Skype
Kaip tapti Alfa Vyru ? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip tapti Alfa Vyru ?

Alfa Vyras. Koks tai vyras?

Iš kur kilęs šis terminas – Alfa vyras ? Prieš daugelį metų, mokslininkai, kurie tyrinėjo evoliuciją, nustatė, kad žmonių gentyse buvo vyrai, kurie buvo labiau dominuojantys, agresyvesni, pajėgūs labiau pratęsti savo giminę, nei kiti.

Mokslininkai nustatė, kad šie vyrai buvo stipriausi ir turėjo didžiausią moterų pasirinkimą. Kitai žodžiais tariant, Alfa vyras – džiunglių karalius, beta – jo pavaldinys.

Taigi, kas visą tai jiems suteikia. Stipri genetika? Pinigai, automobilis? Deja, džiunglių laikais niekas pinigų ir automobilio neturėjo. Alfa vyrui galią suteikė jo atitinkamas elgesys. Iš savo patirties matau, jog neturėdamas stiprių genų, bet elgdamasis, kaip Alfa, galiu pasiekti iš ties gerų rezultatų.

Kaip tapti Alfa vyru?

Alfa – pirmoji graikų abėcėlės raidė. Ne  veltui. Dažniausiai tai buvo panaudota mokslininkų, kaip aprašyti gyvūnų grupes, kuriose Alfa patinai turėjo didžiausią pasirinkimą tarp patelių.

Paprastai Alfa vyrai nebūna stipriausi vyrai, jie dažniausiai išsiskiria savo protu. Jie – protingi vyrai, bet ne raumenų spintos. Jie dažniausiai gauna pripažinimą iš kitų vyrų už protingą mąstymą, elgesį, patikimumą bei vieną svarbiausių kriterijų – tai drąsą.

Prisiminkite, vaikystėje iš berniukų išsiskirdavo tas, kuris buvo drąsiausias. Jis gaudavo pripažinimą iš kitų.

Taip pat Alfa vyrui daug galios suteikia Alfa moteris. Alfa moteris – tai moteris, kuri susilaukia daug dėmesio iš kitų vyrų ir turi pripažinimą tarp vyrų ir moterų. Alfa moteris suteikia genties lyderiui socialinį statusą. Pažiūrėkite, kai jūs matote kokį draugą, kuriam į parankę įsikabinusi labai graži mergina, jūs iš kart natūraliai jaučiate jam pagarbą.

Alfa moteris suteikia vyrui vidinę harmoniją, genetinį stabilumą ir palankią aplinką. Kitais žodžiais tariant, alfa vyras turėdamas šalia beta moterį, jausis, kad jam reikia kitos. Pats pastebėjau, kai bendrauji su mergina ir ji nespinduliuoja alfa moters savybių, pradedu jausti, kad reikės viską nutraukti ir ieškoti kitos.

Mes negalime sakyti, kad beta vyrai neturi jokių šancų. Ne, moterys su beta vyrais miega, bet visada pirmenybę skirs Alfa vyrui.

Tam, kad taptum Alfa vyru, savyje turi stiprinti šias savybes

Alfa vyro charakterio būdo savybės

Pats sau įdomus: pati svarbiausias ir pačiame priekyje sąrašo esanti charakterio būdo savybė. Alfa vyras moteris įsileidžia į savo gyvenimą, bet neina į jų. Jo gyvenimas įdomus ir pilnas linksmumo. Jam pačiam smagu būti su savimi. Visa jo stiprybė yra pačiame jo viduje, ne kažkur kitur. Jis užsiima tokia veikla, kuri jam teikia malonumą. Jis yra patenkintas savo gyvenimu.

Laiko apribojimas: Alfa vyras žino vietas, kur gali išeiti atsipalaiduoti, pasilinksminti, sutikti žmonių. Jis neturi laiko 3 valandom pokalbio telefonu. Jis neturi laiko laukti jos 15 minučių vėluojančios.

Tik atsiminkime, tai neturime interpretuoti taip, jog jis visur skuba. Ne, jis labai gerbia savo laiką ir stengiasi jo nešvaistyti.

Sukuria savo realybę: Alfa vyras žino, kad jis yra savo gyvenimo šeiminikas. Jis turi jį sukurti, tokį kokio jis nori. Jis tvirtai žino, kad negali būti priklausomas nuo kitų žmonių.

Dar ką norėčiau labai akcentuoti:

Alfa vyras – sukuria situacijas. Alfa vyras nėra priklausomas nuo situacijų. Tai situacijos yra priklausomos nuo jo. Paaiškinsiu, ką aš čia turiu omeny: visai neseniai rašiau egzaminą. Įėjau į auditoriją, užsiėmiau vietą jos gale. Esu pasirengęs nusirašyti, telefone sudėta visa informacija. Deja, dėstytojui paskelbus egzamino pradžią, jis atėjo į auditorijos galą ir visą laiką buvo netoliese. Per daug rizikinga nusirašyti.

Situacija – nepalanki man. Bet aš nesu nuo jos priklausomas. Pakėliau ranką, dėstytojas priėjo ir pasakiau ar galėčiau persėsti į priekį, nes “atseit” stalas nepatogus ir kliba. Kaip nekeista jis man leido. Priekyje atsisėdęs viską nusirašiau. Sukūriau palankią situaciją man.

Ką tuom noriu pasakyti, tau kažkokios priežastys (išoriniai dalykai) negali sutrukdyti pasiekti tavo tikslo. Susidūręs su išorinėmis priežastimis, tu turi gebėti rasti sprendimą, kaip jas įveikti.

Nereikia kitų pritarimo: Alfa vyras žino savo gyvenimo kelią, žino kur jis eina ir ko siekia. Jis suvokia, kad gyvenimas yra sukurtas jam. Tai jo gyvenimas ir jis daro tai, ką nori. Gyvena dėl savęs, ne dėl kitų žmonių. Išimtis yra šeima. Mama, vaikas, tėtė. Čia kita kalba.

Alfa vyras yra susikūręs modelį, kaip savo tikslą pasieks. Jam kitų žmonių nuomonė apie jo veiklą yra antroje vietoje.

Atleidžia sau už nesėkmes: Jis žino, kad tik vienintelis žmogus, kuris neklysta, tas kuris nieko nedaro. Nesėkmė yra dalis gyvenimo. Tie kurie netobulieji, miršta.

Auga su kiekviena diena: Alfa vyras supranta, kad tik kiekvieną dieną žengdamas po žingsnelį jis artės prie viršūnės. Jis skaito knygas ir literatūrą kiekvieną mielą dieną. Perskaitęs – pritaiko.

Teisingas humoras: Alfa vyras žino, jog nieko nėra baisiau kaip leisti kitiems juoktis iš savęs. Jis padaro taip, kad kiti juoktųsi iš savęs. Juokaudamas niekad nesistengia įžeisti žmogaus.

Suvokia, jog laikas – pats brangiausias turtas: Laikas yra brangesnis už pinigus. Niekada neleidžia laiko veltui, nes tai žudo jį patį. Stengiasi kiekvieną dieną rasti bent tam tikrą laiko tarpą veiklai, kuri vestų jį tikslo link. Neleidžia sau pamiršti, tai ko gyvenime siekia.

Reikia pripažinti, nei vienas iš mūsų neturime šio komplekto savybių. Pas vieną iš mūsų vienos jų labiau išvystytos, pas kitą kitos. Norint tapti alfa vyru, reikia tobulinti šias savybes. Štai tas vyras, kuris tai stengiasi daryti ir yra svajonių vyras (Gintarės žodžiai).

Garsūs Alfa Vyrai:

James Bond – pasitikėjimą savimi skleidžiantis elgesys, duodantis tai ko jis nori iš gyvenimo. Laikysena, veido mimika.

Mel Gibson – filmas „Narsioji širdis“. Puikus Alfa vyro elgesys.

Abraham Lincoln – užtenka perskaityti biografiją, kaip iš bedugnės tapo vienu garsiausių Amerikos veikėjų. Jo charakteris ir elgesys – kiekvienam vyrui pamoka.

Beta vaikino elgesys:

1. Neišlaiko akių kontakto
2. Nervingi judesiai, nedeakvatūs žodžiams
3. Išsvaisto savo energiją ne produktyviai veiklai (tv žiūrėjimas, kompiuteriniai žaidimai)
4. Laukia kitų pripažinimo, kai to nėra nusipelnęs. Pripažinimą žmogus už nuveiktus darbus, tampa įdomus.
5. Nedrąsus, nesiima iniciatyvos pasirinkti ją.
6. Neturi siekių, kiekvieną dieną švaisto, plaukia pasroviui.
7. Bijo konkurencijos
8. Bijo imtis veiksmų, nes visada įsivaizduoja, kad pralaimės. Nuvertina save.
9. Bijo lyderiauti
10. Bijo kovos
11. Visada prašantis kitų pagalbos, nieko pats negalintis pasiūlyti.

Laimei, kiekvienas turime savyje Alfa vyrą. Bet tik vienetai iš mūsų išdrysta juo būti. Mums patiems rinktis, kokiais vyrais būti.

Alfa Vyras mokymų programa

Pasitikėjimas savimi, Straipsniai

5 komentarai

 1. Mantas:

  Ai ne, atsiprašau, atsirado 🙂

 2. Sokejas:

  Pasimokinkite visi is Vytauto, kaip reikia rašyti komentarus. Skaičiau Vytautai ir tiesiog negalėjau atsistebėti, kaip dar puikiai mane papildei. Šaunuolis 🙂

 3. auris:

  tai rasai kad alfa taupo savo laika, o daba rasai kad alfa atein i nusirasynej. Tai cia pats didziausias laika svaistyms ajt ten kur tau nereik. Isvis ko ten ajt i ta univera, del visuomenes pritarima, del mergu poziuria. Pats nebaigiau, zinau kad kai kurios mergos apie nebaigusius tur nekokia nuomone bet man nusispjaut ir juoka kel tokie ju pamastymai. Negali nieka sakyt juk jos dar tik isien i gyvenima, o tu jau patyres ko reik cia ir ko ne. Bet kai kalb virs 30 boba, tai supranti ka jin dirb samdoma darba. Gadini benza,sedi ten bereikala tada jau geriau su mergom pragert nei taip svaistyt be naudos jokios sava gyvenima. geriausia aisku dirbt yra sunkiai kas patink taip susikuri gerove ir pasitikejima savim. kalbu is patirties. ir toks tampi pasitikintis, ir su mergom ir su visais,kad kartais net gal perdaug.(-: bet siaip matau is rasiniu, kad tu toli eisiantis zmogus. pagarba.

 4. auris:

  krc kai atvariau studijuot pamenu i vilniu. Tewai sukisa litus uz bendrika, saldytuva nupirka ir tt. Nu prasideja paskaitas, dauguma bahuru girti ateidava. meciau ta nesamone nors labai dvejojau, buva baisu ka sakys visi. Bet atsipirka ta baime su kaupu. Daba kai gristu i Lt matau sava buvusiuis grupiokus be darba smirinej. Nejuokinga. Aisku zinau viena, jie nor iskart i auksta posta sokt, nes juk su aukstuoju geda nuo nulia pradet(-: bet gyvenime reik nuo nulia pradet, mokimosi istaigose vertes sava neigysi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį