Skype
Kaip užkalbinti moterį sėdinčią automobilyje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip užkalbinti moterį sėdinčią automobilyje

kaip uzkalbinti moteri sedincia automobilyjeLabas Patrauklus Vyras

Siandien visai neturejau laiko praktikai,bet viena vistiek pavyko pakalbinti.Zodziu trumpam uzbegau i parduotuve apsiprekint.isejes matau kaip isuka masina i aikstele o masinoj sedi daili moteris.Pagalvojau palauksiu ir uzkalbinsiu.Siektiek luktelejes pamatau ja ateinant.Geriau isiziurejes supratau,kad tai moteris man jau anksciau ne katra matyta,net zinau jos varda.Visada norejau ja uzkalbinti bet apie priejima nedrysdavau net pagalvoti.Ji tikrai grazi,nors ir vyresne.Zodziu uzstojau jai kelia,pagal tavo technikas ir sakau…

Ir padaviau jai ranka,ji padave savaja.Nors ji ir psichologe bet maciau kaip ji susimete,pasimete tokioj situacijoj, pradejo aiskint kad jos vyras cia,lyg ir dave suprast,jai nebutu vyro tada viskas butu ok 😀 Bet vyra tikrai maciau. Vienu zodziu leidau jai eiti.Nueidinedama dar pasake: nu prikolnai cia…. 😀
Dabar jau aiskiai matosi ka padaro tavo mokymai,ir tai juk tik pradzia 🙂

Sveikas,
Na čia jau tavo pačio pastangų vaisiai ir rezultatai. Tie kas visi daro namų darbus, dirba, visi mokiniai gauna rezultatus. Sveikinu tave su rezultatais. Pats vienas būdamas, be jokių draugų pagalbos gebi prieiti. Pagalvok ir apsidairyk, kiek aplinkui vyrų svajotų jaustis taip kaip tu ir gebėti daryti tą ką tu dabar darai. Plius kažkuriai moteriai praskaidrini visą dieną ir padarai ją, kad ji pasijaustų patraukli moteris.

Matosi tavo senoji versija – seniai tu šią psichologę matydavai, bet nesugebėdavai prieiti, nes trūko žinių ir įgūdžių. Priėmei sprendimą ateiti į mokymus ir tai buvo teisingas sprendimas. Dabar, jau prie jos priėjai ir padarei ją laimingą.

Savo miestelyje kaip supratau nebe taip kreipi dėmesio į aplinkinius žmones. Stipru. Sveikintina.

Ką galėtum pakeisti kitam kartui?

Duoti sau poilsio. Jau kalbini keletą savaičių ištisai. Reikia duoti ir poilsio. Jeigu jauti kad riekia poilsio – duok kūnui. Po truputį vis didindamas ir „instaliuodamas“ naują įprotį – visur ir visada užkalbinti moteris, ateity vis mažiau ir mažiau jėgų riekės užkalbinti moterį. Tai tieisog darysi automatiškai.

Pagalvoti apie tai, kokius tu santykius galėtum sukurti su tomis moterimis, kurios turi vyrus/draugus. Prisimink ką kalbėjome per mokymus. Jeigu tai padarysi, tu pradėsi gauti iš visų moterų telefonų numerius, įskaitant ir tas, kurios turi vyrus/ilgalaikius sutuoktinius/ ilgalaikius draugus. Taip pat jeigu sukursi tokius santykius su moterimis ir jų vyrais, gyvenimo kokybė šoktels į neregėtas aukštumas. Tačiau tai tik pačio sprendimu ir noru gali vykti.

Pagalvok ir apie tai, kad kartais geriau nelaukti, kai moteris sėdi automobilyje, nes ji gali nuvažiuoti. Tavo situacija buvo kitokia ir tu joje pasielgei protingai, nes moteris atvažiavo į aikštelę. Tačiau jeigu ji išvažiuotų iš aikštelės, ką reikėtų daryti? Pribėgti ir iš kūno kabos išlaipinti ją. Per mokymus panagrinėsime. Nes dauguma vyrų laukia palankios situacijos ir dažniausiai taip nutinka, kad moteris nuvažiuoja ir vėliau pats save grauži kad neužkalbinai. Taigi, visuomet nelauk, varyk ir kalbink. Nelauk palankių situacijų, pats susikurk palankias situacijas (jeigu to reikalauja situacija).

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį