Skype
Kaip suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą? Antra dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą? Antra dalis

Na štai. Toliau tęskime mano pasakojimą, kaip suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą.

Pirmąją dalį baigiau ties savo rankų uždėjimu ant jos pečių. Kas vyko toliau? Aš labai labai lėtai ir švelniai masažavau jos mažus petukus, retkarčiais rankas nuvesdamas prie ausų.

Jaučiau, kai mano rankos švelniai slysdavo palei jos ausis, ši giliai įkvėpdavo, pakeldama krūtinę.

Paguldžiau ją ant pilvo ir pradėjau daryti nugaros masažą. Pirštų galais liečiau jos nugaros šonus. Ši it laukinė katė išsirietė, nagus suleisdama į lovą.

Vienas ,du trys, prasidėjo pėdų masažas. Tik skirtingai nei kitoms merginoms, šiai pėdų masažas, jaučiau, visai nepatinka. Labai keista buvo. Bet vidinės šlaunų pusės vedė ją iš proto.

Stimuliuodamas jos vidines šlaunų puses vėl užkilau į viršų, pasukau jos galvą ir pabučiavau. Ši pradėjo savo pėdas trinti į mano kojas. Tai labai man keista buvo, bet visai patiko. Pajutau, kad ši laukinė džiunglių herojė nori mane sudrąskyti čia ir dabar!

O tada staigiai atsitraukiau ir pasakiau jai „tau laikas jau namo“ .

Įjungiau muziką ir pasakiau, „dar prieš atsisveikinant sušoksime dainą“. Craig David „I`m walking away“ daina čia puikiai tiko šokiui.

Džentelmeniškai, pakelta galva, tiesia laikysena, paprašiau jos rankos. Išsivedžiau ir dailiai apsukau, vieną, antrą, trečią kartą. Mergina tikrai neblogai juda, dailiai išvesdama klubus į šonus.

Savo plaukus ji meta tai į vieną tai į kitą pusę. Mane tai veda iš proto. Plaukai tokie gražūs.. Palenkiau spinduliu į apačią, pakėliau ją ir apsukau lėtai ore. Jaučiau jos padažnėjusį kvėpavimą.

Tada nusinešiau ant lovos ir pradėjau bučiuoti aplink krūtinę. Vėl atsitraukiau, sakydamas jai: „užteks“.

Deja, pakėlęs akis į laikrodį išvydau laikrodžio rodyklę, jau peržengusią 24h. Pažvelgiau į ją, velniška šypsena pasakiau: „turėsi pas mane miegoti tualete“

Grįžau pas ją į lovą ir pabudau ryte apsikabinęs. Pagalvojau tai bent naktelė buvo. Ryte atsikėlęs truputį gailėjausi, kad nereikėjo galbūt taip skubėti ir nevertėjo ją kviesti šokti. Mintis išsklaidė jos plati šypsena veide ir tos nuostabaus grožio akys, siunčiančios šilumą.

Ką šia istorija noriu pasakyti? Merginą suvilioti per pirmąjį pasimatymą tikrai įmanoma. Bet tam turi elgtis atitinkamai. Kita vertus yra tokių merginų, vadinamų deimantais, kurios nė už ką nesutiks pasimylėti per pirmą pasimatymą, kad ir kaip tu elgtumeisi.

Mano atveju mergina nebuvo deimantas, ji jau buvo turėjusi lytinius santykius. Todėl viskas ėjosi daug sklandžiau. Noriu pasakyti, ne tas kietesnis kuris pasimyli greičiau su mergina, bet tas, kuris turi daugiau kantrybės.

Alfa vyras – kantrus. Ir visada gerbia moteris. Tuo ir skiriasi nuo kitų vyrų. Alfa vyro patrauklumas – elgesys, kuriam neatsispyrė ši mergina. Elgiantis, kaip Alfa vyras, galima paisiekti iš ties įspūdingų rezultatų.

Nereikia nusiminti, jai nepermiegi su ja per pirmą ar tai trečią pasimatymą. Galbūt tu  atradai – deimantą . Tai daug brangiau nei patirti „vienkartinį“ nuotykį.

Šokėjas

Patarimai

3 komentarai

 1. Karolina:

  Visiskas liurbis zmogau atrodai…Man atrodo,kad cia paprasciausiai nesveikos tavo erotines fantazijos.Kokia nepilno proto mergina galetu eiti su tokiu neispruseliu i pasimatyma???Kosmaras kazkoks…

  • Sokejas:

   Visiškai suprantu Tave Karolina :), jog Tau nepriimtinos tokios vyro fantazijos. Na aš tikiu, kad už mane esi išprususi tikrai daugiau. Ačiū, jog parašei čia komentarą 🙂

 2. Sapaliones fantazijos tikras liurbis…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį