Skype
Kaip susirasti draugų užsieny turint sunkinančių problemų? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip susirasti draugų užsieny turint sunkinančių problemų?

Kaip susirasti draugų užsieny turint sunkinančių problemųSveikas Patrauklus Vyras,
Nesenai persikeliau gyventi is Lietuvos pagal erasmus. Pasirinkau si kelia, kad sustipreciau viduje, ir gal net pakeisciau savo gyvenima, jo suprtima. Gyvenu naujam dideliam mieste(4mln) gyventoju. Lietuviu labai nedaug, tik apie200. Esu atvykes vienas is lietuvos. Man sunkiai sekasi kurti santykius su kitais zmonem, susirasti draugu. Is kitu saliu yra atvyke amerikieciai ir vokieciai, jie turi savo grupes todel jeigu ka ir pakalbam tai pavirsutiniskai – neprisileidzia jke prie saves. Jauciuosi vienisas, apie tai pagalvojus paiima depresja, todel valdau mintis. kalba mano nerisli. Kalbu tik angliskai, vietiniu yra nedaug, kurie supranta sia kalba. Gyvenu tik is stipendijos, tevu paramos atsisakiau. Per diena galiu isleisti tik 2-2,5€. Mokytis reikia sunkiau negu lietuvoje.

Ka galetum patarti daryti, kad sia situacija pasikeisciau i tokia, kad grizes i lietuva, sau pasakyciau, kad tai buvo vienas geriausiu mano gyvenime ivikiu.

Edvinas

ATSAKYMAS

Sveikas, Edvinai, ačiū už atsiųstą rimtą klausimą. Tai pavyzdinis klausimas visiems, man siunčiantiems klausimus. Opi problema ir kurią reikia spręsti.

Edvinai, tu ne su finansais turi problemų, o tavo galva siekia rasti būdų ir pasiteisinimo priežasčių dėl ko tu negali susipažinti su naujais žmonėmis. Ar reikia pinigų turėti tam kad užkalbinti nepažįstamą žmogų? Nereikia.

Sunkinančios aplinkybės? Ššš krūva, o ne sunkinančios aplinkybės. Sunkinančios aplinkybės yra kai tu esi invalidas ir negali paeiti. Tai reiškia, jog fiziškai neina prieiti prie moters, guli lovoje su sulaužytu stuburu ir pervažiuotu veidu. Čia yra sunkinančios aplinkybės. O pas tave tik kvaili pasiteisinimai.

Kiek tave pažįstu tu esi intravertas. Tai patvirtina darytas tavo charakterio testas http://charakteris.info/  Tai ką aš čia kalbėsiu yra gryno ekstraverto bruožai, nežmoniška jėga, tačiau tai gali prieštarauti tavo charakteriui.

1 dalykas ko tau riekės – gero stiliaus susipažįstant su žmonėmis. Aš tau pakeičiau stilių, naudok jį, nedėk jokių šūdų. 95 procentai tavo kūno dengia drabužiai ir visi tai žmonės mato. Niekas nenori bendrauti su nusmurgėliais ir skonio neturinčiais žmonėmis, nes jie juos sieja kaip su nesėkmingais, silpnais žmonėmis. Visi glaudžiasi prie stipraus. Į mano Alfa vyras mokymus ateina tik stiprūs žmonės. Tu juose šiek tiek dalyvavai. Esi stiprus. Galvą aukštyn.
kaip susirasti nauju draugu

2 dalykas, kai jau turi reprezentatyvią išvaizdą, tau reikia būti kiek įmanoma atsipalaidavusiu, o už viską labiau pačiam pirmam užduoti klausimus ir padaryti vadinamąjį perėjimą:

–          „Beje kuo tu vardu? Aš Edvinas.“

Ekstraverto galia ir yra ta, kad jis iniciatyvus yra. Jis pats inicijuoja pokalbį, plačiai šypsodamasis. Jei moterį kalbini – paimk pašokdink ją. Jei vyrą kalbini – irgi pašokdink. Juokauju. Bet aš naudoju humorą su vyrais. Aš jiems sakau:

–          „Ar galima, tave Tomai, pakviesti šokiui?“ – vyras susidrovi kaip maža mergaitė ir abu smagiai pasijuokiame.

Trečias dalykas – tu nieko gyvenime nebijojai, nebijai ir nebijosi. Eisi kiaurai per gyvenimą ir pakelta galvą. Turi gerus programavimo įgūdžius, bet jie susipažįstant pradžioje yra nereikalingi. Čia riekalinga šiltumas ir dominavimas.

Tu Edvinai gali  įsidėti tik keletą ekstraverto bruožų, tuokių kaip šiltas priėjimas, pokštavimas ir domėjimasis žmogumi. Viskas. Tau neriekia tapti ekstravertu. Tu esi intravertas ir to nepakeisi.

Kaip aš Rusijoje (Sochi mieste) susiradau naujų draugų?

Aš pradėjau mokinti porelę šokti – nemokamai, kurie vėliau apie mane kitiems pasakė. Taip aplink mane susidarė 7 moterys ir 3 vyrai. Nedaug, bet aš po truputį pradėjau plėstis. Iš to užsidirbau šiek tiek rublių ir užmezgiau nauajs pažintis.

Valgykloje sėdėdamas aš pats pirmas užsiminiau apie PickUpą ir latvis sėdėdamas priešais mane pasakė, kad jis irgi žino kas yra pickupas. Ir nuo to laiko mes tapome partneriai ir leidome visą laiką Rusijoje Sočyje kartu. Ar pastebi nuo ko viskas prasideda? Ogi nuo mano iniciatyvumo. Iniciatyvumas pačiam pirmam pradėti kažkokią temą kalbėti – yra raktas naujoms kokybiškoms pažintims.

kaip susiradau nauju draugu rusijoje

Kaip padarė Emexas, kuris yra grynų gryniausias intravertas?

Visi žinote visų laikų mano stipriausią ir geriausią mano draugą – Paulių (Emexą). Žmogus kuris tikrai niekados neprieis ir neužkalbins tavęs. Žmogus labiau linkstantis bendrauti tik partneriškai ir pažiūrėti į viską iš šalies. Kaip jis perlipo per intravertiškumą?

Emexas teikdamas nepriekaištingas papildų konsultacijas ir rūpindamasis savo klientais, aplink save sudarė klientų būrį, kurie jį žino, juo pasitiki ir nori pirkti iš jo. Taip pat Emexas išėjo gyventi į butą ir susirado draugę, kuri jam atstoja, kaip aš suprantu visą bendravimą. Emexas turi vos kelis draugus. Ant pirštų gali suskaičiuoti. Ir jam nereikia turėti n draugų. Jis paprasčiausiai jiems nerastų laiko. Klausimas tas, ar tau tikrai to reikia? Tau reikai turėti būrį pažįstamų? O gal kelis gerus – tikrus?

Pas mane ekstravertiškumas veržiasi. Aš noriu plėsti ir plėsti pažintis. Bet tai yra mano prigimtyje. Jeigu ir tu tai nori? Tai tuomet pirmyn, apie naujų pažinčių užmezgimą.

Kalbink visur. Pamatei universitete stovinčią prie laiptų moterį – užkalbink, rask kažką bendro ir apsikeisk kontaktais. Gal jai riekės kad tu su kompais ką padėtum, o ji tau  kitką padės. Nesitaikyk suvilioti ją. Įtrauk į draugų zoną. Taip tu nejausi baimės prieiti. Vėliau, kuri patiks, suviliosi.

Kaip aš pats plečiu pažintis?

lietuviskas pickup airinas arutiunian 2

Pirma – aš bet kur kalbinu daug moterų ir vyrų. Antra – aš užmezgu gerus santykius su klientais, kurie nori tapti draugais man. Na ir pavyzdžiui šiam trečiadieniui 31 metų verslininkas mane pakvietė žaisti krepšinį, kur aš susipažinsiu dar su kitais tokio rango ir lygio vyrais. Toliau aš savaitgaliais einu į klubus šokti – ten būnu draugiškas ir šiltas. Moteris prie savęs padarau moteriškas ir jos pradeda domėtis. Mane daug moterų atstumia. Aš nekreipiu į tai dėmesį ir einu toliau. Čia ir yra tavo vidinė tvirtybė. Tu gali vairuoti prabangiausią automobilį, turėti krūvą pinigų sąskaitoje, bet jeigu nebus vidinės tvirtybės, tai praradus materialius turtus – tu morališkai degraduosi.

Toliau, nors ir turėdamas automobilį, aš specialiai važiuoju viešuoju transportu, tam kad plėsčiau pažintis ir galbūt sutikčiau moterį, kuri būtų verta dėmesio. Būk ten, kur yra daug žmonių, pirmas ženk žingsį, tark žodį ir kalbink. Atsimink, kiekvienas žmogus nori bendravimo. Kiekvieno žmogaus didžiausia baimė – būti ir likti vienišam ir nereikalingam. Padaryk laimingus žmones apie save. Ir nė trupučio neleisk savo inkstinktams stabdyti tave ir bijoti būti atstumtam.

Toliau, tu priėjęs prie žmogaus stovėk ramiai, šnekėk lėtai. Pas tave yra negerai, kad tu kiek pamenu mėgsti laikyti rankas kišenėje, svirduliuoti nuo vienos kojos ant kitos ir dar mikčioti. Nesąmonė. Taip prie tavęs žmogus pradeda nervinti, nes tu nerviniesi. Atispalaiduok. Dėk poxui, patiks ar jam ten nepatiks ką tu kalbėsi, tai yra jo problema, o ne tavo.

Išvados:

Nešioji geriausią, kiek tik įmanomą stilių visur ir visada, kur tik būni viešumoje. Žmonės tave mato, -monės tave užfiksuoja. Antras – pasidarai pokalbio struktūras – planus, kaip tu apsikeisi kontaktais. Pasiruošimas lemia sėkmę. Pasidaryk pokalbio struktūrą tiek su vyru tiek su moterimi. Trečias – būk tarp daug žmonių ir naudok ekstraverto savybes, ką aš aprašiau.

Sėkmės.

Patrauklus Vyras

Patrauklumas

3 komentarai

 1. Gediminas:

  Super straipsnis!

 2. Inkognito:

  Airinai kiek pick-up knygu perskaitei ir kiek tos informacijos yra pritaikoma Lietuvoje?

  • Tiesa pasakius aš kur kas daugiau ėjau į praktiką. 20 000 užkalbintų moterų nesurinksi knygas skaitydamas. Pradėjau kai buvo 18-19 metų, dabar man 24-25metai, į dieną užkalbindavau mažiausiai 15 moterų ir dar kiek su mokiniais. Paskaičiuokite koks skaičius gaunasi. Iš to ir knygos parašytos. Yra įdėta ir iš užsienio autorių, tai kas viekia, – nesiginčyju :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį