietas, suteikdamos galimybę jas sustiprinti. Privalai jas analizuot, tik šitokiu būdu tu jas ištaisyti ir nustosi jas daręs. Klaidos ne tik kad ugdo pasitikėjimą savimi, bet tuo pačiu ir socialinę kompetenciją ir daro tave atsparesniu socialiniam gyvenime.

Neturėjimo ką sakyt

nepasitikejimas savimi

Lengviausiai ištaisoma klaida. Tiesiog turi pasirašyt ką sakysi priėjęs, kaip vystysi pokalbį ir t.t. Su savim prieš veidrodį pasirepetuok, kad neužsikirtinėtum ir labiau įsisavintum planą.

a)      Turi pasirašyt pokalbio pradžią, ką sakysi priėjęs;

b)      Pasirašyk visus galimus scenarijus kaip reaguosi, ką sakysi, jei šalia bus jos draugas, draugė, ar pokalbio įkarštį jie prisijunks.

c)      Sugalvok klausimų, kuriuos įterpsi į nejaukias pauzes, ar kai neturėsi ko sakyt – susinervinsi.

 

PVZ:

1)      Kokia tau seksualiausia vyro vieta?

2)      Kokios sexy tavo kojos, kur tavo paslaptis?

3)      Kokia seksuali šypsena, kiek kartų per dieną ją treniruoji?

4)      Tu gera ar bloga mergaitė? Tavo akys sako vieną, o drabužiai visai ką kitą..

Esmė tame, kad šie klausimai ne tik kad nauja pokalbio tema, bet tuo pačiu jie kuria seksualinį ryšį tarp jūsų.

Pats pokalbis neturi būt rimtas ar įpareigojantis, turi būti linksmas ir atsipalaidavęs. Turi mėgaukis pokalbiu ir linksmai leisti laiką.

Mačo

Pirmos dalies pabaiga.

Teisingas Vyro mąstymasRekomenduojame knygą, kuri padės pasiekti laisvą bendravimą su merginomis: „Knyga kaip suvilioti moterį”

 

 

Pasitikėjimas savimi

2 komentarai

 1. Buna ir taip:

  Šių moters savybių tu „negali neįtakoti” – pataisykite

 2. Iceberg:

  Idėmiai perskaičiau. Labai svarbi informacija, jeigu įsigilinti. Pati svarbiausia Man, tai yra baimė apsijuokti ir buti pazemintam. Vengiau socialiniu situaciju, kad tik nepajusti sios baimes, todel neturiu pakankamai nesekmiu patyres, kad dabar pasitikeciau savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį