Skype
Kaip suvilioti merginą, kuri turi vaikiną 2 Dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip suvilioti merginą, kuri turi vaikiną 2 Dalis

kaip elgtis su pavydžiu vaikinu Kartais visi gyvenantys name susėsdavome pažaisti kortomis, pašnekėti, ar pasikviesdavau pamėtyti į krepšinį, iškildavo kelios frazės kurios tenka prisipažinti neduodavo ramybės. Tarkim jeigu Gintarė padarydavo sumuštinių ir pakviesdavo Artūrą, jis tuoj pat paklausdavo kodėl ji man nepasiūlo, arba visada klausinėdavo ar mes su Gintare kartu eidavome i parduotuvę. Kartais sugalvodavau ir kaip pajuokauti iš šitokių pasakymų, nors kaskart Gintarei nusijuokus nieko nepasikeisdavo, o būdavo tik blogiau. Tarp jų kildavo barnių, kad Artūras per daug vartoja alkoholį, arba kad Gintarė nieko nepasakodavo ką veikė darbe. Juokingiausia tai, kad aš net nieko nedariau, neviliojau jos, nenuteikinėjau jų, ir kalbėdavau su Gintare tik tada kada ji pati ateidavo. Darbe būdavo visai kitaip. Merginos manęs klausinėdavo ką veiksime savaitgalį, išsikalbėdavo, būdavo linksmos, ypatingai Gintarė.

Taigi atėjo diena, kada turėjo būti Monikos gimtadienis. Po darbo važiuojant autobusu pradėjau planuoti ką veiksime vakare, pakėliau merginoms nuotaikas, nors Monika sakė, kad nenori švęsti. Jos akys ir kūno kalba išdavė visai ką kitą. Prieš grįžtant namo apsilankėme pas Moniką ir Justę puodeliui arbatos. Netrukus skambutis į duris, įeina būrelis vaikinų nešini gėlėmis ir šampanu. Tai buvo Artūras su draugais. Matėsi, kad merginos nevisai buvo pamalonintos, kadangi nuo vaikinų sklido alkoholio kvapas. Vaikinai pradėjo atidarinėti šampaną ir pilstė į taures. Aš pasakiau, kad einu namo nusiprausti ir ateisiu už kelių minučių, bet Monika nenorėjo manęs išleisti, ir supratau kodėl. Situacija nebuvo tokia kokią turbūt pagalvojo Monika, taigi aš patikslinau dar kartą, kad grįšiu po kelių minučių.

Persirengiau, greitai nubėgau iki parduotuvės, nupirkau lietuviško šampano dvyliktai valandai ir kelis sidro buteliukus. Grįžau atgal į veiksmo sūkurį, bet radau tik Moniką ir Justę. Jos pasakė, kad vaikinai kvietė į barą ir kad susitikti turi po valandos. Papasakojo sceną kaip Artūras klausė ar Gintarė mane kviesis, į tai per daug dėmesio nekreipiau. Monikai besimaudant Justė man atnešė pavalgyti. Man bevalgant merginos sugėdino viena kitą, anot Monikos, Justė gerai daro kad šitokiais būdais bando įtikti vaikinui. Tada išgirdau frazę kurios nesitikėjau išgirsti turbūt niekada:

Justė:                 -Tai ką aš galiu padaryti, kad jis man patinka.-, Atsisuko į mane ir švelniai nusišypsojo.

Šitokioje vietoje nežinojau ką sakyti ir daryti, nors žinojau kad ji buvo išgėrusi šampano taurę, vis tiek tai išgirdus jausmas buvo super:

Aš:                      -Ou, saldūs žodžiai.-, Šypsena.

Leidau merginoms apsirengti, laukiau apačioje. Jos greitai nulipo žemyn ir pasakė, kad eiti nebenori, nes nėra garantuotos kas gali atsitikti, esant tokiai vaikinų būsenai, ir ypatingai žinant Artūro problemų ieškojimą esant išgėrus. Išsiaiškinau dar tai, kad Gintarė išsitarė merginoms, kad girdėjo kaip Artūras prašė draugo pagalbos mane sumušti, bet jis atsisakė. Buvau ramus, pasitikėjau savo jėgomis, tuo labiau žinojau, kad nieko blogo nepadariau. Paskambinau Gintarei, pasakiau jog merginos niekur nenori eiti ir atšvęsime pas jas namuose. Po kelių minučių skambutis į duris. Artūras stovi vienas ir klausia ar jau susiruošėme eiti. Aš pasakiau, kad skambinome prieš kelias minutes ir susitarėme švęsti čia. Jis nieko nežinojo, pradėjo klausinėti kas vyksta ir kaltinti Gintarę jog nieko jam nesakiusi, po poros sekundžių trenkė durimis ir išėjo. Pasivijau jį, susistabdžiau, ir paklausiau kas vyksta. Iš pradžių murmėjo nesąmones, paskui pradėjo šnekėti kaip mes Kartu su Gintare visur vaikštome, pagal jį flirtuojame ir panašiai. Paaiškinau situaciją kaip iš tikrųjų yra, o ne taip kaip jis mato. Matėsi, kad bergždžias reikalas…

Dviese parkeliavome atgal į savo namus, Gintarė jau baigė puoštis. Visi stovėjome lauke, įskaitant ir du Artūro draugus:

Artūras:            -Ateik reikia pašnekėti.-, Nepatenkintas balsas.

Galvojau kad tai buvo žodžiai man, bet tai buvo skirta Gintarei. Jau norėjau atsiskirti nuo jų ir eiti pas Moniką ir Justę, bet tada pamačiau Gintarės gailų žvilgsnį į mane ir rankos mostą man, kad eičiau kartu. Nežinojau ką daryti, bet ir negalvojau, jog mostas buvo šiaip sau. Ėjau atsitraukęs gerų penkis metrus ir neištariau nei žodžio kokias dvi minutes. Iš Artūro burnos sklido vienos provokacijos ir daugmaž nesąmonės, o Gintarė kartodavo, kad jis baigtų nusišnekėti ir nebegertų, kol galop jai trūko kantrybė ir pasakė „Koks tėvelis toks ir sūnelis“.

Tada pamačiau vaizdą kaip jis sustojo, apsisuko ir trenkė jai ranka į nugarą. Nustūmiau jį nuo Gintarės, ir paaiškinau jeigu dar kartą taip pasikartos pasekmės bus skaudžios. Prasidėjo komentarai ir sapalionės man. Aš tvardžiausi mintimis, kad žodžiai lieka tik žodžiais, ir bandžiau jį apraminti. Į gatvę išėjo ir jo draugai. Turbūt Artūras tuo metu įgavo daugiau drąsos ir bandė man suduoti porą kartų, bet pavyko išvengti. Pasakiau jeigu dar syki taip padarys, nebestovėsiu. Kadangi stovėjau arti, jis pataikė man su koja norėdamas atsistumti ir vėl suduoti. Šį kartą teko pasipriešinti ir suduoti. Deja neatsirado nei vieno draugo, norinčio jam padėti…

Viskas baigėsi kūno sužalojimais, ir piniginės ploninimu. Su merginomis bendravimo ryšys labai susilpnėjo. Viskas nebebuvo taip kaip anksčiau. Darant šiokias tokias išvadas, galime pastebėti, kad panelėms nepatinka neblaivūs vaikinai, jų nestabilumas ir smurtas. Tu gali ranką pakelti prieš kitą žmogų, kad apsigintum, bet atsimink, merginos tave gerbs, su tavimi šnekėsis, bet tuo pačiu metu bijos ir netgi vengs. Tau prireiks daug laiko kol viską atstatysi kaip buvo.

Kad ir kaip viskas baigėsi, nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Žvelgiant iš kitos pusės man pavyko sukurti milžinišką ryšy su merginomis, ir netgi labai patikti vienai iš jų, beveik nededant nei trupučio pastangų . Nors esu neaukštas, ir tikrai ne gražuolis. Šioje situacijoje tau reikia tik vieno, žinių.

Nuo PatrauklusVyras.lt

Sveikas, užsimezgę geri santykiai tarp mūsų leidžia mėgautis štai tokiais laiškais, kurie verti pavadinimo – kaip suvilioti merginą, kuri turi vaikiną. Tiesiog nerealu. Aš kai prisimenu, koks tu buvai pirmojoje Alfa Vyras mokymų pamokoje, tu vos galėjai suprasti savo emocijas. Tu buvai savo emocijų auka, tau be proto buvo sunku užkalbinti merginą, nepasitikėjimas savimi buvo didžiulis.

Šiai dienai tu sugebėjai vienas nuskristi į Angliją, susirasti darbą, uždirbti pinigų ir dar nenorėdamas nuviliojai nuo Artūro draugę ir ne bet kokią, o belekaip gražią. Tavęs Anglijoje niekas nepasitiko, jokios giminės, jokie draugai. Dėka tavo įgytų žinių iš skaitymo knygų, investavimo tavo laiko į tai kas svarbu tu turėjai žinias ir prieš tuos alaus dundukus buvai tikras vyras, mokantis padaryti laimingas moteris. Užstojai moterį nuo smurtaujančio prieš ją jos draugo.

Labai patiko tavo užkalbinimai, kurie visuomet buvo priderinti prie aplinkos ir situacijos. Taip užkalbinant moteris, joms net menkiausios minties nekils, kad tu čia skaitęs kažkokias knygas. Labai patiko tavo ėmimasis iniciatyvos organizuoti susitikimus, vakarėlius, netgi tą kelionę. Toks vyro elgesys veda moteris iš proto. Mokykitės vyrai, iš šio vyro :).

P.S Šis autorius yra perskaitęs štai šias knygas ir peržiūrėjęs ir įsisavinęs šiuos DVD:

Ir jis dar buvo Alfa Vyras mokymuose :). Tai įsivaizduokite kiek jis laiko, energijos ir pinigų investavo. Negalvokite, kad Alfa vyru tapti galima  per vieną dieną 🙂 ir išleidus 20 eurų :). Taip gyvenime nebūna.

2 Dalies Pabaiga. 1 Dalis štai čia:

https://www.patrauklusvyras.lt/kaip-suvilioti-mergina-kuri-turi-vaikina-1-dalis-8772

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį