Skype
Kaip suvilioti merginą? Jolitos istorija - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip suvilioti merginą? Jolitos istorija

Savo mąstymą pakeičiau išgirdęs Jolitos istoriją. Pabandysiu ją papasakoti iš tavo pusės. Aš galvojau, kad turėdamas daugiau pinigų, prabangesnį automobilį aš turėčiau tą merginą, kurios norėčiau.

Užsidirbus pinigų ir įsigijus gerą automobilį situacija visiškai nepasikeitė. Toliau vienas sėdėdavau vakarais ir galvodavau kaip gerą būtų turėti šalia savęs ją.

Akis man atvėrė mano draugė Jolita, kuri ryžosi man papasakoti savo istoriją.

Įsivaizduok pats, kad esi mergina ir tave kabina du vyrai. Vienas jų turi prabangiausią automobilį, jam netrūksta pinigų, gyvena baltame dviejų aukštų name su 100 kvadratinių metrų baseinu, o kitas vaikinas kilęs iš vidutinės šeimos.

Jam trūksta pinigų, jis vis stengiasi kurnors jų užsidirbti. Pirmasis vaikinas atvažiuoja pas tave su savo prabangiu automobiliu ir tave nusiveža į restoraną. Restorane tave vaišina prabangiausiais patiekalais, sako tau begalę komplimentų, kokia tu dievaitė, kokia tu graži šį vakarą. Tu jautiesi tikra moteris prieš jį. Po vakarienės prabangiausiame jūsų miesto restorane, jis pasiūlo tau važiuoti pas jį į namus.

Tu jautiesi jam kažką skolinga ir sutinki važiuoti. Nuvažiuojate pas jį, pamatai jo stulbinantį namą. Antram aukšte pravėrus balkono duris pamatai didžiulį 100 kvadratinių metrų baseiną. Tave tai pribloškia. Staiga tau iš už nugaros pasirodo jis, ir siūlo išgerti. Tu nenoriai, viena po kitos taurelės išlenki ir nei nepajunti, kaip atsiduri ant lovos pas jį.

Ryte pabudusi gailiesi. Dabar pradedate bendrauti kaip žmogus su žmogumi. Ir žiūri, kad jis visiškai tuščia asmenybė. Jo turtai nublanksta prieš jį patį. Stebiesi, kad žmogus gavęs, tai ko troško, staiga pasikeičia ir tampa tuštybė. Jis vistiek bando tave papirkti savo turtais. Padovanoja tau auskarus su briliantais, tą momentą jautiesi tikra moteris. Bet supranti, kad prieš tave nevykėlis, kuris tik bando tave papirkti.

Grįžus namo tu nebekeli telefono, kai jis tau skambina. O jis neriasi iš kailio, kad gautų antrą kartą. Deja..

Šią istoriją man papasakojo mano buvusi draugė Jolita, kurią tuo metu lygiagrečiai kabino du vaikinai. Aš labai susimasčiau išgirdęs antrojo vaikino istoriją..

Tie vaikinai skyrėsi kaip diena nuo nakties.Tasai antrasis vaikinas ją pakvietė paplaukioti valtele ežere. Ežeras netoli jo kaimo.

Jolita pasakojo, mes važiavome dviračiais dvyliką kilometrų, kol pasiekėme jo kaimą. Tamsūs miškai mus juosė. Bijojau. Ir jis dar taip greitai važiavo. Dieną po truputį keitė vakaras. Temo. Kai pasiekėme jo kaimą buvo beveik sutemę.

Nulipęs nuo dviračio jis paėmė man už rankos ir vedėsi prie ežero. Jo rankos buvo karštos, venos iššokusios, atrodo, kūnu tekėjo verdantis kraujas. Jaučiausi šalia stipraus vyro ir nebijojau eiti su juo į tamsą. Kai priėjome vandenį, aplinkui buvo jau tamsu. Jis mane įsodino į valtį ir liepė ištiesti kojas. Pats savo storom rankom paėmė irklus ir pradėjo stipriai irti.

Aplinkui taip buvo tamsu, kad mes matėme tik vienas kitą ir aplinkinius namus, kuriuose degė švieselė. Romantika mus juosė, o mes žiūrėjome į vienas kitą. Jo kakta riedėjo prakaito lašai, o žvilgsnis tirpdė mane.

Ežero viduryje jis sustabdė irklavimą, pažvelgė į mane, į mano lūpas. Uždėjo ranką ant mano skruostų. Aš pradėjau giliai kvėpuoti, buvau susijaudinusi. Pajutau jo šilumą. Neatsispyriau jo bučiniams. Tokios storos lūpos slydo manosiomis, kai tuo momentu mane bėrė šiurpuliai. Mes taip karštai bučiavomės. Mano liežuvis atsidūrė jo burnoje. Tai buvo vienas aistringiausių akimirkų mano gyvenime.

Mes pasimylėjome valtyje, tai buvo nerealūs pojūčiai. Tą rytą atsikėlus, aš atrodo buvau naujai gimusi. Jis man pasakojo apie savo vaikystę, kaip čia užaugo, kaip žaisdavo slėpynes, kaip eidavo medžioti su savo tėvu. Aš juo grožėjausi. Jo visas grožis spinduliavo iš jo vidaus.

Ryte valgėm seną sudžiuvusį batoną, aš buvau laimingiausia mergina pasaulyje.

Jolita iki šiol draugauja su antruoju vaikinu ir yra laiminga.

Aš supratau, jeigu nori turėti merginą, visų pirmą reikia pakeisti savo mąstyseną. Pakeitus mąstyseną, pasikeičia požiūris. Pakeitus požiūrį, pasikeičia tavo veiksmai. Pasikeitus veiksmams atsiranda rezultatai.

Tam, kad pakabinti merginą, tu turi būti vyras, o ne padlaižys ir pirkėjas. Vyriškumo mes kiekvienas galime išmokti. Nei vienas negimėme būdamas patrauklus merginai iš vidaus. Vyriškumą mes praradome augdami..

Prieš keletą metų aš buvau toks, kaip tas pats pirmasis Jolitos vaikinas. Kai neturėjau automobilio ir pinigų, galvojau todėl man taip ir nesiseka su merginomis. Atsiradus šiems daikčiukams situacija nepasikeitė. Situacija totaliai pasikeitė, kai pradėjau elgtis, kaip tasai antrasis vaikinas.

Pagelbėjau šiais klausimais visų pirmiausia savo artimiems draugams, poto pradėjau mokinti kitus. Po truputį vaikinams naikindavau baimes ir mokindavau vyriškumo. Dabar jie džiaugiasi pagaliau suvokę tikrą realybę.

Šokėjas

Patrauklumas, Straipsniai

3 komentarai

 1. Puikiai viską iliustruojanti istorija. O moralą galima taikyti net gi gerokai plačiau nei tik santykiuose su moterimis. Puikus įrašas.

 2. Tadas:

  Pritariu Povilui

 3. Gytis:

  Vis žiūriu video, skaitau straipsnius ir sunku patikėti. Pagarba. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį