Skype
Vidas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Vidas

Sveiki visi, aš esu Vidas, noriu jums papasakoti kaip susipažinau su mergina traukinyje. Jos vardas Aušra. Savaitgalį atvykau i Vilnių pasibuvau pas draugus.

Vilnius gražus didelis miestas jama yra begalo daug gražių  ir fainų panelių, visos jos laukia kol koks vaikinas suteiks jai laimę ir ja užkalbins, pagirs kaip atrodo. Juk visi mes mėgstame dėmesį nėra nei vieno žmogaus kuriam nepatiktų dėmesys.

Gryždamas iš Vilniaus taip pat traukiniu, nes juo daug smagiau važinėtis nei autobusu. Tai vat nusipirkau bilietą ir įlipau į traukinį 10 minučių ankščiau, nei jis išvažiuoja, susiradau vietą antrame aukšte ir atsisedau per vidurį vagono, šalia lango.

Žmoniu buvo labai mažai bet po keletos minučių į traukinį įlipo merginų ir vaikinų, netoliese pamačiau gražią panelę. Ji sėdejo keliomis eilėmis toliau nuo manęs, nusprendžiau nueiti ir pasisveikinti, Aš priejau ir atsisėdau priešais ją pasisveikinau, prisistačiau, ji taip pat prisistatė, aš papasakojau, kad esu ne vilnietis esu iš Kauno o ji buvo iš Vilniaus tik mokesi Kaune.

Jos akys buvo labai gražios mėlinos ir tokios užburiančios spindejo tarsi su šypsena ir sakančios – tu man patinki.
Balti dantukai jos tokie gražūs. Idegęs veidukas, rankytės, taip malonu žūrėti ir klausytis jos buvo.

Aušra turejo ilgas nuostabias kojas, mūvejo aptemtas juodas kelnes, avėjo gelsvos spalvos žieminius batukus su verstu kailiuku. Mes kalbėjomes beveik apie viską kiek laikas leido net nepstebejom kaip atvažiavome į Kauną.

Kalbėjomės apie mokslus apie apie šventes, ji papasakojo, kad labai šauniai praleido jas Aglijoje, ir po jų sunku prisiversti kibti į darbus. Aš jai papsakojau žiedo istorija ji labai susidomejo ja. Ji yra tokia bendraujati, kad labai smagu kalbetis apie daug ką.

Artejant iki Kauno paprašiau jos numerio ir apsikeitėme kontaktais.
Gryžę į Kauną aš pasisūliau panešti jos krepšį su daigtais iki jos stotelės. Ji mielai sutiko. Lauke oras buvo gan prastas , šlapdriba, panešiau Ašros krepšį ir palydėjau ją iki stotelės, netrukus atvažiavo jos autobusas.

Po poros minučiu gavau SMS žinutę iš Aušros. „Tu esi labai drasus vaikinas“ ji nesitikejo, kad eilinė kelione traukiniu gali būti tokia šauni.

Po 3 savaičių

Dar kartą sveikinuosi vyrai. Šį kartelį aš jums papasakosiu naują istorija kaip susipažinau su mergina. Mergina, panelė tai tarsi angelas suteikiantis mums, vyrams džiaugsmo meilės šypsenų. Kai Ponas Dievas sukūrė moterį, ją padarė seksualia gundančia būtybe, kuri kerėtų vyrus ir taip atsirinktų sau tinkamą partnerį ir jos vaikų tėvą.

Kaip esu daugeliui draugų sakęs mėgstu keliauti ir dabar jau galiu teikti kad susipažinimas su sau pabrėžiu „SAU“ patinkančiomis merginomos, tik tokiu atveju jausite, vyrai, kad jus merginos dar labiau papildo suteikia jegų , energijos, teikia laimės pasitikėjimo ir drąsos. Taip pat ir man. Tada aš ir jaučiuosi lyg seniai pažinočiau merginą. Tąkart aš važiavau traukiniu iš didelio miesto ir stulbinančio savo grožiu ir istorija.

Įlipau i traukinį perėjau keleta vagonu apsižiūrėjau kiek jame pilna gražių merginų, pora kartu pirmyn tai atgal perėjau vagonus iš lėto ramiai atsipūtęs, nusileidau į pirmą aukštą. Ėjau šypsodamasis, pamačiau po dešine pora gražių merginų, nusišypsojau, paklausiau ar neužimta, ir nespejus atsakyti prisedau šalia jų.

Įsitaisiau patogiai, o tai labai svarbu kad bųtum atsipalaidavęs nesusikaustęs. Pasisveikinau su merginomis, bet šį kartą prisistačiau tik po kelių minučiu nes tik tada pajutau, kad noriu daugiau su jomis bendrauti. Merginos pasakojo kad grįžo iš vilniaus jų ten draugai ir vienos, jų buvo gimtadienis, todėl be miego buvo gan pavargę ir norėjo miego.

Viena mergina buvo tokia jauna ir tokia faina kad plaikiau ja moksleive, nors daug yra tokių žmonių kur atrodo labai jaunai ir tai begalo didelis pliusas joms, „respect‘as“. Visos kelionės metu praktiškai visą laika kalbejom apie betką svaigome, juokėms, net atrodė kelionė tokia trumpa buvo. Apie numerio prašymą iš pradžių net negalvojau, besibaigiant kelionei, artėjant iki Kauno, tik tada paprašiau merginų kontaktų, ir mielai davė savo kontaktus.

Išlipdamas iš traukinio pamačiau gražią rusaite jai nusišypsojau ji man, bet ir nebesivarginau užkalbinti, nes mano rusų kalbos žinios komplikuotos. Noriu pabrėžti, kad labiausia atkreipia merginų dėmesį, išprovokuoja jas nusišypsoti nuoširdi šypsena, o ne ta netikra suvaidinta per jėgą išspausta, ŠYPSOKIMĖS visur ir kuo daugiau ir visiems bus linksmkiau, besišypsantis žmogus – laimingas žmogus, tokias lamingas turime ir mes, vyrai, padaryti laimingas merginas.

Man merginos numeris nėra svarbiausias, jai jūs galvojat kaip tik numerį gauti iš merginos taip tikrai nesužavėsit nereikia galvoti į ateitį kaip čia greičiau iš mergnos paimti telefono numerį. Svarbu tai, kad atplaiduotum mergina, ji turi jaustis saugi nevaržoma, nepažeista asmeninė privatumo riba, atstumas iki jos, tokiu atveju ją labai išgasdinsite. Patikėkite aš neklysdamas to nepasiekiau, ir dar noriu tobulėti dar, ir dar, ir dar…

Suklydai?, negalvok, kad viskas jau baigta eik ir bandyk toliau juk ji ne vienintelė mergina, taip bandydamas rasi savo išrinktąją. Galbūt ji turi draugą ar vyrą, gali būti ir taip kad nenori leistis i santykius. Kaip sakoma kiek daugiau suteiksi kitiem laimės tiek kartų daugiau laimė atsisuks i jūsų širdis. Ką Šokėjas moko viskas yra tiesa eikit į jo mokymus ir nepasigailesti to niekada. Jai aš būčiau žinojęs apie tokius mokymus, seniai būčiau atėjęs. Sekmės vyrai, nuoširdžiai linkiu jums keistis ir tobuleti, tai pravers visur, netik su merginom, IKI

Mokiniai

9 komentarai

 1. Aurimas:

  Gerai varai, Vidai! Pasitikejimas, gera nuotaika, sypsena – super! 🙂 Matosi, kad tave Sokejas kaip reikiant ismustravo… 😀 Sekmes tau ir toliau 😉

 2. Get Rid From Beta to Alpha!!! At Once!! 😎

 3. zalias:

  Išlipdamas iš traukinio pamačiau gražią rusaite jai nusišypsojau ji man, bet ir nebesivarginau užkalbinti, nes mano rusų kalbos žinios komplikuotos. Tai kaip cia suzinojai kad rusaite jei neuzkalbinai?:D

 4. Donce:

  Gal šnekėjo?

 5. Andrius:

  ne reik prisiruost ir man pas Sokeja atvaryt,bet daba biski zopa :/ iki vasaros privalau praeiti siuos mokymus! 😀

 6. Aurimas:

  Ai, norėjau paklausti, kokios dainos soundtracke šio video? Labai patiko 😉

 7. The Cinematics (atlikejas) – Moving to berlyn, ir kitos nepamenu, bet mes zinome jog tu surasi ir ta kita daina 😉

 8. Aurimas:

  Nu, pasistengsiu 😀 Dėkui 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį