Skype
Kaip Sukelti Merginoms Emocijas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip Sukelti Merginoms Emocijas

Dirbtiniais būdais stengiantis sukelti merginoms emocijas nepavyks, nes tai bus nenatūralu. Tačiau, natūraliai diegiant į save Alfa Vyro savybes ir tampant vis geresne savęs versija, merginoms būnant prie Tavęs, pačioms kils emocijos.

Vyras vedlys, saugotojas

Turi suvokti, jog vyras gina žmoną, dukrą, sūnų. Šuo saugo šeimą. Taip pat vyras rūpinasi dar savo Tėvais, gimine. Vadinasi, per savo elgseną Tu netiesiogiai, nekalbant, o savo darbais tai parodysi ir merginoms natūraliai kils emocijos, jog tu – vyras vedlys, saugotojas – ALFA.

Vyras turintis tikslą ir kuriantis gėrį

Vienintelis pačio Alfa Vyro ramstis – tikėjimas pačiu savimi. Nepraradimas esminių vertybių – saugoti šeimą, rūpintis ja. Žmona Tavimi didžiuosis ir tikės bei palaikys, jeigu Tavo tikslas iš esmės kurs gėrį ir padės žmonėms. Tuomet pačiai Tavo šeimai iš išorės kils mažiau trukdžių, pasipriešinimo (priešai, skundikai ir t. t.).

Asmeninis tobulėjimas ir nepamiršimas, jog jis pats žmogus

Merginoms emocijas kelia įdiegti, išlavinti per laiką vyro įgūdžiai, pavyzdžiui – šokiai, dainavimas, maisto gaminimas, joga. Tai yra – kuo daugiau pinigų investuosi į naują užsiėmimą, būrelių lankymą – tuo per laiką Tu įdiegsi naujas, sunkiai kitiems vyrams pralenkiamas savybes, kaip mokėjimas šokti, jodinėti žirgu, skraidyti skraidykle, italų, prancūzų kalba, rusų, anglų ir t. t. Na čia yra tobulėjimas visą gyvenimą.

Empatijos turėjimas 

Merginoms kelia emocijas ir žavi, kai vyras jas jaučia, girdi, supranta iš pusės žodžio. Prie tokio žmogaus jos nori glaustis, būti kartu. Kuo Tu mažiau apie save galvosi ir kuo daugiau apie kitus – tuo didesnę empatiją ir supratimą apie merginas ir šį pasaulį turėsi. Empatijos vystymasis prasidės, kai prieidinėsi prie naujų, nepažįstamų merginų, žmonių. Teks suprasti ko jie nori, kaip būti mandagiu, neįkyriu, duoti tai ko jiems reikia. Realius priėjimus prie merginų ir kaip kelti joms emocijas, gali pamokyti mūsų DVD mokymuose Tau:

  1. Alfa Vyras mokymų DVD (teorija ir priėjimai, Alfa Vyro savybės);
  2. Lietuviškoji Mokymų programa PickUp (vien priėjimai visur: parduotuvėje, gatvėje, prekybos centre, universitete, autobuse, parke, troleibuse).

Sėkmės!

Patrauklusvyras.lt

 

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį