Skype
Kaip užmegzti pažintis verslui užsienyje 3 dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip užmegzti pažintis verslui užsienyje 3 dalis

kaip uzmegzti naujas pazintis versluiKadangi turkas, su kuriuo bendravome apie tris mėnesius skype, neatvyko žadėtu laiku, vėliau aš taip pat negavau jokios informacijos, teko ieškoti naujų pažinčių. Praktiškai visiems yra keista bus tiesiog prieti gatvėje, užkalbinti žmogų ir paklausti jo, ar jis turi tokių kontaktų kurių jums reikia. Daugelis čia manimi nusistebėjo – kaip sako tu nebijai? O aš paklausdavau: „O kaip man kitaip daryti?“ – internetą aš buvau prakuitęs, pažįstamų – giminių ar kažko aš neturėjau. Tai dažniausiai po šio klausimo, kažkaip man nieko ir nepatardavo.

Pora dienų tiesiog vaikščiojau ir tyrinėjausi šį Galata miestelį, kuriame apsistojau. Išmokau gerai naudotis ir greitai surasti žemėlapyje kur esu. Tas dalykas man leido plėsti komforto zoną daug didesniu spinduliu. Ir štai vieną dieną atvyko mūsų vadovas iš Lietuvos. Jis yra partneris su vadovu iš Turkijos dėl mūsų šokių projekto. Vadovas iš Lietuvos pasiūlė nueiti į vieną Turkijos vietą. Ten aš jau žinojau kad galiu rasti tai ko man reikia.

Išvaikščiojus didžiąją dalį tos vietos aš susipažinau su ispanu. Jis užsiima tuom ko aš ieškojau. Uždavus keletą klausimų, kurie patikrina ar jis nemeluoja ir ar jis yra tas žmogus kurio man reikia, pasirodo, kad aš pagaliau radau tai ko ieškojau. Jis jau turi partnerius Ukrainoje, Vokietijoje, Amerijoke. Neužilgo ispanas man aprodė viską ką turi ir papasakojo visą sistemą, kaip kas yra daroma. Su juo aš praleidau tris dienas, viso apie trylika valandų kartu. Čia yra mano nuotrauka padaryta kartu su juo. Tai yra tikras Alfa Vyras, kuris suteikia darbo vietas 42 žmonėm. Jam yra 50 metų.

Atminkite vyrai: dirbdami su vėžliais, jūs niekada neskraidysite su ereliais. Esmė tame – dirbti su pasiekusiais didžiulius pasaulinio lygio pasiekimus žmonėmis. Nes tu iš jų perimi įpročius, įgūdžius, kurie tavyje virsta įpročiais skinti pergales gyvenime.

Kaip užmegzti verslo kontaktus užsienyje

Vėliau man dar reikėjo vieno kontakto. Atsitiktinai prie mano viešbučio kavinės pamačiau labai gerai apsirengusį, vyresnį vyrą. Jis man atrodė šios jaukios kavinės savininkas. Aš prisėdau šalia jo, kur jis rūkė. Po gal 10 sekundžių aš paklausiau ar jis neturi tarp savo pažįstamų, to ko man reikia. Ir man labai pasisekė, jis kaip tik turėjo draugą, kuris turėjo to ko man reikia. Aš pasiėmiau telefono numerį to draugo ir jau sekančią dieną susiskambinau. Problema buvo ta, jog tas žmogus nekalbėjo angliškai, teko atmesti šį variantą. Tu negali dirbti su žmogumi, kuris nemoka anglų kalbos, nes tiesiog kils komunikacijos problemų.

Taigi apibendrinant, norint susirasti naujų pažinčių verslui užsienyje, tiesiog reikia aiškiai žinoti kokių tau žmonių reikia. Tuomet reikia galvoti, kaip tie žmonės galėtų būti apsirengę, su kokiomis mašinom važinėti?, ką veikti? Kur jie galėtų būti? Ir pagal tai tu gali juos užkalbinti. Užkalbinime turi būti pas tave aukštas patikimumo lygis. Tu turi pasitikėti savimi. Be galo svarbu yra, ką tu esi apsirengęs. 95 procentus tavo kūno dengia drabužiai. Jeigu pats nemoki apsirengti – t.y. iš aplinkinių negauni pagyrimų, jog atrodai solidžiai ir aptikimai, tau reikalinga profesionalo pagalba. Gali kreiptis į mane, papasakosiu koks apsirengimo stilius sukuria stiprų pasitikėjimą.

Antras dalykas tavo rankos paspaudimas ir komunikacija. Reikia mokėti tinkamai ranką spausti. Ji turi būti šilta ir švari, neprakaituota. Pats turi atrodyti arba siųsti pasąmoninę žinutę, jog esi prie litų. Bet koks verslininkas vertina riziką iš karto: „verta pradėti su tavimi daryti kažką, ar geriau ne“. Visus šiuos dalykus aš dėstau Alfa Vyras mokymuose. Jie yra be galo svarbūs vyro gyvenime. Tai duoda naujas pažintis ir kelius tavo verslui. Man tai davė Turkijoje.

ALFA VYRAS mokymai – https://www.patrauklusvyras.lt/alfa-vyras-135

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį