Skype
Klientas: Vidmantas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Klientas: Vidmantas

kaip susipazinti su naujais zmonemisVidmantas atvyko į Alfa Vyras mokymus iš Didžiosios Britanijos. PatrauklusVyras.lt puslapį jis buvo atradęs dar prieš dvejus metus iki kol atvyko į pasitikėjimo savimi ir moterų viliojimo kursus.

Reikėjo ir 1.5 metų, kad Vidmantas nusipirktų knygą: „Kaip Suvilioti Moterį„. Vėliau Vidmantas dar papildomai užsisakė konsultaciją  iš „Sėkmės Interne” mokymų. Tuo metu jis galvojo, kad dar neturint stipraus pasitikėjimo savimi ir žinių užkalbinant nepažįstamas merginas tiesiog gatvėje ar prekybos centre, jam kuo puikiausiai padės susipažinimas su merginomis internete.

Vidmantui atvykus į konsultaciją, jis buvo Patrauklus Vyras  maloniai pasitiktas ir pavaišintas kava. Netrukus Patrauklus Vyras ėmėsi spręsti iškilusias problemas. Analizavo susidariusią situaciją ir diskutavo ką reikėtų keisti Vidmanto internetinėje anketoje. Taipogi, kaip teisingai rašyti laiškus norint susipažinti su mergina internetinėje erdvėje (pažinčių portaluose).

Vėliau Airinas dėstė sekančias paskaitas apie tai, kaip sudominti merginą per internetą. Buvo parodyti realūs laiškų pavyzdžiai (kaip rašyti ir kodėl taip rašyti). Išaiškinta, kodėl moterys susidomi, būtent gaudamos tokius virtualius laiškus.

Dar vėliau Vidmantas pamatęs, kaip tai nesudėtinga, sutiko su Airino pasiūlymu išbandyti Alfa vyras mokymus ir užkalbinti gyvai merginas. Jis nusprendė merginos ieškoti visais frontais: tiek per internetą, tiek gyvai.

Vidmantas su Patrauklus Vyras  susitikę kitą dieną mokinosi teorijos, kaip užkalbinti nepažįstamą panelę ir kiek vėliau išvažiavo į praktiką.

 

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį