Skype
Kaip suvilioti merginą kai jai rašo dešimtys vaikinų per facebooką - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip suvilioti merginą kai jai rašo dešimtys vaikinų per facebooką

Patys vyrai išrado facebooką ir dabar patys su tuo turi kovoti. Merginos mėgsta textinti ir atrašinėti dešimtims vaikinų. Merginoms tai nesuku daryti dėl to kad nereikia gyvai bendrauti ir jausti tos jaudinančios įtampos, nejaukumo. Visi ereliai per facebooką.

Šią blondinę aš suviliojau per 1.5 valandos. Aš ją užkalbinau eidamas iš parduotuvės. Nuotraukoje ji slepia veidą, nes yra privati. Kodėl? Nes mergina nenori jog jos vaikinas ar draugas pamatytų, jog ji buvo su kitu vyru, nes tas neskaitęs mano knygų ir nežiūrėjęs DVD nesukontroliuos savo EGO ir pavirs beždžione.

Kaip tavo gyvenimas pasikeis jeigu jau rytoj ateisi pas mane į butą Vilniuje išgersi arbatos ir pamatysi mokymų programą.

Kai ateisi pas mane mes prisėsime, išgersime arbatos, tuomet per kompiuterį parodysiu kokius rezultatus gali pasiekti po mokymų ir paaiškinsiu ką reikės daryti ir kiek reikės pinigų norint tai pasiekti.

Nepriimu neesančių klientų sąraše. Jeigu tavo vardo pavardės nėra klientų sąraše, nebūsi priimtas. Kodėl taip darome? Mes per 7 veiklos metus jau galime kažkiek atsirinkti su kuo norime dirbti ir su kuo ne. Dar nebuvo nė vieno vyro kurio nenuvesčiau į sėkmę.

Ką tau riekia padaryti norint susitikti su manimi Vilniuje?

  1. Jeigu jau esi klientų sąraše turi parašyti per kontaktus
  2. Jeigu nesi klientų sąraše, turi įsigyti produktų, pastudijuoti juos, kad būtų lengviau mokymuose ir suprastume vienas kitą iš pusės žodžio.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį