Skype
Kaip sukurti, kontroliuoti ir išlaikyti žmonių grupes? Lyderystė - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip sukurti, kontroliuoti ir išlaikyti žmonių grupes? Lyderystė

Lyderystės meno aš geriausiai išmokau tik per praktiką – vesdamas šokių užsiėmimus grupėms, vesdamas šokių pamokas gimtadieniams ir vakarėliams, surinkdamas tas grupes, kontroliuodamas ir išlaikydamas. Todėl šokius vedžiau, ne vien kad pinigų užsidirbti, bet kad išmokti šio meno.

 

 

Tuo tarpu tu keliauji į seminarus, bandai kažkokią lyderystės akademiją, bet lyderiu vistiek netampti žmonėms. Kiek tu patobulėji tame seminare, jeigu visiškai nepravedi jokių mokymų ar užsiėmimų grupei? Lygiai 0. Aišku tu pasakysi – man reikia grupės. Dabar klausimas yra, o kodėl tu pats negali grupės susirinkti?. Atsakymas paprastas – nes nemoki vertės pasiūlyti. Apsibrauk šį sakinį:

Žmonės šalia tavęs būna dėl tavo sukuriamos jiems vertės

Žmonės iš prigimties yra savanaudžiai ir ieško sau naudos. Jiems reikia išgyventi. Todėl, jie, kaip gyvūnai, glaudžiasi prie stipriausio. Ką gali pasiūlyti jiems stipriausias? Geresnias sąlygas išgyventi. Žmonės viską gyvenime daro dėl sąlygos – išgyventi, išlikti. Visi veiksmai yra remiami tuom – arba ten ką jis daro tupi didžiausia jo palaima – laimė, arba jeigu jis to nedarys – neišgyvens. Tai yra pagrindinė žmonių motyvacija.

Prie manęs žmonės glaudžiasi dėl to, jog išmokę šokius jie patirs didžiulį malonumą. Tai tarsi bus šviesa jų gyvenime. Šviesa, kuri nuskaidrins jų rutiną. Ištrauks juos į malonumą. Turint vyrus omenyje, jie glaudžiasi dėl to, jog iš manęs gali pasisemti pasitikėjimo savimi, žinių, taip geriau suprasdami pasaulį, moteris ir paaugdami kaip asmenybės. Iš manęs jie gali išmokti asmeninio tobulėjimo.

Jeigu nori kurti žmonių grupes – tu jiems turi kažką duoti. Paklausk savęs, kodėl jie turėtų būti su tavimi?Žmonės turi kažką gauti iš tavęs, turi jausti naudą. Tuomet jie eis pas tave.

Tikra grupė nesivadina grupe, jeigu neturi lyderio. Grupė turi turėti lyderį arba kitaip ji iširs.

Aš gerai pamenu laikus, kai mes eidavome į klubus dažnai. Aš tada dar nemokėjau lyderystės meno. Mes būdavome dažniausiai 4-6 vyrai. Aiškaus lyderio nebūdavo. Vienas kitas norėdavo pasireikšti. Tai kas gaudavosi? Grupė išširdavo, atsiskirdavo po 2-3 žmones ir viskas.

Todėl aš tikiuosi iš tavęs, kad tu išmoksi lyderystės meno ir tapsi savo draugų ar kitos grupės lyderiu. Kaip tampama lyderiu? Yra iššugdomos lyderio savybės.

Lyderio savybės

 1. Jis jaučiasi labiausiai pasitikintis ir saugiausias iš grupės. Lyderis dažniausiai žino daugiausia grupei rūpimos informacijos.
 2. Lyderis geba greičiausiai sugalvoti ir priimti tinkamus grupei sprendimus
 3. Jis rengiasi kažkuom išskirtinai iš grupės. Tokiu būdu jis įgyja išskirtinumą grupėje. Aplinkiniams žmonėms tai būna orentyras pažintį grupės lyderį.
 4. Geras Lyderis suvokia ir jaučia vertąs lyderiu būti, kadangi Lietuvoje paskui vieną seka 10 žmonių. Taip, visi negali būti Alfa Vyrai ir lyderiai. Praktiškai 90 procentų žmonių mieliau renkasi, kad jiems būtų suteikta gyvenimo kryptis, už juos priimami sprendimai, negu patys imtų savo gyvenimą į rankas ir dar kitus vestų. Lyderystė reikalauja atsakomybės ir didelio pasitikėjimo savo jėgomis.
 5. knygoje…

Toliau apie lyderio savybės ir tai kaip kontroliuoti ir išlaikyti grupę (neįkainojami patarimai) skaityk mano vienoje geriausių knygų „Moters Svajonė – Alfa Vyras”.

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį