Skype
Kaip susirasti merginą? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip susirasti merginą?

kaip susirasti merginaNeseniai pradėjau bendrauti su viena panele, ji sportuoja , nerūko, nesiekia kazkokių tikslų ambicingų ir lyg ir tinkanti ilgalaikiem santykiam. Bendrauju dar neilgai , tačiau iš to kaip jinai bendrauja, kokia jos veikla , hobiai, matau , kad ji man patinka. Gyvena tolokai nuo manes, kaip ir yra atstumas nemažas , bet aš galvoju , kad neverta jos paleist, nes žiuri I priekį juk visą gyvenimą gyvent kartu reikės tai , kad ir po metų ar dviejų pradėtume kartu gyvent nemanau kad tai problema. Ar teisingai mąstau?  Aišku gal kai labiau pažinsiu pamatysiu visai kitą vaizdą.  Bet šiuo metu tikrai matau kokybišką panelę 😀

Pagrindinis dalykas ką aš noriu sužinoti, tai ar teisingai mąstau jog dėl kokybiškos moters verta palaukt ir pakentėt? Ir kitas dalykas dar, kaip moteriai skambinant užduot tinkamai klausimus , kad sužinočiau kiek iš tikrųjų aš jai rupiu ir ar verta man  su ja bendraut toliau tikėdamasis santykių ilgalaikių? Žinau susidomėjimo ženklus ir t.t. , bet kaip skambinant sukurt trauką, kad jinai dar labiau susidomėtu manim? Klausimų pagalba, ar kažkaip?  Kad po pokalbių su manimi ji vis labiau manim pasitikėtų ir vis labiau norėtų manęs ne , kaip draugo , o kaip vyro?  😀 Beje, pasakiau pradžioj , kad ji man patinka ir noriu ją labiau pažint, bet noriu dar viską paaštrint link santykių

Ačiū tau už atsakymą

Sveikas, ačiū už klausimą.

Rašai: „Pagrindinis dalykas ką aš noriu sužinoti, tai ar teisingai mąstau jog dėl kokybiškos moters verta palaukt ir pakentėt?“ – o ko čia laukti reikia? Mokiniai ir aš po II etapo Alfa Vyras mokymų maksimaliai sekso laukiame 2 savaites. Čia jau katastrofiškai blogai 2 savaites susitikinėti ir nepasimylėti. Man pačiam asmeniškai ilgiausias laiko tarpas iki pasimylėjimo buvo dvi savaitės. Jeigu šis tarpas pas tave išilgėja, tau riekia laukti, – vadinasi nemoki pasimatymuose vilioti moters.

Nemoki galbūt jog iškviesti į pasimatymą ir suvilioti ją. Alternatyva – II Alfa Vyras mokymų etapas, kai išeinam teoriją, aš einu su tavimi į tavo pasimatymą, kai mes turime pasidarę viliojimo planus – kur tu ją vesiesi, ką tu su ja darysi, kaip tu ją bučiuosi ir t.t.

Nesėkmingi Vyrai į pasimatymus neria tiesia galva, galvodami – „ai bus kaip bus“ – ir rezultatų nebūna. Aš rašau čia rimtai, nes tu vargsi su pasimatymais. Aš sufilmuočiau tavo pasimatymą, tada išaiškinu klaidas, ir tada aš nueinu į pasimatymą ir tu į jį pažiūri iš šono – sufilmuoji, matai kaip aš vilioju, girdi mano pokalbį su mergina. O čia suprasi kaip jas reikia suvilioti. Tavo rezultatai po II etapo bus tokie, kad bet kurią moterį suviliosi per dvi savaites. Su bet kuria karšta mergina pasimylėsi per dvi savaites. Kreipkis, jeigu esi pasiruošęs tiek finansiškai tiek psichologiškai.

„Gyvena tolokai nuo manes, kaip ir yra atstumas nemažas” – realiai, kai neturi automobilio, susitikinėti tampa problematiška. Alternatyva – pasivaikščiok prie namų, užkalbink šalia tavo namų gyvenančią merginą, gauk kontaktus ir susitikinėk. Mylėsiesi su šalia tavęs gyvenančia mergina, nereikės leisti pinigų an kuro, nereikės leisti pinigų – laiko važinėjimams, daug lengviau bus suvilioti. Jeigu pats nesugebi, pasiimk konsultacinę pamoką, atvažiuok pas mane ir prie mano namų pašaudysime merginų – pamatysi mano pavyzdį kaip aš jas pakabinu ir lygiai tą patį padarysi prie savo namų. Jei įdomu, paskambink man

kaip susirasti mergina 2Gali tu jos laukti, bet atsimink Alfa nelaukia, Alfos laukia. Alfa laukdamas muša savo asmeninę savivertę. Palygink. Vienas vyras laukia, o kitas mylisi su karšta mergina gyvenančia prie jo namų. Kas laimingesnis ir kieno aukštesnė vertė?  Nereikia atsakymo net.

Būk tas vyras kuris išlaiko savo vertę, kuris turi pasirinkimą, ateik pas mane, pašaudysime prie mano namų mergaičių, pamatysi pavyzdį, ir po to padidinsi pats savo pasirinkimą, šaudydamas prie savo namų. Pasikabinsi paną prie savo namų, pasimylėsi per dvi savaites ir jei norėsi įtruaksi į ilgalaikius santykius. Štai tau strategija.

„bet kaip skambinant sukurt trauką, kad jinai dar labiau susidomėtu manim?“ – čia ką klausi tai yra II etapo Alfa Vyras mokymų medžiaga. Kaip merginą pakviesti į pasimatymą telefonu. Supranti, kai užkalbini stipriai moterį, ir sudomini ją, gauni kontaktus, tai ir pakviesti į pasimatymą yra lengva. Viskas priklauso nuo to kaip jūs susipažinote ir kokia trauka tarp jūsų atsirado. Sakau, tau reikia pas mane atvaryti, pafilmuoti mane prie mano namų šaudant merginas ir po to pačiam pašaudyti. Išmoksi kaip jas sudominti ir sukurti ryšį, kad būtų lengva susitikti tą pačią arba sekančią dieną.

Pigiausias, mažiausiai laiko kainuojantis variantas susirasti merginą ir pavasarį vakarais karštai mylėtis – nusikabinti paną prie savo namų ir turėti netolimą karštą kaimynę, su kuria mylėtumeisi diena iš dienos ir galbūt sukurtum ilgalaikius santykius. Tuomet jos į tave žiūrės kaip į vyrą, ir jau tu spręsi ar nori ilgalaikių santykių ar ne.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį