Skype
Kaip Sugundyti Merginą Žodžiais vienos nakties nuotykiui - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Sugundyti Merginą Žodžiais vienos nakties nuotykiui

PatrauklusVyras.lt paaiškina vyrams esminę priežastį kodėl jie lieka tik draugais seksualiomis gražiomis merginomis, su kuriomis jie norėtų permiegoti, sukurti ilgalaikius santykius. Kiek reikia laiko merginai nuspręsti ar tu jai liksi tik draugas, ar būsi vyras su kuriuo ji permiegos jau šiandien. Kiek merginai reikia laiko, kad ji nuspręstų, jog tu tinki tik ilgalaikiams santykiams. Apie tai žiūrėkite šiame VIDEO.

PatrauklusVyras.lt tęsia savo pokalbį apie tai kaip sugundyti merginą žodžiais, kūno kalba, teisingu požiūriu vienos nakties nuotykiui. Kodėl tokiam dideliam procentui vyrų taip ir niekada gyvenime nepavyksta patirti vienos nakties nuotykio. Ką riekia daryti, ką reikia pakeisti, kad galėtum suvilioti patikusią gražuolę

Video

2 komentarai

  1. Vardenis:

    Tavo mąstymas ahujienas ,aš pats skaitau apie kūno kalba,moterų kūno kalba. Žinau,kad tai yra labai svarbu,man tik reiktų pasimokinti šokti. Pats moku šnekėti ,merginoms ka joms patinka girdėti. Pats šnekų visokias nesvankybes,ir pats pasakau,kad jūs merginos esat pošlesnes nei mes vyrai,ir dauguma merginu su manim sutinka. Man dar trūksta pasitikėjimo ,kad nustempciau y lovą merginas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį