Skype
Kaip sužavėti merginą per pirmą pasimatymą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip sužavėti merginą per pirmą pasimatymą

Raportas

Atradzimai pick nickas ir kitos pamokančios istorijos

Sveikas Šokėjau.

Šį kartą raporto tema vadinasi atradzimai, nes kaip minėjai vienoje iš savo knygų.. tam, kad parodytum ir pakeltum savo socialinę vertę turi parodyti unikalumą ir išskirtinumą, ne tik užkalbinimuose, bet ir renkantis ir įgyvendinant pasimatymų  idėjas.

Užkalbinimas prasidėjo sutinkam Urtę prie perėjos viename iš mažesnių miestelių kur tuo metu turėjau reikalų. Užkalbinau merginą ir nieko nesitikėjau, tiesiog pasišnekučiavom ir apsikeitėm kontaktais. Negalvojau nieko rimto, nes pokalbis buvo trumpas (neleidau nei jai nei man per daug investuoti) todėl per daug vilčių į tai nedėjau

Susirašinėjimo metu nusprendžiau naudot tokią taktiką, jog turiu kuo greičiau išvęst į pasimatymą, nes galvoje buvo tokia mintis ir supratau, jog merginos tipažas toks. Arba varys iškart / šiek tiek pasilaužys arba nieko nebus išvis.

Pakviečiau ją į pasimatymą pirmą kartą, bet nesutiko argumentuodama, jog neturi laiko ir panašiai. Nieko neatrašiau ir po savaitės matau žinutę, jog jau pati kviečia susitikti. Gerai galvoju, oras geras.. logistinė situacija irgi nieko.. kodėl gi nenuėjus į parką pick –nicko . Pasiruošiau įrangą ( servetėlės, puodukai) ir kt. JUDAM

Susitinkame ir judame link parko. Atsisėdame ir pradedame kalbėti, aš pasiruošiu stalą ir nustebinu merginą, jog pasiruošiau pasimatymui nuklodamas menką  pasenusį suolelį gėrybėmis, gėrimais ir vaišėmis. Leidau jai pasijusti šiek tiek kitokiai ir manau, jog jai tai patiko, nes tai  tai nebuvo.. tipinis.. „ einam kavos“ arba „einam pasivaikščiot“  kvietimas.

Pradedame kalbėtis giliau su Urte ir pajuntu ją; nuskaitau tipažą ir suprantu, jog Urtė ( mergina su kuria susitikome yra rami mergaitė iš mažo miestelio, tikriausiai turėjusi dar nedaug patirties, užsidariusi šiek tiek ir labai konservatyvi.

Eskaluojam ir judam toliau, bet kartais turi suprasti, jog rodydamas per daug dominavimo alfa (savybių) užmiršti įsijausti į jos kailį. Šį kartą taip ir buvo, supratau, jog mergina yra orientuota į ilgalaikius santykius, supratau, jog jai yra įskiepytos griežtos šeimos vertybės, moralė aukštam lygyje

Viskas ok,  pasimatymo metu jaučiausi labai gerai atsipalaidavęs, nes ji buvo labai kukli, drovi, moteriška kitaip tariant, todėl ir traukėm vienas kitą. Bet iš kitos pusės supratau, jog mano poreikiai moteriai yra tokie, jog noriu, kad ji turėtų turėjus jau kažkokius santykius ar patirties. Bet neprireikė net mano įžvalgų.. mergina greit suprato ir pastatė mane į „niekšo“ kategorija ir mūsų santykiai taip užsibaigė ties pirmu ir paskutiniu pasimatymu daugiau nebendravome.

Išmoktos pamokos: Vistiek elkis drąsiai , dominuok, vesk, judėk. Nieko neprarasi, turėk gerą laiką, išsivesk ją į pick nicką ir pasiūlyk kažko įdomaus nuveikti kartu, būk išskirtinis iš kitų vaikinų ir tavo vertė šoks į viršų opapapa. Pasimatymas ne visada turi būti seksas. Ir jei jauti, jog sekso nebus, nepergyvenk.. nepamiršk, kodėl tai yra vadinama „žaidimu“,  DĖL GEROS PRIEŽASTIES, turėk gerą laiką, išmok, pasidalink, ir judėk toliau. Jūs galbūt bendradarbiausite ateityje ar vienas kitam būsite naudingi.

Branco R

Raktiniai žodžiai:

Ka veikti per pirma pasimatyma, Kur nusivesti mergina kaune, Antras pasimatymas, Pasimatymu vietos vilniuje, Pasimatymas, Ka veikti per pirma pasimatyma, Pirmo pasimatymo idejos, Ka kalbeti per pirma pasimatyma, Pirmas pasimatymas su mergina, Antras pasimatymas, Kur nusivesti mergina kaune, Pasimatymu vietos vilniuje, Pasimatymo idejos

Mokiniai, Mokinių dienoraščiai

1 komentaras

  1. Deivas:

    testavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį