Skype
Kaip suvilioti merginą esančią su giminėmis draugais - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip suvilioti merginą esančią su giminėmis draugais

Pamename kai mūsų klientas, kuris yra investavęs į daug mūsų vaizdo įrašų nuo priėjimo iki sekso su merginomis pasakė: „Mane domina tik priėjimai prie vienos merginos. Mane nedomina kai ji yra grupėje”. Tuomet mes jam parašėme, kad Jūs prarandate daug galimybių. Dažnai būna patinkanti mergina tai su drauge, tai su giminėmis. Nuotraukoje žemiau šiandien mes suviliojome merginą atėjusią atsiimti studijų diplomo. Apsikeitėme su ja telefono numeriais ir pasimylėjome kitą dieną, ją suviliodami per pirmą pasimatymą.

Taip tokie priėjimai iš pirmo žvilgsnio atrodo sunkensni, bet kai tu prieini ir bendrauji su ja, kad ir jos priėjęs tėtis nenorės elgtis negražiai ir gadinti dienos. Visi dažniausiai elgiasi maloniai. Dar ją gali pasiizoliuoti į šoną. Bet šis dalykas ne visuomet taikomas. Taip pat ji tau uždeda didelį pliusą už drasą, kadangi ją užkalbinai prie jos giminių ir draugų. Tai tikrai ne kiekvienas gali ir reikalauja išlavintų tam tikrų įgūdžių.

Dėl ko mes tai darome, o dėl to, kad lavinti savo socialinius įgūdžius, drasą. Nes jūs gailėsitės labiau tai, kad nepriėjote ir nesusipažinote. Taigi pirmyn studijuoti mūsų produktus ir eiti į mokymus!

Turime vaizdo įrašą kaip mylimės su ja. Jeigu nori tai pamatyti, kontaktuok su mumis. Tai pakels tavo motyvaciją eiti, išdrįsti ir susipažinti.

Rekomenduojami produktai lavinantys tavo įgūdžius suvilioti merginą esančią su giminėmis, draugais:”

Taip pat rekomenduojame turėti tam tikrą raumenų kiekį, nes pasitikėsi savimi labiau kalbinant ją grupėje

Patrauklusvyras.lt

Vilnius PUA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį