Skype
Kaip užkalbinti ir suvilioti jauną mamą su kūdikiu vežimėly - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip užkalbinti ir suvilioti jauną mamą su kūdikiu vežimėly

Nuotraukoje žemiau galite pamatyti prie kokios šiandien priėjome jaunos mamos ir ją suviliojome. Atsitiko taip kad pamatėme ją vieną slenkančią vežimėlį. Jame miegojo mažas vaikas. Mama pasirodė mums įdomi, be to jos įdegis tikrai nemažino noro prieiti prie jos ir ja pasidomėti todėl priėjome.

Pasirodo ji išsiskyrusi yra ir šiuo metu skyrybų procese su vyru. Mūsų pokalbis persikėlė į parką, nes ji nenorėjo kad būtume prie jos namų, kur kaimynai mus matytų. Kol vaikas miegojo vežimėlyje, mes ją užvedėme ant suoliuko taip, kad ji norėtų bučiuotis su mumis.

Neužilgo mes bučiavomės ir vėliau pasimylėjome. Išvada būtų tokia, kad tau kaip vyrui neis suvilioti tos moters, kuriai potraukio nejausi. Žinoma tu gali prieiti ir lavinti bendravimo įgūdžius, sugebėjimą perlipti per save ir įveikti baimę prieiti, bet kažkas daugiau neišsirutulios. Mums išsirutuliojo, nes kai pamatėme jos veidą, mus tai pradžiugino. Visgi pačioje pradžioje ją matėme tik iš galo.

Žemiau yra nuotrauka, kaip ji atrodo iš galo.

Patrauklusvyras.lt

Kaip susirasti mergina 18 metu, Kaip susipažinti su mergina, Kaip susirasti mergina 19 metu, Pažinčių svetainės lietuvoje, Geriausia pazinciu portalas, Nemokamos pažinčių svetainės, Populiariausios pazinciu svetaines, Nemokamos pazinciu programeles, Kur ieskoti merginos, Neturiu merginos forumas, Kaip surasti antra puse, Okcupid lithuania

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį