Skype
Kaip susigražinti buvusią merginą? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip susigražinti buvusią merginą?

Tai yra dar vienas dalykas, su kuriuo nesusitvarko dauguma vyrų. Beta vyrai būna apsėsti vienintelės ir niekaip negali išmesti jos iš galvos. Aš gaudavau daug pranešimų skype`u ar laiškų, kuriuose vyrai pradeda rašyti štai taip: „susipažinau su man labai patinkančia mergina! Seni! Negaliu ismesti jos is galvos! Skambinau jai vakar, nekele, skambinau siandien – irgi nekele. Kame reikalas? Kaip man ja susigrazinti?”

Kai tu jau susimauni, o susimauni dėlto, kad pasielgei kažkur kaip beta, šancų ją susigražinti nebeturi. Alfa suvokia, jog kol pati moteris nesusipras ką prarado, ją bandyti gražintis ir paskui ją bėgioti yra beprasmiška. Alfa jaučia, kad daug mažiau energijos, laiko kainuos susirasti naują merginą, nei bandyti lakstyti paskui senąją. Alfa žino, jog dabar jos jausmai „aš esu susidomėjusi juo“ pasikeite „aš jau jį pamiršau“. Čia tas pats kas pienas, kol jis šviežias, tol jį gali gerti, bet kai surūgsta, jo gerti nebegali. Taip keičiasi moters jaučiamos emocijos tau. Ir lygiai taip pat vyro emocijos.

Blogas dalykas apsėdimu ir bandymo susigražinti yra tas, jog tai reikalauja daug dėmesio ir energijos. Vyras, kuris taip daro, vadinasi fokusuojasi ant jos gerų savybių, neskaitant blogų. Jam atrodo, kad ji vienintelė jas turi, o pas kitą nei su žiburiu nerasi. Apsėdimas Tave muša iš tavo tikslų, atima tau daug energijos ir tai kenkia Alfa vyro augimui.

Atsimink tokį dalyką:

–          Moterys nori jausti emocinį ryšį, kuris priverčia jas jaustis pakankamai saugiomis norėti sekso su tavimi

–          Vyrai nori pirma sekso, kuris priverčia juos jaustis pakankamai saugiais, jog su ta moterimi verta eiti į emocinį ryšį

Ir taip pat atsimink: jog Alfa vyras niekada nekoncentruoja iš karto dėmesio vienai merginai. Jis vienu metu bendrauja mažiausiai su 3 merginomis ir iš jų ilgainiui kažkurios atkrenta. Panagrinėkime, kaip prasideda vyrui „apsėdimas vienintelės“:

–          Vyras susidomi moterimi

–          Jis fokusuojasi vien tik ant jos, dėl to jog jaustųsi kaltas jeigu „drūk“ pamatytų ta mergina jį bendraujant su kita..

–          Ji pradeda elgtis, leisdama suprasti, jog jis nėra jos vienintelis ir kad ji turi pasirinkimą

–          Vyras pradeda skirti per daug dėmesio jai ir tapti įkyrus bei reiklus

–          Moteris pradeda jausti didelę dozę dėmesio ir ji praranda susidomėjimą vyru, bet vyrui nieko apie tai nepasako ir neparodo

–          Vyras pajaučia, jog ji šaltai į jį reguoja, jis pradeda nebekontroliuoti situacijos. „Kas darosi?“ „Kodėl ji nekelia telefono?“ Prasideda apsėdimas.

–          Jis dar didina savo dėmesį ir žengia arčiau jos. Jis nori įsitikinti ar ji vis dar susiinteresavus juo.

–          Ji traukiasi nuo jo, kai šis bando lysti prie jos

–          Jis dar bando ir nori įsitikinti ar tik jos neprarado

–          Moteris išsigąsta ir visiškai dingsta, neatsako į vyro skambučius, neatrašo e-mail laiškų.

–          Vyras palieka balso žinutes ir bando visais būdais išsiaiškinti kas jai atsitiko ir kodėl ji neatsako į skambučius.

–          Moteris pagaliau paskambina jam ir pasako, jog geriau jiems nieko bendro neturėti ir likti tik draugais. Dar kartais pasako, jog yra kitas vyras.

–          Vyrui krenta pasitikėjimas, jis negali užmigti. Jis nori bet kokiu būdu susigražinti ją. Klausia savęs, ką aš blogai padariau? Apsėdimo viršūnė.

Alfa pratimas

Pas mus vyrus natūraliai gimdosi toks jausmas, kai mes galvojame jog ji vienintelė. Kai vyras yra apsėstas šio jausmo, jis pradeda elgtis ne kaip Alfa, o kaip Beta – mažas, emocijų užvaldytas šuniukas. Todėl šioje vietoje rekomenduoju atlikti Alfa Pratimą, kad atsikratyti šio apsėdimo:

1. Įsivaizduok ją 30 metų ir su mėlynais plaukais. Tą patį vis dar jaustum jai?
2. Iįsivaizduok ją sveriančią 120 kilogramų su nutysusiu pagurkliu, vis dar ta patį jauti?

Taigi, tavo kaip alfa užduotis, greitai pagauti tą jausmą, kada esi apsėstas jos ir atlikti alfa pratimą, tuomet įsijungia blaivi smegeninė ir tu vėl vadovaujiesi protu ir supranti, jog ji eilinė iš 5 milijardų skruzdėlyčių. O pats buvai apsėstas tik jos išvaizdos ir nėra ji kažkokia ypatingoji ir vienintelė..

BEJE! YRA NEREALUS DVD APIE TAI KAIP REIKIA VESTI ILGALAIKIUS SANTYKIUS, JOG DAUGIAU NEPRARASTUM MERGINOS

DVD ČIA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/dvd-kaip-islaikyti-moteri-santykiuose

JEIGU NETURI TIEK PINIGŲ, PASIIMK BENT KNYGA. TENAIS BAZĖ SURAŠYTA. DVD YRA KUR KAS PLATESNIS.

KNYGA ČIA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-alfa-vyro-poziuris-i-santykius

Šokėjas

Patarimai

3 komentarai

 1. Agnius:

  Autoriau nukrypai nuo temos. Tema yra „Kaip susigražinti buvusią merginą?”, o ne „Kaip užmirsti buvusią merginą?”. Tavo patarimai duoda naudos, bet nuostabu jei parasytum, kaip mergina susigrazinti, o ne ja uzmirsti.

  • Labas Agniau, buvusios merginos neįmanoma susigražinti. Galbūt tu ją susigražinsi, bet ilgai neišbūsi su ja. Kodėl? Jeigu jau kažkur pasielgei, kaip beta, kas privertė išsiskirti, pasielgsi ir ateity, nebent tai pataisytum. O mergina turi pati susivokti ką prarado ir norėtis gryžti atgal, bet ne tu turi lakstyti paskui ją, nes taip tik dar ją labiau tolinsi nuo savęs.

 2. vitalijus:

  Pilnai sutinku. Jei praradai – ieskok kitos. Betkokios pastangos susigrazinti ja tik atitolins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį