Skype
Kaip visam laikui išmokti pasitikėti savimi? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip visam laikui išmokti pasitikėti savimi?

Kaip visam laikui išmokti pasitikėti savimi?

Gyvenime yra paprasta taisyklė. Nepasitikintis savimi vyras negali sudominti ir suvilioti moters. Visą šį kelią reikia pradėti nuo pasitikėjimo savimi. Atsakyk man į vieną klausimą: „ar tu gali bet kur pamatęs bet kokią merginą, moterį, nesvarbu kaip pavadinsi, prieiti ir sudominti ją, taip kad ji norėtų su tavimi į pasimatymą nueiti?

Ir aš aplamai esu įsitikinęs, kad Lietuvoje 97 procentai vyrų to nesugeba ir neturi tiek drąsos pripažinti sau, kad nesugeba ir nemoka sudominti moterų. Daugelis vyrų nenori iš niekur pagalbos, nes pas juos tūno gyvuliškas instinktas, nenusileisti ir nepripažinti kito patino, šiuo atveju mano, stipresnes ir gilesnes žinias, kaip tai reikia padaryti. Jie mano, jog susitvarkys patys. Tačiau jiems tai tęsiasi amžinybę, kol galiausiai susipranta pažaboti savo ego.

Pirmas žingsnis į pasitikėjimą savimi, nustok žaisti šį lėlių teatrą. Šiame lėlių teatre tu lygini save su kitais vyrais, kurie galbūt yra gyvenime pasiekę daugiau. Tu gyvenime visur skubi ir per tą pačią dieną nori padaryti kuo daugiau. Tu nesugebi adekvačiai lyginti žmonių. Nenori visai klausytis bomžo, o ištempęs ausis klausaisi daktaro ar dar kažkokio aukštesnio „rango“ žmogaus.

Kai kokiam tavo pažįstamui ar draugui pasiseka, tu supavydi, iš karto pagalvoji apie save, o kodėl man nesiseka? Po mokyklos tu skubi įstoti į universitetą, dar visai nesuvokęs ir akivaizdžiai neišsiaiškinęs savo pašaukimo tu su visais gyvulinio inkstinto vedamais „dundukais“ įstoji ten kur tu nejauti, jog ten vieta tau. Galų gale po vienerių ar dviejų metų nusivili studijomis ir neatlaikęs meti universitetą.

Dabar tu bandai bet kokiais būdais užsidirbti kuo daugiau pinigų. Dažnai nuo jų tampi priklausomas ir stengiesi nešvariais būdais jų užsidirbti. Nešvariu būdu ateina greičiau ir daugiau pinigų. Bet po kiek laiko pajauti, jog nors ir aš turiu pinigų, aš vistiek nesu laimingas. Nerandi savo laimės.

Galvoji, jog nusipirkęs naujesnį automobilį aš tapsiu laimingesnis. Skubėdamas ir lipdamas per save tu užsidirbi naujajam automobiliui. Važiuoji naujuoju automobiliu ir jau trečiąją dieną dairaisi į kitus automobilius. Pro šalį važiuoja dar geresnių metų ir komfortiškesnis automobilis. Tu nori jo. Negali jo išmesti iš galvos. Pagaliau vėl nusiperki ir tą dieną jautiesi toks laimingas.  Atrodo štai blemba ne veltui aš tiek dėjau pastangų jį nusipirkti.

Po savaitės pradedi svajoti apie jachtą. Su draugeliais prasukate biznį ir štai kišenėje tavo jau reikalinga suma įsigyti ją. Vargais negalais nusiperki ją. Plauki jachta vieną, antrą, trečią dieną.. O jeigu aš tave toje jachtoje uždaryčiau visą mėnesį? Tau būtų joje smagu plaukti? Štai šios karuselės į kurias esi įsisukęs, bragusis, tau tęsis amžinai ir taip tu nerasi laimės niekada. Tai kur ta laimė?

Laimė visa parašyta šioje knygoje

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį