Skype
Kaip suvilioti merginą bare ir patekti į jos namus seksui - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip suvilioti merginą bare ir patekti į jos namus seksui

Sveiki. Dalinamės savo mokinio istorija. Labai džiaugiamės. Jis perskaitė Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos“ – kaip suvilioti merginas naktiniame klube , Naktinio žaidimo DVD , DVD „Naujos Pick-up Technikos“, Kaip greitai suvilioti moterį šokyje 7 valandų DVD įrašai, buvo privačiuose PV mokymuose ir taikė žinias. Jo istorija. Mėgaukitės:

Hello ya all. Tai va vakarykštės dienos pull, ne pas mane, o pas ją pačią į namus, vėl įvyko. Žodžiu užėjom trys čiūvakai į totorių gatvės barą Vilniuje, visi išsilakstėm kas kur, aš stoviu ir matau merginą, priėjau  Pradėjom šokt, iš pradžių atrodė, nothing special, like always, cipo pašoksim, pabazarinsim ir ate, pradėjom laižytis, leidosi liečiama už sėdynės.

Prašokę tikrai ganėtinai ilgai, galbūt apie 20min., galvoju jau reikia ją pullui ruošt, taigi ją veduosi ant sofkutės pasisodint, pasirodo ji su draugais atvarė į klubą, po gimtadienio, jų ten 6, taigi apsikabinę sėdim kalbam, visokiom temom, pasilaižom kaskart, pyst išlenda jos draugė iš už kampo, su kažkokiu čiūvaku, ir tiesiai prie mūsų ant tos pačios sofkutės atsisėda.

Čiūvakas pasirodo, tas, kaip vėliau sužinojau, kažkoks čiūvaks iš gimtadienio to pačio, kuris bando nučiešint tą paną, kaip ir aš. Davė man ranką, pasisveikino, matosi, kad promilių jo kraujyje iest. žodžiu su ja prasėdejau apie 20min., galvoju reik, jau sakyt jai į ausį, kad varom pasivaikščiot, nu tipo babystepint.Taigi išdrystu, ramiu balsu lyg niekur nieko pasakau, kad varom į lauką pasivaikščiosim, ta irgi ramiu balsu atsako, gera idėja, eime.

Bet iškart pasako, kad su drauge pašnekėt reikia, nu cipo gaut leidimą. Taigi ta draugė, kur šalia sėdi su bachūrų dabar šnekasi su mano hoe ir bando jai neleist išeit, bet galiausiai mano hoe, sudealina viską, aš tuo metu sėdžiu ir žiūriu į stalą  Taigi atsisuka mano hoe į mane ir pyst sako, einam, atsistojom, šiaip ne taip išklibinksčiavom iš už stalo ir einam link rūbinės, dar prisimenu buvo toks what the fuck dalykas vienoje vietoje, čia dar anksčiau, tipo mes stovėjom prie tualeto ir tada kai jai pateikiau pasiūlymą, eiti prisėst ant sofkutės, mes kažkodėl link tūlikų nuėjom, tai stovim prie vieno iš tualetų ir aš atidariau duris, parodžiau su ranka, kad eitų į vidų, ji sako, aš nenoriu, lyg apsimesdama ir nesuprasdama ką turiu mintyje, taigi apsisukau ir išėjau iš klozeto  

Galiausiai paėmėme kurtkes ir išėjom, einam, prisiminiau, kad reik užsukti kebabo suvalgyt, prie pabo latino esančioj kebabinėj, nes ten turiu gera deala su kebabais, o pilvukas gurgia. Užsukom, pavalgiau, išgėrėm kolos ir vėl einam, mergina man atsisuko ir sako, kažkaip nesuprantu, tu taip viską ramiai darai, nejaučiu jokios įtampos prie tavęs, lyg 100 metų pažinočiau. Žodžiu einam toliau. Ji iš naujanų, turi ten savo butą, 23 metukai, mokosi magistre, žodžiu nechujova merga, nu tokia 7 balai bus tikrai.

Einam einam, nes nusprendėm pėsčiom nueit iki jos namų. Iki kurių ėjom galbūt kokias 25 min. ir ėjom. Ji pradėjo kalbėt nesamones, jau kai buvom netoliese, priėmiau tai kaip shittestus, kad mane sutrikdytų, pradėjo sakyt, kad kam aš pas ją einu, jeigu noriu to dalyko, tai to nebus, jei pas ją ateisim kartu, sakė, kad bandysiu kaip eilinis čiūvaks, su ja pasimylėt, bet ji neduos sako ir klausinėt pradėsiu kodėl kodėl, maždaug taip man šnekėti pradėjo, bet aš visiškai nepasimečiau, tiesiog nukreipiau temą, bet ji pamatė, kad nukreipiau, pradėjo toliau man kalbėt apie tai ir sakyt koks aš nekultūringas, kad vis nuo temos išsisuku  

Dar kažkurioj vietoj pasakė, kad ją kabino kiti čiūvakai klube, bet vienas iš jų labai įnirtingai, jis jai visai nepatiko, kitas čiūvaks norėjo pasilaižyti, bet ji vis jį atstūminėjo, o aplinkui žmonės plojo  Nu cipo, kad pasakyt, kad aš ypatingas kažkoks, bent aš taip suprantu, kai pasakoja merga tokius dalykus  Tai va priėjom jos home. Surinko laiptinės kodą, po to šnekejom topic apie alką, kaip tipo čia aš toks unique, kad jo nevartojau nei lašo ir t.t., nu žodžiu, padarė man arbatos, užleido muzikos, sėdim šnekam, apsikabinęs ją kelis kart bvuau, nežinau kas užejo man, bet viduj nesistengiau jos pushint, o reikėjo, nu tipo galvojau apie save, lyg daxuja jau darbo pats padariau, ta prasme long story short, ir priėjau, ir išsivedžiau, ir į namus nuėjau, o dabar save durninu ir sakau, kad viduje pas ją šiek tiek šudą maliau, ta prasme, mes komunikavome ir t.t., bet aš nebandžiau eiti pas ją į kelnaites, bučiuotis, tik rankomis lietėmis, apsikabinėjom ir šokom, bet neleido, kažkodėl pakėlimų daryt, ar apsukimų, norėjo tiesiog prisiglaudus šokt ir tiek  

Taigi sako, reikia jaut eit miegučio, aš paklausiau ar kartačka iest, sakau išmokysiu norvegišką durnių žaist, tai dar atnešė kartačka, bet vidurį aiškinimo, tutorialo kaip žaist, ji pradėjo žiovaut, sako, čia reikia daug mąstyti, sako einam tikria jau gult, aš galvojau, kad ji pasakys, tipo išeik jau, bet sako einam gult tai viduj apsidžiaugiau  Tada pasakė, kad eina į dušą apsipraust, dar prieš nueinant pasakė, ką ir praktiškai visos pasako, kad cipo čia aš toks vienas, kuris pateko pas ją į namus, nu buvo ten kažkada labai senai dar vienas, bet labai senai ir dar vienas, nu krč, tipo aš ne kurwa  

Taigi nusirengiau, kol ji ten prausės, išėjo ir atsigulėm, aš dar apkabinęs buvau ją, bet žiūriu ji tik laiko už rankos, o aš blet dalbajob kažkodėl neeskalavau per daug, vėl atsiskyrėm, ir miegoti pradėjom. Ryte atiskėlėm, padarė kavos, įjungė muzikos, sako, jau man 13h reikia būti pas mokinį, nu cipo ji korepetitorė, tai sakau ok eisiu tada, apsirengiau, deduosi batus, ji sudėjus rankas, su šypsena ir akių kontakcu žiūri į mane ir matau, kad nesupranta, wtf jis daro, neima iš manęs kontakto, o aš toks nu gerai iki, apsikabinau einu, jaučiu kad ji sakydama ate, nutaisė tokį wtf balsą, tipo paimk numerį.

IR galvoju, blt paskutinį kart, kai buvau paspaną namie irgi neėmiau kontakto, reikia nedaryt klaidos, nugalėjau emocijas, cipo pyktį, kad nepasipisau su ja, nors aš kaltas dėl to buvau taip pat ir pasakiau, kad apsikeičiam numeriais, susitiksim kada, arbacos išgersim, ji sako tai įisivesk, kadangi man buvo gėda traukt savo šudafoną, sakau, tai tu įisivesk, atsinešė mobiliaką, įsivedė numeri, sakau parašyk žinutę, ta dar paklausė, lyg laukdama patvirtinimo, DABAR??

Aš kaip durnius pasakiau, kad gali ir vėliau, ta nu ok, ir išsisaugojo kontaktą, o aš tik po to pagalvojau, kad durnai padariau, nes jai gi sunku rašyt pirmai, tuo labiau mes čia miegojom kartu pirmą kart, jausis kaip KURWA. tai va praėjo diena, žinutės iš jos taip ir negavau, nu aišku kas ten žino galbūt parašys kurią dieną, gi jos tokios nepastovios  Tai apsikabinom, pasilaižiau su ja dar koridoriuje ir apsikabinau, išeinu, ji suriko ČIAU, aš pasakiau iki ir išėjau.

Mokinys J. K.

https://www.patrauklusvyras.lt/
Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį