Skype
Kaip vyrai tampa auto pramonės biznio aukomis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip vyrai tampa auto pramonės biznio aukomis

mergina su kojinem ir bmwVyrai tampa auto pramonės biznio aukomis. Jiems nuo pat vaikystės yra skiepijama, koks tu vyras jei neturi mašinos ar motociklo. Nep*skit jūs man proto. Pasikabinu laisvai paną ir dar daug lengviau važiuodamas viešuoju ar eidamas pėsčiomis. Auto pramonė leidžia žurnalus, į kuriuos kiša panų nuotraukas. Pirk šitą automobilį ir gausi ją. Štai tokią žinutę auto pramonė Jums įskiepija nuo pats mažens. Ir tegul jie išlaižo mano kotą. O aš sakau taip: „Užtenka prieiti, pasitikėti savimi, būti Alfa, kalbėtis, kurti ryšį ir jau tą pačią dieną tu ją lovoje gali turėti” – cha cha, bankrutuotų visa auto pramonė, jeigu šios paslaptys išeitų į viešumą…

5 metus gyvendamas Vilniuje neturėjau automobilio. Ir žinote, tie metai buvo auksiniai. Važinėdamas viešuoju transportu aš per dieną  pamatydavau tiek gražių merginų, kiek dabar per savaitę pamatau važinėdamas automobiliu. O jeigu esu mažame miestelyje, tai ten važiuodamas su automobiliu iš viso jų nepamatau

pažintis su mergina troleibuseAš užmegzdavau po 2-3 naujas pažintis su 8-10 balų gražiom panom važiuodamas troleibusu ar autobusu. Ir nebuvo jokių problemų ir nervų, nes važiuoklės troleibusui nereikia tvarkyti. Negana to, aš susipažindavau dar ir su keliais vyrais. Vienu metu buvau pradėjęs dalinti skrajutes vyrams, kurie buvo potencialūs mano užkalbinimas merginos stotelėjemokymams. Tai matydavau iš jų kūno kalbos, apsirengimo stiliaus. Vienintelę klaidą, kurią padariau, kad nemaskavau veidų, tiek merginų, tiek savo esančių video. Teko dingti nuo eterio. Bet tie laikai, kai aš po pažinčių viešajame transporte eidavau kiaurai ir nesveikai pasitikėdavau išliks amžinai mano širdyje.

kaip užkalbinti panelę stotelėjeTekant gyvenimui, nusprendžiau jog naktiniam žaidimui reikalinga mašina. Atvaikščiojau daug pėsčiomis naktį iš klubo namo. Eidavau 4 valandą nakties ir galvodavau, va kai važiuosiu mašina, prisiminsiu kaip vaikščiodavau skaudamomis kojomis iš po klubų atgal namo. Specialiai neimdavau takso ir taupydavau. Esu iš prigimties taupus žmogus, bet po to kai perku kažką, tai nepagailiu į gerą daiktą ar mokymus investuoti. Vyrai, vienam žinomam Lietuvos šokėjui siūliau 5000 eurų, jog jis parduotų man savo žinias.. Štai į ką aš mėgstu kišti pinigus. Į tai kas atsipirks, nes iš to uždirbsi arba pakelsi gyvenimo kokybę ir laimę.

Nusipirkau automobilį paskubomis žiemą. Norėjosi komforto. Norėjosi naktiniam žaidimui turėti savo auto. Ir čia buvo padaryta klaida. Paskubomis nusipirkau ne tą auto kokį reikėtų pirkti. Ilga pasaka ir čia viešai aš nedėstysiu.

Esmė yra tokia, nuo to laiko pradėjo mažėti mano pažinčių su merginomis ir vyrais skaičius ir automatiškai pradėjo kristi laimė žemyn. Krito viskas, ir laimė ir pasitikėjimas savimi ir t.t. Aš irgi esu žmogus kaip ir jūs. Aš ne robotas.

Vis tapau tas vadinamas „I” angliškai, Iphone, Ipad, Itune ir kitas šūdas, kur visur raidė yra – I „AŠ”, o ne We „Mes”. Aš kaip ta beždžionė atsiskyriau ir tapau nelaimingas, nes norėjau būti Ipad (aš), o ne bendruomenėj.

Dažnai grįždavęs į butą vakarais žiūrėdamas į veidrodį klausdavau: „ką aš blogai darau? kas yra negerai?”. Nesijaučiau laimingas. Taigi didelė to priežastis buvo automobilis, kuris mane atskyrė nuo žmonių.

Juk tu nevažiuosi viešuoju, kai viešojo transporto mėnesinis bilietas kainuoja 30 eurų, o tu turi mašiną. Važiuodamas gatve pamatydavau vieną kitą einančią gražią moterį, bet numesti tačkę ne visada galėdavau, o kai numesdavau, dažnai jau neberasdavau jos. Mašina trukdė medžiojimui.

Merginų užkalbintų skaičius sumažėjo keturgubai. Jeigu viešuoju važinėdamas užkalbindavau apie 15-20 per dieną, su mašina – 4-5 merginas. Įsivaizduok skirtumą. Veikla stojo plėstis, nebe tokiu greičiu plėtėsi kai buvau be auto. Daug pridėjo ir nedengimas veidų ir reklamavimasis ne ten kur reikia.

Į auto remontą jau sukišau apie 2000 eurų ir įsivaizduok mano auto yra 14 metų senumo ir dar tiek kainuoja remontas. Auto jau turiu du metus. Tai tu įsivaizduok kiek šaibų įkiša vyrai, kurie turi naujų metų bemwus. Tampi visiška auto biznio auka.

Dabar tebeinu techninę apžiūrą. Kišu pinigus. Galvoju, kas iš to??? Į kažkokį metalo laužą kišu pinigus ir kas iš to? nuveš tik iš taško A į tašką B. O ir tai jau lapkričio mėnesį išskrendu į Londoną. Mašina dar tave pririša. Tai tarsi kai mažas vaikas, jam reikia priežiūros, rūpinimosi ir jo negali palikti vieno.

Esu sugalvojęs planą, kaip pašalinsiu šias problemas arba bent jau sumažinsiu. Bet apie tai tik gyvai galėčiau su tavimi šnekėti, o ne čia. Taigi, investuok pinigus protingai, ir gerai pagalvok kokią atsakomybę teks prisiimti, kai pirksi auto. Reikės draudimą, techninę apžiūrą, važiuoklę reguliariai remontuoti, keisti tepalus, diržus, pilti kurą, dar kokią turbina užlinks, ar tepalą variklis pradės leisti. Vyruti, laikykis, kiek viskas kainuos ir plosi savo sunkiai uždirbtus pinigus ant tų velnių stalčių, kurie ir uždirba iš tavo tikėjimo, kad tau mašina yra reikalinga ir tu negali be jos apsieiti, negali iš taško A į tašką B nuvažiuoti, negali moterų pasikabinti. Absurdas. Viską tu gali be auto. O jei kas, tai visuomet bus tų kam numesi eurų ir bus tavo vairuotojai ;).

mergina su timpomis ant dviracioMano draugas turi auto, nes tipo negali vieno kilometro į darbą rytais nueiti ar nuvažiuoti su dviračiu. Ir dabar turi pilvą užsiauginęs, ir visas tingi, be energijos, be nuotaikos. AUTO ATIMA IŠ TAVĘS JUDĖJIMĄ. Tu esi sutvertas judėti. Iš čia prasideda visos sveikatos ir širdies lygų problemos.

Aš dabar turiu 2 kilogramų antsvorį, kur kai neturėjau automobilio, mano preso kaladės matydavosi! Bent jau tos viršutinės. turėjau idealų svorį. O dabar išlaikyti idealų svorį nebeįmanoma, visas težti nuo komforto. Žmoniją pražudys komfortas…

seksuali mergina ir automobilisTaigi auto pramonė uždirba ne iš automobilių pardavimo, bet iš jų remonto. Nes automobilį išlaikyti kainuoja kur kas brangiau nei jį nupirkti.  Auto pirkimas yra pigioji dalis. Paskaičiavau, kad man kilometras kainuoja brangiau nei, kad su taksu važiuoti. Kai pagalvoji iš kur tie taksai uždirba??

Auto reikalingas ilgom distancijom ir vežti krovinius. O tai gali visuomet numetęs eurų paprašyt ko nors 🙂 Laikykitės Rykliai ir nepykit ant manęs, kad sustūmiau :). Niekas negali jūsų įžeisti, jūs tik patys galit įsižeisti 🙂

Šokėjas

Biznis

2 komentarai

 1. Lai:

  Kad daugiau tokių straipsnių! Tiesiog super. Pagarba už straipsnį ir išdėstytas mintis 🙂

 2. linsa:

  cia teisybe kuria as pastebejau kai tik isigyjau auto , bet prie gero greit prirantama, o kai bandau kam nors visa tai paaiskint tai daug kas neveiku palaiko, bet zinai ka kaip ir sokejas as mintyse **sau ant kitu ir darau kaip as noriu, sekmes vyrai !! nepasiduokim sistemai !!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį