Skype
Kaip Šokėją suviliojo viena moteris.. - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Šokėją suviliojo viena moteris..

Kaip Šokėją suviliojo viena moteris..

Sveiki, vyrai, kurie stengiatės pasikeisti, sužinoti kuo daugiau apie Alfa Vyrą, jo manieras, elgesį, savybes, mąstymą. Šis straipsnis yra kaip tik jums, kuriame aš aprašysiu kaip Alfa Vyro savybės įjungia moteris ir jos tavęs užsimano seksualiai.

O kaip nuostabu, dabar grįžęs iš puikios nakvynės rašau šį straipsnį, kad jus pamotyvuoti ir duoti žinių. Sėdžiu prie kavos puodelio, rytas 8:00, truputį lengvas miego trūkumas. Moteris kuri mane suviliojo, buvo mano šokių mokinė. Kodėl taip vyksta, jog mokiniai ar mokinės „pamilsta“ savo mokytojus? Tai yra iš žmonių prigimties. Kadangi mus traukia stipresnės būtybės, turinčios statusą, galią ir kontroliuojančios situaciją, nenuostabu, jog tu patiksi savo mokinėms.

Nes tu ateini, tu įsakai ką daryti, kaip joms šokti, kaip rankas išvesti, kaip judinti klubus. Jos jaučia tave, plius vėliau šoka su tavimi, jaučia rankų šilumą, prisiglaudžia prie tavęs ir užsimano tave suvilioti. Tu joms patrauklus, nes turi gražią vyro laikyseną, stilių, moki ir sugebi seksualiai megzti akių kontaktą, plius tavo balso tonas vietomis kur reikia – sulėtėja ir tampa seksualus. Aišku jos dar žiūri į tavo užpakalį, kai šoka už tavęs. Ir jeigu vyro riestas užpakaliukas, jos pradeda įsivaizduoti, kai su tavimi ten daro kažką.. suprantate apie ką aš :).

Moterims šokiai – afrodiziakas, tai tarsi kažkokia įžanga į seksą. Moters seksualumas įsijungia nuo atsipalaidavimo lygio. Niekas taip neatpalaiduoja jų, kaip šokis, vyro šypsena, jo kontrolė, jos vedimas, jautimas ir šokis „iš klubų“ Jas tai veža.. Vyrai! Būkite seksualūs ir kuo daugiau turėkite situacijų, kurių kontrolę turite jūs.

Esmė tame, jog jeigu moteris ateina į tavo pasaulį, į tavo mėgstamą vietą, į tavo veiklą, į tavo aistrą, ji mato ir jaučia tave, jog tu esi laimingas, jog tu esi šefas, jog tu esi atsipalaidavęs, kas tuomet darosi su ja? Ji irgi atsipalaiduoja, ji seka paskui tave į atsipalaidavimo emocija :). Visi žmonės iš prigimties seka pagal lyderio kūno kalbą.

Ta aistra, veikla nebūtinai gali būti šokiai, tai gali būti automobilių remontas. Ji matys tavo tepaluotas rankas, tavo įtemptus pečių raumenis, kai kelsi variklį. Duodu 100 procentų, jog ji šlaps nuo to. NES TAI VYRIŠKA. Moterys jaudinasi matydamos kaip dirba vyro pečių raumenys. Tai simbolizuoja stiprybę. Todėl imdami moterį į pasimatymą, „supažindinkite ją netiesiogiai su savo veikla“. Nieko nėra didesnio afrodiziako, kaip vyro, kuris žino ką daro, turi savo gyvenimo aistrą ir gražų gyvenimą. Moteris tarsi nori atidaryti jo gyvenimo vartus, įeiti ir apžiūrėti tą sodą, su augančiais medžiais ir vaisiais.

Man nieko nereikėjo daryti. Mane suviliojo šokių mokinė, kuriai tiesiog buvau patrauklus ir patiko manieros. Patinka ir ne tik jai, bet reta kuri išdrįsta parodyti, pasakyti tai stipriau. Veikla tau atneš ne tik džiaugsmą, jog padėsi žmonėms, tau duos pinigų, pasitikėjimo savimi ir dar moterų atves. Vienam mano draugui, kuris užsiiminėja sporto papildų prekyba, viena mergina parašė per skype, jog nori numesti svorio. Ji jam pradėjo siųsti nuotraukų: „iš priekio, iš galo, dar krūtinė nufotkinus“ – įsivaizduojate??, ją žavėjo vyrai, kurie užsiiminėja kultūrizmu ir turi stangrų, tvirtą kūną. Neužilgo ji prisistatė prie jo namų.

Apibendrinant galime pasakyti, jog Alfa Vyro savybė yra tokia, jog yra sritis, kurioje jis dirba ir paskui jį seka žmonės. Jeigu tavo gyvenime yra bent viena sritis, kurioje paskui tave eina žmonės – tu įgauni Alfa statusą, tavo patrauklumas iššauna į viršų. Štai kodėl aš mokinius, studentus raginu eiti į tarybas, užimti kuo viršesnius postus, nepabūgti prisiimti atsakomybės. Grąža jums bus tikrai didelė . Moterims vyro pažintys, statusas, žinomumas visuomenėje – resursai, duodantys saugumą. Štai kodėl Romos senatorius, būdamas senas negražus „krivis“ mylėjosi su visomis..

Sėkmės, Vyrai, tobulėkite

Šokėjas

Patrauklumas

3 komentarai

 1. Mindaugas:

  Kelios klaidos tekste
  „nuotruakų”
  „paildų”

 2. Moteris:

  Tai kuris kuri suviliojo;)
  O dėl tu šokiu, tai tikra tiesa – moterims gerai sokantis vyras ( arba gerai vedantis sokyje) asocijuojasi su geru meiluziu ir apskritai įdomiu ryžtingu partneriu 🙂 kuris moka judeti, galvoja nestandartiskai, nebijo bandyti nauju dalyku, yra isradingas. Ir apskritai, šokis tai grazu. O moterims patinka grožis 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį