Skype
Kaip sužavėti merginą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip sužavėti merginą

Jeigu nori sužavėti merginą, reikia bet kokiu būdu nerodyti, jog jai stengiesi įtikti. Juk ir pats jauti gyvenime žmones, kurie tau bando padus laižyti. Sužavėk merginą, bet neparodyk, kad taip bandai gauti jos palankumą. Palankumą Alfa Vyras gauna tik iš vieno žmogaus – savęs.

Kaip sužavėti merginą, jei net nežinai kaip?

Merginas žavi drąsa ir ryžtas. Parašęs vos dvi, tris sms žinutes, parašyk, „ar nieko prieš jeigu paskambinsiu?” – tokiu būdu merginos nespaudi, leidi jai per sms žinutes apšilti energetiką tarp tavęs ir jos ir leidi jai pasiruošti nueiti į vietą, kur niekas negirdės, kaip ji kalbėsis telefonu su tavimi. Paskambindamas merginai parodai drąsa. Žinoma, kai tarp jūsų užsimezga santykiai, skambinti gali iš karto.

Taigi pirmas, protingas būdas sužavėti merginą yra elgtis drąsiai. Alfa Vyras turi tiek reikalų gyvenime, jog žinutėms jis randa vos 5 minutes per dieną. Drąsą parodyti gali užkalbindamas merginą gatvėje:

kaip sužavėti merginą jai nemoki bendrauti– „Tai čia specialiai taip gražiai išsilyginai ir pasileidai plaukus, kad paerzinti vyrų akis?”

Šioje nuotraukoje atrodau, kaip koks maniakas. Net pačiam juokinga. Visgi sutvarkytas stilius ir drąsa veikia ir mergina susidomėjusi sustoja. Greitai tam, kad merginą sužavėti aš pradedu ją liesti nejučiomis.

Nukreipiu jos dėmesį į mano akis, o mano rankos jau būna ją apkabinusios. Štai tau dar kitas būdas kaip sužavėti merginą – liesk ją, jai to nejaučiant. Jeigu tu prašysi: „duok ranką”, ją tiesiog išgąsdinsi, bet jeigu tu tiesiog švelniai paimsi jos ranką, žiūrėdamas jai į akis ir kaltindamas ją, kad ji pati kalta, jog tu prie jos priėjai, ji nė nepajus, kad tavo rankos jau slysta jos rankomis. Įspūdinga ar ne ?

kaip sužavėti merginą net jei neturi pinigų ir automobilioKaip visą laiką, šokiai man nepadeda nerealiai. Šokiais tiek aš tiek mano mokiniai labai greitai sudomina merginas. Surišdami savo viliojimą su šokiais ir aukštu intelektu – t.y apybraiža situacijų juokingai, gauname vienus geriausių rezultatų pasaulyje sužavėjimo moterų aspektu.

Mergina nė nepajaučia, jog mes susikabinę kaip senai nesimačiusi pora ir tarp mūsų jau seniai panaikintas nepažįstamų žmonių barjeras. Tokia kūno kalba veda tik prie vieno reikalo – neužilgo ji taps mano mergina ir aš greitai susirasiu merginą.

Ir ne tik šią merginą galimą sužavėti!

Pažiūrėk, lygiai taip tu gali sužavėti ir kitą merginą:

kaip sužavėti merginą kai nepasitiki savimiŠi situacija nutiko gatvėje. Buvau su draugu ir pamačiau einančią ją. Jos kojos buvo gražios ir lieknos. Plevėsavo mėlynas sijonukas. Prieidamas drąsiai ir visiškai jai nesitikint aš iš karto ją sužavėjau. Žinoma, ji šiek tiek išsigando, tačiau pasakydamas tam tikrus žodžius aš ją greitai atpalaidavau.

Turėdamas Alfa Vyro psichologiją aš panaikinau kompleksus. Kažkada jaučiausi prastesnis prieš tuos vyrus, kurie turi pinigų, automobilį, gražius drabužius. Vis galvodavau, kaip sužavėti merginą, jei nepasitiki savimi?

Supratau, jog norint sužavėti merginas, reikia eiti pas vyrą į mokymus, kuris puikiai tai daro. Taigi į vienus merginų sužavėjimo, viliojimo mokymus aš investavau beveik 10000 Eurų. Supratau, jog mano gyvenimo nepakeis nei naujas automobilis nei jachta. Tai tik bus momentinės emocijos. Bet visur aš turėsiu nešiotis save. Ir jeigu bus prastas santykis su pačiu savimi, aš niekados nesužavėsiu merginų.

kaip sužavėti merginą jeigu esi žemasPradėjau tiek savimi pasitikėti, kad išdarinėjau net sakykime ne itin gražius dalykus – pakeldavau merginoms sijonukus. Jos būdavo tiek sužavėtos manęs, kad net nepajausdavo to.

Jos norėdavo su manimi tęsti pažintį bet kokiu atveju. Nors neturėdamas pinigų ir tuos pinigus išleisdamas ant drabužių ir mokymų – aš išmokau bendrauti, pasitikėti savimi ir svarbiausia sužavėti merginas savo vidumi. Apsikeisdavau su patikusiomis merginomis telefono numeriais ir tęsdavau pažintis.

Išduosiu dar tau vieną paslaptį, kaip sužavėti merginą, net jeigu nepasitiki savimi

Pasitaikius progai – pakelk merginą nuo žemės ir apsuk ją arba panešiok. Merginai praradus stabilumą jos kūną užplūs laimės hormonai ir iššauks naujas emocijas.

kaip sužavėti merginą jeigu esi iš užsienioGalima merginą sužavėti taip pat savo intelektu. Apie tai aš tau papasakočiau jau mokamoje konsultacijoje. Pridėk mane ir pravesiu pirmąją tau konsultaciją. Mes panagrinėsime šiuos priėjimų VIDEO. Juose viskas girdėsis ką kalbėjau su merginomis ir kaip jas sužavėjau. Aš pats būsiu laimingas jeigu tu gausi dar net geresnius rezultatus su merginomis, jas sužavėdamas. Mano mokiniai pranoksta mane patį.

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį