Skype
Kaip surengti nepakartojamą pasimatymą savo merginai? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip surengti nepakartojamą pasimatymą savo merginai?

Kaip surengti nepakartojamą pasimatymą savo merginai

Kalbėsime ne apie pirmą pasimatymą, o apie pasimatymą su savo pastovia mergina. Šie patarimai tinka ypatingoms progoms, tokioms kaip Šv. Valentino diena, Kovo 8 arba merginos gimtadienis ir pan. Niekam ne paslaptis, kad tokiomis dienomis merginos laukia neeilinio dėmesio iš savo vaikinų. Taigi apžvelgsime kelis būdus, kaip galima nustebinti merginą ar tiesiog surengti malonų pasimatymą.

Romantiška nakvynė viešbutyje.
Taip, gal ne taip originalu, bet tai pakankamai maloni vieta romantiškam laiko praleidimui. Geriausiai, viską surengti iki pasimatimo su mergina. Galima papuošti kambarį gėlėmis ir žvakėmis. Paruošti butelį šampano ar vyno.

Kad sutaupyti pinigų, galite apsilankyti grupinių apsipirkimų svetainėse. Ten dažnai galima rasti patrauklius pasiūlymus viešbučiams.

Pasivažinėjimas limuzinu.
Galima užrezervuoti staliuką restorane. Ir išsinuomoti limuziną, kad nuvežti merginą iš namų iki restorano. Tai pakankamai prabangus malonumas, bet mergina tikrai liks patenkinta ir nustebinta.

Skrydis oro balionu.
Toks pasimatymas tikrai nustebins merginą. Papildomų emocijų pridės ir adrenalinas. Prieš skrydį reiktu pasiruošti, paimti šampano ar vyno ir taures. Taip pat reikia pasiimti šiltus rūbus, kad nesušaltumėte. Ir jeigu yra galimybė, paslėpti gėlių puokštę, kad skrydžio pabaigoje įteikti merginai ir tuo pačiu nuostabiai užbaigti pasimatymą.

Šopingas.
Visos merginos mėgsta apsipirkimus. Todėl nusiveskite merginą į prekybos centrą ir pabūkite juos rėmėju. Taip, tai jums kainuos nemaža sumele, bet merginai tai paliks gerą įspūdį. Čia dar reikia būti pasiruošti tam, kad mergina nelabai galės skirti dėmesį jums, nes bus susikoncentravusi į pirkinius. Bet po apsipirkimų ji tikrai atsidėkos. Po varginančių parduotuvių galima merginą nusivesti į kavinę ar restoraną ir taip užbaigti pasimatymą.

Kaip matote, galimybių nustebinti merginą yra pakankamai nemažai. Taip pat, nepamirškite apie tokias pramogas, kaip koncertai, operos, baletai ir teatrai. Galimos įvairios aktyvios pramogos, tokios kaip jodinėjimas ant arklių, čiuožyklos, pasivaikščiojimai po įdomias vietas ir pan.

Pasimatymas

6 komentarai

 1. Aurimas:

  Tikrai neblogi patarimai, geras straipsnis. Dėkui 😉

 2. Prašom 😉

  Gal skaitytojai turi savo pasimatymų idėjų, būtų įdomu sužinoti, pasidalinkite komentaruose 🙂

 3. Aurimas:

  Vienas draugas pasakojjo, kad pvz, jei gyveni prie juros ar kokio kito vandens telkinio, tai galima jei nesalta nueiti prie jo su kokiu vyno buteliu ir taurem, jei mergina paprastesne, tai ir vienkartiniai puodeliai tiks 😉 taip pat pleda pasiimti butu neblogai, jei vakare bus pasimatymas, ir dar lauza susikurti galima 🙂

 4. Mindaugas:

  straipsnis kvepia berniuku saldainiusku 🙂 bors visumoj yra sis tas /

 5. Manau svarbiausia gerai suvokti kas jei patinka.O tada ir be didelių išlaidų galima surasti būdą nepakartojamam pasimatymui.

 6. alpha:

  Šopinga niekada neleisčiau merginai daryti, nes dėl jos savo banko sąskaitos tuštinti nežadu.
  Todėl nerekomenduoju jai leisti apsipirkinėti, nes ji į jumis mažiau dėmesio kreips.
  Limuzinas irgi atkrenta, nes pats turiu prabangų visureigį tai kam pinigus švaistyti. Vietoj romantiškos nakvynės viešbutyje siūlyčiau su mašina šilta naktį prie nuošalaus ežero nusivežti va tada būs geriau, o ir galės garsiai jos mėgstama muzika mašinoj paleisti, kad linksmiau būtų. Taip pat tikėtina, kad po žvaigždėtu dangumi greičiau atsiduos. Žinoma nepamirštant, kad ji naktį miškų apsuptyje būs labiau išsigandusi, o čia jau vyrams nauda gali būti, nes ji būs lengviau prieinama tik kaip tyčia neimkite palapinės, o geriau dvigulį miegmaišį, o tada patys pamatysite kas būs.
  Va man iš čia patiko skrydis balionu visai nieko, o kiti tik daugiau bandymas merginoms įtikti, o ne siekis gauti abipusio džiaugsmo.

  Jau žiūriu pradedu kaip alfa mąstyti, nes seniau su čia pateiktais pasiūlymais būčiau sutikęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį