Skype
Kaip susirasti merginą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip susirasti merginą

kaip susirasti mergina vyramsJeigu neperskaitysi šio straipsnio, tai visą likusį gyvenimą taip ir nežinosi būdo, kaip greičiausiai susirasti merginą. Šio straipsnio vertė yra tūkstančius kartų didesnė už visus sudėjus kitų šaltinių straipsnius kartu – kaip susirasti merginą. Kodėl? Per 6 metus aš Lietuvoje užkalbinau virš 30 000 moterų. Lietuvoje esu gerai žinomas, kaip Alfa Vyras mokymų treneris. Turėjau daugybę mokinių, kurie mokėsi pas mane viliojimo meno. Tad perskaityk ką čia parašysiu. Neišmesi savo brangaus laiko nė kiek.

Kaip susirasti merginą ir pagaliau būti laimingu?

Man merginą susirasti užtenka dviejų – trijų savaičių ir aš jau pradedu su ja draugauti. Kaip aš taip greitai padarau? Aš dienos metu važiuoju į kokį Vilniaus ar kito miesto prekybos centrą tvarkytis savo reikalų ir prie progos pamatęs merginą, ją užkalbinu.

kaip susirasti mergina jai nepasitiki savimiUžkalbinu merginas bet kur – parduotuvėje, gatvėje, viešajame transporte, stotelėse, verslo parodoje, universitete, prie ežero, žodžiu bet kur.

Nuotraukoje kairėje užkalbinau visiškai nepažįstamą merginą prekybos centre. Ši fyfa mūvėjo gal 15 centimetrų aukštakulnius ir į ją dairėsi ir norėjo užkalbinti gal mažiausiai kokie 5-7 vyrai, tačiau jie neturėjo Alfa Vyro pasaulėžiūros ir viliojimo įgūdžių, todėl užkalbinau aš ją.

kaip susirasti panele jai esi zemo ugioGreitai ją atpalaidavau, sudominau ir jau mes judėjome jai net nežinant kur. Kai moteris šalia tavęs jaučiasi moteriška, ji net nenori sužinoti kur tu ją vediesi, nes ji tavimi pasitiki ir pati nenori sugadinti įdomumo. Kai žinai kur eini – yra neįdomu.

Beje ši mergina iš Rusijos. O man rusų kalbos žinios yra silpnos. Aš su ja kalbu pusiau rusiškai, pusiau angliškai. Liežuvis linksta kaip tik gali. Tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausi yra pasitikinčio, užtikrino, atsipalaidavusio vyro kūno kalba.

Kūno kalba mes pasiunčiame 93 procentus visos komunikacijos, o žodžiais tiks vos 7 procentus.

kaip susirasti panele jai esi nuobodusNusivedęs ją atokiau nuo žmonių aš pradėjau pašokdinti. Jai tai sukėlė naujų, niekada gyvenime nepatirtų emocijų. Tik įsivaizduok, svetimoje šalyje, nepažįstamas vyras ją šokdina visai šalia tualeto. Skamba nerealiai?

Kaip susirasti merginą? Nusipirk mano šokių mokymų DVD ir parsivedęs namo draugę ar kokią merginą išmok visas technikas iš ten. Tu net neįsivaizduoji, kaip šios technikos tau palengvins susirasti merginą. Tu galėsi kažką parodyti, turėsi apie ką pasikalbėti – neva tu nusipirkai šokių DVD ir neturi partnerės. Pamatei ją, ji buvo puikaus ūgio ir pagalvojai, jog būtų puiku su ja išmokti šokti iš tų nusipirktų DVD pas ją arba pas tave namuose.

kaip susirasti mergina jai esi plikasPanaudodamas šiame DVD esančias bučiavimo ir lietimų technikas aš jau ją buvau išsikėlęs ir bučiavau.

Šis įvykis mano pasitikėjimą savimi iškėlė į tokias padanges, kad po to versle, bendravime su žmonėmis aš skyniau pergales ir stengiausi visas žinias perduoti savo mokiniams. Norėjau, jog ir jie taip pasijaustų. Tai yra tik vienas iš mano žinomų būdų, kaip greitai susirasti merginą.

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį