Skype
Kaip susirasti merginą, žmoną internetu - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip susirasti merginą, žmoną internetu

Pasitikėjimas savimi yra faktorius lemiantis ar tu susirasi žmoną, merginą arba ne. Netgi turėdamas pinigų, bet neturėdamas pasitikėjimo savimi užkalbinant nepažystamą merginą gatvėje pritrauksi tik barakudą, kuri pasinaudos tavo pinigais ir tave paliks. Taip nesusirasi merginos, žmonos. Taip nutiko vienam mūsų klientui.

Tai kaip susirasti merginą, žmoną net neturint pasitikėjimo savimi

kaip pradeti pokalbi su mergina internete

Šiandien jis paskambino ir papasakojo, kaip ji Druskininkuose (miestas pakeistas) dėka jo gavo darbą, netgi jis jai nupirko butą. Gavusi iš jo naudos, ji susirado paprastą traktoristą ir dabar yra su juo. Ji mūsų klientu pasinaudojo ir paliko. Klientas nerime, nenori merginų kalbinti Druskininkuose, galvoja pavažiuoti į Alytų, Vilnių, galbūt net į  Gardiną ar Varšuvą ar kitą miestą. Įsigijo mūsų produktų, peržiūrėjo, dėl ko moterys palieka vyrus, kodėl jos tampa neištikimos. Jo laiškas skambėjo štai taip:

Laiškas dėl: Kaip išgyventi skyrybas vyrui / vyrams

kaip susirasti mergina per facebook 1

Sveikas Airinai: „Pastarąją savaitę pirkau daug produkcijos iš tavęs ,,Kaip suvilioti merginą per 1-ajį pasimatymą” ,,Kaip gauti daug sekso” ,,Kaip susipažinti su mergina internetu” ,,Naktinis žaidimas” ir paskutini vebinarą tavo, kur rodei. Klausimėlis toks būtų, noriu merginą nukabinti ar  internetu ar sporto klube ar šokiuose. Turiu klausimą kaip reikia internetu, stebėjau tavo DVD  kaip pakabinti. Atkreipiai didelį dėmesį į nuotraukas. Tiesiog paprastas klausimėlis būtų ar tinka šita nuotrauka, ko jai trūksta? Toliau stilius, mano stilius  štai toks lauke esu, ko aprangai trūksta, šukuosena, veidas ko trūksta? Ko pirmam vaizdui trūktų?Bendras vaizdas koks veidas mano kaip atrodo? ką reikia tvarkyti. Įdegęs esu toks jau mano darbas yra Agronomas, ūkininkų laukų priežiura tai rudas esu. 🙂 Ar būtų galimybė pabendrauti ir kitais klausimais skype web ir panašiai. Tiesiog noriu tapti tvirtu, pasitikinčiu vyru. Ačiū tau. Pridedu nuotraukas.” – Domas (Druskininkai). Vardas ir miestas pakeisti.

Atsakymas Kaip susirasti merginą, žmoną nepasitikint savimi

Kaip susirasti merginą, žmoną internetu

Pasitikėjimas savimi formuojasi nuo sukontroliuojamų situacijų: pavyzdžiui pasikeitei stilių, eidamas gatve jauti kad merginoms jis patinka – sukontroliuota realybė, lygu pakilęs pasitikėjimas savimi. Išdrįsai sustabdyti 9-10 balų gražuolę bėgančią gatve – ji reagavo gerai ir davė numerį – sukontroliuota situacija – lygu dar labiau pakilęs pasitikėjimas savimi. Skambutis gražuolei ir kvietimas į pasimatymą, ši sutinka su tavimi išeiti – dar pasitikėjimas savimi kyla. Ne tik pavyko pasikeisti stilių, bet pavyko ir užkalbinti ir gauti numerį ir net pakviesti į pasimatymą.

Kaip susirasti merginą, žmoną nepasitikint savimi internetu

Kaip susirasti merginą, žmoną internetu 2

Man amerikietė pasakojo. Sako išbandžiau Tinder ir ištryniau. Atrodo vaikinas gerai atrodo nuotraukose. Nueini į pasimatymą ir jauti kad jis tau nepatinka. Nuotraukos geros o realybėje Beta. Taip ištryniau Tinder, nes tiesiog užkniso būti apgaunamai ir gaišti laiką pasimatymuose ir jausti tą nusivylimo jausmą. Atrodo kad vaikinas bus fainas. Prieš pasimatymą peržiūri visas jo nuotraukas, jau pradedi fantazuoti, kaip jis kalbės, kaip jis žiūrės į tave, kaip jis tau už rankos paims. Ateini į pasimatymą ir žiūri, kad prieš tave daug apkūnesnis arba plonesnis, pasimetęs, nedrąsus, neįdomus, tiesiog kitoks nei tose nuotraukose ir grįžti namo praradus viltį ir nusiminusi. Po tokių patirčių ištryniau Tinder. Tiesiog pasakiau sau: tiesiog gyvenimas numes man vaikiną kažkurioje situacijoje. Bus tai bus, nebus tai nebus. – Tai amerikietės žodžiai, su kuria susipažinau Majamyje.

Kodėl internete lieka atmatos merginos, žmonos

kaip pradeti pokalbi tinder ir suvilioti mergina 1

Taigi be keitimosi stiliaus ir išmokimo kalbinti sunku yra internetu rasti žmoną ar merginą. Vienas mano pažystamas atseit rado merginą. Bet ji tokia avarinė kad nelinkėčiau niekam. Jos išvaizda koks ketvertas, penketas maksimum.  Aukšta negraži, miela ir neužknisa jo. Internete geresnių nesitikėk. Nes ten lieka atmatos. Norint gauti gerą merginą, žmoną sau, reikės kovoti su konkurencija. Kol jai yra nuo 18-22 metų, yra nemažai vaikinų vyrų pretenduojančių į ją jeigu ji 9-10 balų ir turi gerą charakterį. Visuomet kai ją viliosi ji turės vaikiną, bet mokant technikas, galima sudeginti tuos santykius ir ją perimti iš to vaikino.

kaip pradeti pokalbi tinder ir suvilioti mergina

Kaip matai šiose nuotraukose aš užkalbinu merginas gatvėje, su=aviu savo savybėmis, elgesiu. Vėliau per pasimatymą jas parsivedu namo ir pasimyliu. Vėliau draugaujame. Galiu netgi jas vesti ir taip gauti žmoną. Geriausia yra pažindintis ir internetu per Tinder Badoo Draugas.lt ir gyvai. Gyvai pažindamasis lavinsi Alfa Vyro savybes, pasitikėjimą savimi, internetu gausi kontaktų išeiti į pasimatymą. Tačiau prieš tai tu turi susitvarkyti nuotraukas, anketą.

Kaip man susitvarkyti anketą pažintims su moterimis internetu kad rasčiau merginą, žmoną

Gali bandyti pats tvarkytis ir eksperementuoti. Atsimink laikas bėga greitai. Vėliau uždirbsi pinigų, bet laiko nenusipirksi. Jeigu nori greičiau pasiekti rezultatus, įsigyk mano produktą ir atidžiai peržiūrėk jį. Vėliau atvyk pas mane į Vilnių, pakeisime tau stilių, padarysime fotosesiją ir sutvarkysime anketas.

DVD Kaip pakabinti merginą internetu: https://www.patrauklusvyras.lt/product/dvd-kaip-pakabinti-mergina-internetu

Kaip man išmokti jas užkalbinti gyvai ir pasimylėti jau per pirmą – antrą pasimatymą?

Laukia ne lengvas ir ne trumpas kelias. Aš rengiu mokymus. 0 Etapas – pakeitimas stiliaus ir išmokinimas šokti. 1 Etapas – užkalbinimas vienos merginos. 2 Etapas – Pasimatymas ir Seksas 3 Etapas – Užkalbinimas dviejų ir grupių 4 Etapas – Kaip išlaikyti moterį ilgalaikiuose san

tykiuose ir parduoti savo paslaugą ar produktus. Taigi tau reikia su manimi susisiekti per kontaktai, parašyti ir mes susiskambinsime pašnekėti ką daryti tavo situacijoje.

Mano knyga:

Audio knyga “Moters Svajonė Alfa Vyras” https://www.patrauklusvyras.lt/product/audio-knyga-moters-svajone-alfa-vyras

Mano DVD: 

KAIP MANIPULIUOTI VALDYTI MOTERIS (25val. įrašai!) https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

Kontaktai: https://www.patrauklusvyras.lt/kontaktai

Airinas Patrauklusvyras.lt

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį