Skype
Kaip tapti laimingu (-a) ? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip tapti laimingu (-a) ?

Kaip tapti laimingu (-a) ?

Kai žmogus gimsta – jo pradinė būsena – yra būti laimingu. Kai tu pradedi augti, tau į galvą pradedama kimšti gėris ir šlamštas. Būtent tas šlamštas – negatyvios mintys, kaip debesys, užplaukia ant tavo laimės būsenos ir tu tampi nelaimingas (-a).  Negatyvios mintys blokuoja žmogaus pirminę būseną – laimę.

Niekas žmogui negali drausti būti ir jaustis laimingu, išskyrus negatyvias mintis

Mintys niekados neatspindės tikrovės. Negatyvios mintys niekada nėra tikra realybė. Štai jos ir sukelia moterims ir vyrams – depresiją. Tokių žmonių veiduose tu nematysi niekados šypsenos. Jie būna persisotinę tokių minčių. Ir kuo giliau jie apie tai galvoja, tuo stipresnės tos mintys tampa ir tuo labiau jie jomis tiki.

Streso aplamai gyvenime nėra. Baimės taip pat nėra. Tu tik pats (-i) galvoje ją susikuri. Tavo mintys, vaizdiniai sukuria depresiją, blogą nuotaiką.

Sėkmingi žmonės geba valdyti savo mintis

Jeigu „Alfa Vyras“ mokymuose vyrai nemokėtų valdyti savo minčių – jie neprieitų ir vyriškai nesielgtų. Jie nepasiektų nieko.  Daugiausia gyvenime pasiekia tie žmonės, kurie sugeba keisti savo būseną. Pavyzdžiui, aš būseną klube keičiu tokiomis mintimis:

 1. Aš jaučiuosi  saugiau už visus, įskaitant ir apsauginius, klubo šeimininką  kartu sudėjus. Vadinasi mano saugumo jausmas yra toks stiprus, kad patys apsauginiai taip saugiai nesijaučia klube kaip aš. Kodėl? Kaip tai įmanoma? Tai įmanoma turint stiprias psichologines žinias.
 2. Nei vienas klube esantis žmogus nėra psichologiškai stipresnis už mane, įskaitant ir spintas (2x2m) 🙂
 3. Visos moterys nori pažinties su manimi, nes joms gera būti šalia manęs, mėgautis mano kompaniją. Jos šalia manęs jaučiasi puikiai, moteriškai, atsipalaidavusios. Joms yra įdomu sužinoti apie mane, mano draugus.
 4. Kiekviena moteris nori su manimi klube pašokti, nes jos mato, kaip kitos moterys šokdamos su manimi yra laimingos.
 5. Aš turiu klube draugus – kurie yra Alfa. Jie puikiai šoka, dominuoja, yra drąsūs ir gali daryti moteris laimingas.
 6. Aš niekada neleidžiu klube būti atstumtam. Moteris, kuri su manimi elgiasi netinkamai, nebegauna daugiau iš manęs dėmesio ir ji yra pakeičiama kita.
 7. Visi klube vyrai nori pažinties su manimi, sužinoti, iš kur aš taip išmokau šokti, jie nori prisijungti prie manęs ir kartu kabinti merginas, nes šalia manęs jie patys jaučiasi saugūs.
 8. Apie tai tik mokymuose…

Būseną galima taip pat keisti orientuojant dėmesį į tikslą. Pavyzdžiui mano ir mano draugų klube tikslas yra kuo daugiau įgauti praktikos šokiuose ir padaryti kuo daugiau laimingų merginų.

Klube aš padarysiu ją laimingą bet kokia kaina

Štai ką jie turi savo galvose. Mintys, kurios sukasi pas Alfa Vyrus galvoje ir teigiamos ir orientuotos į tikslą. Nori tapti laimingu? Išmok valdyti savo mintis ir mąstymą. Tai yra nežmoniška jėga.

Šokėjas

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį