Skype
Kaip užkalbinti merginą internetu? 2Dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip užkalbinti merginą internetu? 2Dalis

Toliau tęsiu pasakojimą apie „vyriškus” Džeimsų Bondų užkalbinimus internete. „Mano šeštasis jausmas sako, kad po tokių užkalbinimų, moterys, Džeimsams Bondams iš karto atsidavė”, „sugulė į lovą” ir kaip reikiant „davėsi” – juokauju..

Dar keletas „šedevrų” iš Džeimsų Bondų medžioklės ypatumų:

300lt uz pasimatyma,galim pasimatyt?

Labu. Mane domina pastovus trumpi pasimatymai galiu padeti materialiai

Labas . Gal butu galimybe susitikti su tavim praleisti smagu laika kart uz paramelia? Dekui uz atsakyma.

Labas,

Perskaičiau tavaji dosje ir pagalvojau , kad galbut musu lūkesčiai sutampa . Is tiesu mano tikslai yra tokie : surasti gražia bei seksualia intelekto prasme mergina , kuriai butų galima padeti ne tik savo gyvenimiska patirtim, pažintim bet ir padeti ispresti klausimus susijusius su kasdieniniu komfortu, jei tokiu zinoma yra…, o mergina savo ruožtu leistų atsipalaiduoti nuo įtemptu darbu bei pasijausti šiek tiek kitokiu , nei įpareigoja vieša aplinka. Jei teisingai supratau apie mus galimai vienijancius interesus, be to puikiai suprantu, kad simpatijos butinas dalykas tiek fizines , tiek vidines, gal butų noro ir galimybes susimatyti trumpam , kur manau is karto mums paaiškėtų, ar mums pakeliui, ar ne ….. Ka manote?

labas, ka veiki?kokie planai siam vakarui. turiu tau intriguojanti pasiulyma

1200 uz naktele duociau…

labukas, kaip gyveni? are u real or just a dream came from my imagination? amazing…:P

Laba. ir kokia kaina sito grozio…

Labukas, kiek uz nakti imtum?

labutis,gal tave domintu 500lt? kadangi retai cia bunu,jai tave domina,palik man savo numeriuka,susisieksiu su tavim iki malonaus.

nedomina dbr 500?

labas 200lt uz susitikima domintu

labas, ar realu butu susirasyti, susipazinti, be nesamoniu ir be smaukymosi, gal surasime kazka bendro?

Apibendrinant galiu pasakyti, jog  tai yra ir juokinga ir  baisu. Moterį norima nupirkti. Jos totaliai ir absoliučiai nemokama vilioti. Mergina yra iškeliama aukščiau visko. Yra aiškiai ir akivaizdžiai parodomas žemas lygis ir tai ko norima. Tokie vyrai nejaučia sau savigarbos, tikro vyriško pasitikėjimo savimi ir savo vertės. Kaip, įdomu, tokie vyrai gali būti vyriški santykiuose?

Norėčiau jiems iš tikrųjų padėti. Jeigu jau internetu rašinėjatės, tuomet bent pasidarykite profesionalias nuotraukas iš išmokite jas vilioti internetu. Tai padarė mano vienas mokinys ir yra labai patenkintas. Paskaityk jo istoriją čia.

Patrauklus Vyras

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį