Skype
Aurimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Aurimas

Naudojant Alfa Vyro kūno kalbą pasiekti galima iš ties įspūdingai. Moteris, apie vyrą, taip kaip jis „dulkinasi”, sprendžia iš jo eisenos, rankų sudėjimo, judesių greičio. Moteris iš vyro kūno kalbos apsprendžia ką su juo padaryti: pasimylėti, siekti santykių su juo, įstumti į draugų zoną ar atstumti. Alfa Vyro moterys neatstumia, prie Alfa Vyro moterys glaudžiasi” – Aurimas 23m.

Esu Aurimas, man 23 metai.  Nusprendžiau mokytis pas Šokėja, nes noriu išmokti, kaip elgtis su merginomis ir tapti Alfa vyru.

Pirmasis susistikimas.  Atsiskaitau namų darbus- pasakoju apie save. Viskas filmuojama, susėdę pažiūrim, kaip  atrodau iš šalies. Aptariam klaidas, išklausau pastabas, susidėliojam kaip ir ką sakysiu kalbindamas merginas.  Laikas praktikai.

Judam link Akropolio, pakeliui į stotelę pamatom dvi merginas, kurios užsuka į fotosaloną. –Eik!- sako Šokėjas. Mielai neičiau, bet žinodamas, kad Šokėjas šalia nugaliu baimę. Įeinu į saloną: – Labas, fotografuotis?-viskas visiškai ne pagal planą,toks jausmas, kad jos manęs išsigąsta, pamirštu ką repetavom, uždara erdvė ir dar pardavėja žiūri klausiamu žvilgsniu, maždaug:”ko tau čia?”, norisi apsisukti ir eiti iš ten kuo greičiau. Bet už manęs stovi Šokėjas, jis užmezga kontaką su pardavėja, paskui su merginoms, jos pamažu nusiramina, paprašom padaryti nuotrauką, viskas satojasi į savas vėžias, merginu veidus papuošia šypsenos, mes irgi linksimau nusitiekę paliekam salono ir judam toliau.

Kaip supratau veliau, šis nelabai vykęs priėjimas padėjo man persilaužti- paskui viskas vyko sklandžiau.

Troleibuse prisėdu prie vienos panelės:- Labas, kurioj stotelėj išlipi?-klausiu. –Universiteto.- atsako. –Tai turim laiko susipažinti, aš Arūnas!

Kalbam apie viską, iš kūno kalbos supratau, kad ji buvo susidomejusi manim. Ką gi, judam toliau. Šokėjo eilė- sėdi labai simpatiška panelė ir vaikinas šalia jos, aš niekad prie jų nepriečiau, o Šokėjas prieina. Pradeda juos kalbinti,aš viską girdžiu ir matau:  mergina nenuleidžia akių nuo Šokėjo ir visą laiką šypsosi- nerealu, galvoju sau.

Akropolyje dar padariau keleta priėjimų. Stabdymo technika veikė nepriekaištingai, kelios panos atsiprašiusios nuskubejo į susitikimus, su keliomis visai smagiai pabendravau. Dieną užbaigiau nesėkmingu priėjimu prie tikrai hot girl, nežinau kaip viskas būtų pasibaige, bet Šokejo patarimai padėjo išlikti vyrišku ir nepasimesti. Kaip sakoma: What does not kill me, makes me stronger. (kas manęs nenužudo, padaro mane stipresnį).

Dieną vainikavo baulingo partija, gaila neatsirado kompanijos 🙂

Ketvirtas Susitikimas

Ketvirtas susitikimas. Prieš tai dar buvome su Šokėju night game (žaidimą klube pagerinti) ir paturėjom dar vieną susitikimą. Patingėjau parašyti rapportus.

Taigi apie šį susitikimą. Susitinkam su Šokėju, sugalvojam kelis naujus openerius, dar pridedam kelis atsineštus negus, sumaišom su kūno kalbos pamokėlėmis ir keliomis rutinomis- tadaam!

Gaunam nepriekaištingą kabinimo planą:) judam į stotelę, pakeliui tuščia, bet laiko veltui nešvaistom ir surepuojam kelis g&g sindikato gabalų  posmelius, pakelia nuotaika ir duoda geros energijos.

Stotelėje prasilaužimui pakalbinu vieną panelę, viskas praeina sklandžiai. Atvažiuoja mūsų autobusas, pačiame priekyje sėdi viena mergina,tikrai patraukli. –Labas,  ar…emm…hmm…i ką atkreipi demesį… kai pamatai ateinatį vyrą?- visas nepriekaištingas planas žlunga. – Aš, pažinčių neieškau.- aišku, kas norės susipažinti su sakinį vos surezgančiu stuobriu.

Dar kažka pasakau ir einu Šokėjo link. Šokėjas neleidžia palūžti, padrąsina, ir jau rodo i kitą vienišą panelę, sėdinčią prie lango. „ Du kartus sudegti, per 5min,už ką??“pagalvoju. –Nelabai, noriu eiti,- sakau. Šokėjas tepasako: -Eik!,- ir pradeda skaičiuoti:- 1,2,3! Prieinu.

Dabar jau viskas vyksta pagal planą, sklandžiai pradedu pokalbį, pradedam kalbėtis, net nepastebiu, kai priartėja mano stotelė. Mergina tikrai simpatiška ir labai maloniai bendraujanti. Paimu telefono numerį.

Prekybos centras. Žmonių daug.  Viena pana lekia link laiptų:- labas į ką atkreipi dėmesį, kai pamatai ateinantį vyrą?,- kažką pasako ir užlipa ant eskalatoriaus, neatsilieku pasakoju kokios nedraugiškos šiais laikais paneles, kad visai nenori bendraut. Ji nieko nesako, stovi nusisukusi, bet matau kaip šypsosi. Nulipusi nuo eskalatoriaus kažkur nuskuba, aš nebesiveju. Dar keli užkalbinimai.

Pribręst  laikas direct opener.  Prieinu prie batu pardavėjos:- Labas, tiesiog privalėjau prie tavęs prieiti, nes atrodai labai karšta(tai sakydamas nužvelgiu ją nuo kojų iki akių), jos žandukus nudažo raudonis:- Ačiū!

Tada pirštu parodau vieta prie tureklų:- Iš ten:) –Aaa iš ten,-skamba ovacijos, aidi juokas,šaudo fejerverkai (iš tikro parduotuvėje buvom tik dviese,ir po šių žodžių ji sukrizeno, atsipalaidavo pradejo šypsotis) pradėjom kalbėtis, bet viska sujaukė telfono skambutis. „ Ir gerai“ pagalvojau, kažkodėl ji man nelabai patiko.

Pakeliui iš prizmos prabėga mergina. „Gerulė“-mąstau sau. –Eik- sako Šokėjas.  Per daug negalvojau pradejau ją vytis, labai jau skubejo, matyt.  Viskas pagal planą: openeris, pradedu vystyti pokalbį, imetu negą. Ji neletina tempo, užbėga į kvėpalų parduotuvę, aš neatsilieku. Papurškiu keleta mėginukų: – Šituos pabandyk!- dudou jai.

Toliau rutulioju pokalbį, išeinam iš parduotuvės. Dabar jau jos tempas sulėtėjęs ir priderintas prie manojo. Lėtai palydžiu ją prie išėjimo, apsikeičiam numeriais.  Tą patį vakarą gavau sms iš jos, stengiausi kuo greičiau užbaigti susirašinėjimą(nes nemėgstu sms), viskas baigesi jos klausimu: tai kada gi mes susitiksim? 🙂

O susitiksim greitai, jau rytoj einu i pasimatymą 😉 šauni diena ir geri rezultatai 🙂

8 susitikimas (mėnesio mokymų pabaiga)

Dar viena išvyka į prekybcentrį 🙂 Šiandiena su nauju planu- turėsiu sakyti direct open‘erius (Labas tu man patinki, susipažinkime! Labas, tu man graži, susipažinkime! ir panašūs)

Nemaniau, kad bus taip sunku.

Pradžioje, kaip dažniausiai ir buna- nera ryžto ir dąsos. Bijodamas prieiti, praleidžiu kelias paneles, bet galiausiais susikaupiu ir prieinu prie vienos labai simpatiskos merginos: -labas, iš sporto salės?(ji turejo didelį sportinį krepšį) –Što vy gavaryte?-, na, tokio atsakymo nesitikejau. – A, jūs ne iš Lietuvos?- stengiuosi kuo greičiau baigti poklabį, nes mane išmušė iš vėžių, tai kad ji nelietuvė.- Gerai tada, atleiskite… – O ko tu norejai manęs paklausti?

Pasakau, kad norejau paklaust apie krepšį ir šalinuosi iš tos vietos.(dialogas vyko rusų kalba). Negerai, kad sužijoęs, jog ji užsienietė pasimečiau 🙁 koks skirtumas iš Lietuvos ar ne iš Lietuvos, daili mergina- reikėjo taip greit nepabėgt 🙁

Toliau judu prie vienos juodaplaukės. –Labas, tu man graži- susipažinkime! – Labas, ačiū  🙂 Ne. –Kodėl ne? –Nes aš turiu vyrą.  –  Tai daug ką paaiškina, iki!  Dar vienas nelabai smagus priėjimas, po kurio aš pradedu manyti, kad direct open’eriai man nelabai patinka 🙂 drąsa priblėsta, noras prieidinėt prie merginu dingsta, praleidžiu kelis priėjimus.

Šokejas, turbūt pastebėjęs, kad nebeturiu ryžto ir noro sakyt direktus, parodo kaip veikia direktas ir koks galingas jis yra:) – Labas tu man, patinki!- tik pamates rudaplaukę mergina, tiesia ranką Šokėjas. Merginai tas labai patiko, ji iškart pradejo rodyti susidomejimo ženklus, pradėjo šypsotis, klausineti Šokėją. „Va čia tai šakės“ galvoju, stovedamas šalia ir viską stebėdamas „nu nerealiai“.

Viskas dar įspūdingiau,nes mergina laabai graži. „gal visai šaunūs tie direktai:)“ mąstau sau toliau. Paskui padariau dar viena priėjimą, apsikeičiau kontaktais su panele. Taigi šiandien supratau, kad direktas yra labai galingas dalykas, tik reikia labai daug drąsos norint jį pasakyti;)

Po mokymų

Pasibaigiau savo studijas universitete, įsidarbinau naujame darbe. Šiuo metu bendrauju su viena patinkančia mergina, kuri nori, jog būčiau jos vyras :DDD. Dar neskubu nieko daryti, nes pats jaučiu kad galiu turėti tą moterį, kurios noriu. Ir už tai ačiū Šokėjui!! :))

Mokiniai

1 komentaras

  1. Aurimas:

    ka cia bepridursi..nice 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį