Skype
Kliento klausimas: Kaip suprasti ar patinki merginai? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kliento klausimas: Kaip suprasti ar patinki merginai?

kaip suprasti ar patinki merginaiSveiki, vyrai! Šiandien noriu aptarti dar vieną svarbų ir daugeliui aktualų klausimą. Man jį uždavė klientas, todėl mielai sutikau į jį plačiau atsakyti ir pasidalinti su jumis, kurie dar nesate mano klientais. Klausimas skamba štai taip:
– „Vakar vykau traukiniu namo  ir nusižiūrėjau patinkančią panelę. Suplanavau kaip Ją užkalbinsiu ir atsisėdau priešais. Na, o Ji „įkritusi” į telefoną ir akių nepakelia, iš kūno kalbos matėsi, kad nenori būti užkalbinta (kojos nusuktos nuo manęs , susitraukusi, jokio akių kontakto ir t.t.). Tad noriu sužinoti, ar tokiose situacijose galima kalbinti merginą ar ne, nes aš tiesiog nemačiau prasmės to daryti?”

Sveikas, malonu sulaukti Tavo laiško ir iš karto noriu pagirti, kad jau tikrai daug matai ženklų kasdienėse situacijose. Nors laiške aprašei tik mažą dalį, to ką matei ir jautei – jaučiasi, kad esi ne tik perskaitęs mano knygas, bet ir įsisavinęs jose pateiktą informaciją. Papildysiu Tave. Pirmiausia reikia stebėti moters kūno kalbos pasikeitimą. Pavyzdys:

Su klientu išvykome į naktinį žaidimą. Atėjome į „Pabo Latino” klubą. Prie stalelio sėdėjo trys merginos. Gerai įsidėmėjau, kaip atrodė merginų kūno kalba mums dar nepriėjus prie jų ir kai priėjome prie baro, kuris buvo šalia jų, tai vienos merginos korpusas pasisuko į mus. Tik įgudusi akis galėjo tą užfiksuoti. Paklausiau kliento:

– „Ar matai, kuri yra laisva pažinčiai?”

– „Ne” – rauktelėjęs kaktą atsakė klientas.

kaip suprasti ar patinki merginai 1Skirtingai nei jis, aš supratau ir suvokiau, kad šią merginą reikia kalbinti. Nuotraukoje kairėje aš rodau klientui nufilmuotus priėjimus ir aiškinu moterų kūno kalbą.

Kaip matyti, mergina dešinėje apsivilkusi baltą palaidinę yra atvira pažinčiai. Kairioji ranka nuleista, juosmuo atviras man, akių vyzdžiai padidėję, antakiai truputį kilstelėti, galva pakelta į mane bei stiprus akių kontaktas. Būtent jos kūno kalba buvo pasikeitusi ir bylojo apie atvirumą pažinčiai. Delta – teigiamas kūno kalbos pokytis. Ji norėjo, kad ją užkalbinčiau.

Netrukus aš šią merginą nusivedžiau į šokių aikštelę. Smagiai pašokę ir atsisveikinome. Taip pademonstravau klientui, kaip gerai matant ir jaučiant kūno kalbą, galima greitai pastebėti, kurios moterys yra atviros pažinčiai.

Norint suprasti ar patinki merginai, reikia stebėti jos kūno kalbos pokytį tau priėjus

Būna, jog priėjus prie merginų, kai kurios iš jų nusuka pėdas ir juosmenį nuo tavęs. Gali būti beveik tikras, kad jos nenori bendrauti su tavimi. Žinoma, reikia žiūrėti pagal bendrą kontekstą (pagal situaciją). Kitu atveju, tau priėjus, pasisuka bent viena pėda į tave arba juosmeniu, o jeigu dar sugebi įžvelgti, kaip šiek tiek pakyla jos antakiai ir prasiplečia akių vyzdžiai – gali būti tikras, tu merginai patinki ir būtinai užkalbink ją.

Au 1.5Štai dar vieno mano kliento pavyzdys. Daugelis jūsų pamanys, kad tiek jam patinka mergina iš dešinės, tiek ir šiai merginai jis patinka. Bet…

Kūno kalba rodo visai ką kitą. Krūtinė ir galva pasukta į klientą būtent antrosios merginos. Dešinės kojos pėda irgi pasukta į klientą.

Taigi šioje situacijoje telefono numerį visgi reikėtų imti iš kairėje pusėje esančios merginos. Mergina arčiau automobilio yra uždariusi jam kelią.

Patrauklus Vyras

Kūno kalba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį