Skype
Kaip suvaldyti stresą kai reik mylėtis su mergina - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip suvaldyti stresą kai reik mylėtis su mergina

Klientas klausia:

žodžiu problema tokia pas mane gal žinai koki būdą kaip suvaldyti stresą kai reik mylėtis su mergina nes jau dvi merginos su manim nesusitiko po pirmo sekso su viena mergina seksas buvo trumpiau nei minute o su kita išvis nesigavo;/ ką daryti? man būna prieš tai kai reik mylėtis su mergina pradeda taip širdis daužytis kaip kūjis koks ir kartais net nepasistoja tai jaučiuosi kai nevykėlis grynas. Gal pas kokį psichologą pabandyti nueiti?

PatrauklusVyras.lt atsako (BE CENZŪROS):

Sveikas, tikrai nereikia eiti nė pas jokį psichologą, nes nei vienas jų „ne raukia“ tiek moterų ir nekabina kiek mes. Jie turi savo senas žmonas arba iš vis nieko neturi. O tas senas žmonas sunkiai patvarko arba jiems net nestovi tų senų žmonų tvarkyti. Atmink, kad konsultacija gali tave ir suklaidinti, o ne tik padėti.

Pats geriausias būdas atsipalaiduoti ir nepatirti jokio streso – TAI ŽIŪRĖTI Į MERGINOS TAS KŪNO VIETAS, KURIOS TAVE LABIAUSIAI JAUDINA. Mane asmeniškai, tai jos užpakalis, kojos. Tai aš ir žiūriu. Ir galvoju kaip ją dulkinsiu.

Pamenu gerai, kai eidavau mokykloje į egzaminus, tai salėje sėdėdamas įsivaizduodavau, kaip raukiu salės prižiūrėtoją persirengimo kambaryje. Kaip suplėšau jos pėdkelnes ir išlaižau jos pyzdą. Va po tokių minčių man nelikdavo jaudulio rašyti egzaminą.

O kai tu nueisi pas vadinamąjį „psichologą“ – kuris iš viso nėra užkalbinęs gatvėje moterų, o ką kalbėti ar yra pasimylėjęs per pirmą pasimatymą, kai matai ką tik merginą ir ji visiškai nauja ir TU JĄ LOVOJE MOKINI KAIP KĄ DARYTI. NETURI JIE TOKIOS PRAKTIKOS. JIEMS PATIEMS REIKIA ALFA VYRAS MOKYMŲ, O NE KABINETE SĖDĖTI. Aš asmeniškai iš viso jiems jokio autoriteto neturiu. Man jie yra akademiniai mikiai su 0 naudos praktikoje.

Tu esi aukštas, liekno sudėjimo, penis tau tikrai gerai stovi. Tavo problemos yra Psichologinės. Galvok, kaip tu ją uždominuosi. Nes jos dievina būti uždominuotos. Jų instinktuose įrašyta jausti kaifą, kai yra nuolankios vyrui ir kai vyras yra aukščiau už jas. Čia tik sušikta visuomenė nori tau pripiršti, kad moterys nemėgsta sekso, tam kad parduoti automobilius, kvepalus, gėles ir kitus šūddaikčius. KAIP GALI MOTERYS NEMĖGTI SEKSO? ČIA visiškai su evoliucija kertasi.

Aš nusinešu ją į miegamąjį (per pirmą pasimatymą), pasiguldau ant lovos ir po jos užpakaliu pakišu pagalvę, kad dar labiau jis išsiriestų ir pradedu jį masažuoti. Man nesveikai stovi ir lauksiu kol aš jai sugrūsiu tą kūjį iki sielos.

Ji klausia, tai kas čia?, aš – čia tik masažas – daugiau nieko. Po to nusmaukiu jos pėdkelnes į apačią iš lyžteliu jos šiknaskylę ir pyzdą. Ji: „Gal nereikia.. Nu baik“ – aš tada ją apsikabinu, pabūnam 10 minučių nieko nedarydami, o po to nustumiu ją nuo savęs ir pradedu jau agresyviai masažuoti jos užpakalį.

Esmė yra tokia. Palygink kas pas mane galvoje ir kas tavo galvoje. Pradėk galvoti ką aš galvoju ir turėsi kitus rezultatus, t.y. nesijaudinsi prieš seksą.

Tu taip pat neapsimetinėji, kad turi bele kiek praktikos su moterimis. Tu galvoji, kad esi nepasitikintis. Pamenu, kai buvau dar 19 metų nekaltas, įsivaizduok 19 metų nekaltas. Ėjau į pasimatymą susitikti su 27 merginą ir ją išdulkinau per pirmą pasimatymą. Įsivaizduok. Vėliau mes buvom jos kaime ir ji paklausė: „O kada tu praradai nekaltybę?“ – kai aš jai pasakiau kad aš praradau nekaltybę su ja, ji negalėjo patikėti.

Kodėl taip buvo? NES AŠ PASTOVIAI APSIMETINĖJU PRIE MOTERŲ, KAD ESU PASITIKINTIS SAVIMI, o joms atrodo, kad toks ir esu. Jos testuoja daug mane ir neprigauna. Dabar jau tai tapo mano natūralia puse. Tau reikia kuo daugiau ir daugiau praktikos.

Nuotraukos:

parsivedziau mergina namo galvoju apie jos uzpakali kojas ir kaip ja liesiu nusinesu i miegamaji kaip sugundyti seksui nusmaukes merginos pedkelnes

 

Norintys išmokti kaip valdyti moteris – užsisakykite šį Galingiausią DVD:
https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

Dėl baigimo greitai pasiskaityk šį trumpą straipsnį:

Sekso metu labai greitai susijaudinu ir baigiu. Ką daryti? Straipsnis štai –>>> čia

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį