Skype
Justinas - Alfa Vyras Mokymai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Justinas – Alfa Vyras Mokymai

Justinas atvyko į Patrauklus Vyras mokymus  ir baigė pirmąjį etapą. Vyro tikslas buvo įdiegti savyje praktiškai patrauklaus – alfa vyro vyriškasias savybes. I etapas truko 6 pamokas po 3 valandas. Justinas per I-ąjį etapą išmoko jaustis pasitikinčiu savimi prieinant prie moters ir kitose savo gyvemnimo srityse – kaip karjera, verslas. Aiškinomės Alfa Vyro psichologiją bendraujant su žmonėmis ir darant teigiamą jiems įtaką.

Video, kuris aiškiau parodo I etapo akimirkas:

Mokiniai

3 komentarai

 1. charizmatic:

  Manau,kad puikiai padirbėta su pradiniais žingsniais 🙂 kūno kalba pagerėjo 🙂 bet tikriausiai dar trūksta patirties jam su dialogu 🙂 pasimatymas nėra intervju ir ne vieta kalbėti apie mokslus . Vietoj to jis galėjo demonstruoti vertę humoru arba foto rutina, istorijomis ir pnš. + mokymams labai daug praverstu Šokėjo pasidomėjimas emociniu intelektu . Auksčiausių savybių demonstravimas visiškai nedera prie netikrumo ir kietumo .

 2. J s:

  Mergina, kaip narkotiku užsivartojus, akys labai įdomiai mėtosi ir šiaip labai jau atsipalaidavusi ( per daug).

 3. Mindaugas:

  Justinai, šaunuolis. 😉 Tikrai neblogai.
  Patrauklus Vyras, malonu matyti Tavo darbus. Ir didelis ačiū Tau už inspiravimą, nes jei ne tavo patrauklusvyras.lt, vargu, ar dabar turėčiau savo svajonių merginą! (iki šiol esu įsitikinęs, jog geriausia vieta pažintims yra troleibusas) 😀
  Cheers!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį