Skype
Kaip vyriškai užkalbinti merginą parke? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip vyriškai užkalbinti merginą parke?

Kaip vyriškai užkalbinti merginą parke?

Į parką merginos eina ne šiaip sau, o pasirodyti vyrams.

Parkas – pati lengviausia vieta susipažinti su mergina, nuo kurios turėtų pradėti visi „pradinukai“. Kodėl?  Todėl, jog panelė sėdėdama parke ant suoliuko ar prie medžio yra atsipalaidavusi. Ji niekur neskuba, nelekia, neturi jokių asmeniškų reikalų tvarkyti. Venerietė yra tiesiog išėjusi atsipalaiduoti ir PASIRODYTI vyrams.

Netikėk moterų sakomomis nesąmonėmis, jog jos išeina su draugėmis susitikti. Jeigu jau išeitų su jomis susitikti, tai tokiais alkainais žvilgsniais tikrai nežiūrėtų sėdėdamos parkuose ir šnekučiuodamos su draugėmis.

Moterų prigimtis – pasirūpinti savo išvaizda, gerai apsirengti, IŠEITI, ir siųsti vyrams susidomėjimo ženklus. Deja retas lietuvis mato, jog juo domisi dailiosios lyties atstovė, nes jis per daug būna kamuojamas verslo klausimais, neišlaikytais egzaminais, nenuneštais siuntiniais į paštą ar nenuvarytos mašinos i autoservisą.

Rekomenduojama Mantra: ATSIMERK ir įsivaizduok jas norinčias tavę suvalgyti.

Pirmas tavo žingsnis – pastebėk jas. Pradžiai rekomenduoju rinktis sėdinčią vieną merginą. Parkuose jos vienos sėdinčios dažnai skaito kokią knygą. Tokiu būdu tavo užkalbinimo būdas turėtų būti priderintas prie aplinkos:

–          „Labas, susipažinkime, aš Giedrius“

–          „Labas, Viktorija“

–          „Kokią čia knygą skaitai..?“ – šiuos žodžius sakydamas tiesiog pasiimi jos knygą, pažiūri viršelį ir pradedi ką nors komentuoti. Taip išplaukia labai geras flirtas.

Man yra tekę susidurti su situacijomis, kai merginos ruošiasi kokiam egzaminui ir tu jas apklausinėji iš jų lapo ir supranti, jog jos nieko neišmoko doro. Tuomet gerai jas padedi į vietą, duodi patarimą – dar pasitobulinti, nes tu tikrai neišlaikysi egzamino. Aišku nebūkite tokie grubūs, o pagirkite už tai, už ką yra pagirti. Kaip mes žinome, jog moteris traukia stipresnės, seksualios būtybės. Lysdamas į šikną šalia jos nebūsi Ąžuolu.

Rekomenduojama Mantra: Dėk į vietą, ypač gražias.

Toliau: Kaip reikia vyriškai užkalbinti merginą parke?

Įsivaizduok ją vaiką, prieik ir elkis kaip su vaiku.

Na štai tokiu būdu, eidamas užkalbinti merginą tu būsi suaugusisis, stipresnis, o ji –  maža pievų mergelė, nekalta plaštakė. Kaip tu, mano kolega, elgiesi su vaikais? Bijai jiems ką pasakyti? Paimti už rankos? Nuvesti kažkur? Apkabinti? Liepti kažką daryti?

Rekomenduojama Mantra: žiūrėk į ją iš viršaus.

Kai pradėsi su mergina elgtis, kaip su vaiku pažinties pradžioje, tavo patrauklumas išsprogs kaip reaktyvinės raketos į viršų. Tu, seni, esi vyras, turi vertę, savigarbą ir dėl kurio ji turi pasistengti ir džiaugtis, jog jai „sužibėjo šiandieną žvaigždės“, nes tu priėjai!

Užkalbinus merginą parke, dominuok ir kalboje nevartok žodžių „gal“ , „ar norėtum“ „nenorėtum“, kurie yra ištižėliški ir perduoda moteriai kontrolę:

–          „Gal prisėskime ant suoliuko..?“ – O Dieve, trenksiu aš tau per marmuzę, dar iš tavęs išgirdęs šią ištižėlišką nesąmonę. Kas skaitė Šokėjo straipsnius, tiems nevalia būti patežusiais ir skystablaudžiais. Po Airino striapsnių nei vienas vyras neduoda moteriai rinktis: sėstis ar nesisėsti ant suoliuko. Jie paima ją ir nusineša ant tuo suoliuko. Ir jiems visiškai tas pats ji norėjo ar nenorėjo. Užsimanys.

Šis PatrauklusVyras.lt –  tai atgaiva kiekvieno vyro sielai. Geriau stipriu, tvirtu balso tonu liepk:

–          „Einam prisėsime ant suoliuko trumpam, kąąą tu nenori?? Nagi ateik čia..!“ ir grieb jai už kojų, pakelk ją, būk žvėris, kaukazo JAUTIS!!!! ŽAISMINGAS   BRIEDIS   IR PABAKSNOK   JĄ   LINKSMAI    RAGAIS.

Aš pasakytu tokiu pasakymu neduodu jai rinktis, nelaukiu jos pritarimo, o tiesiog einu link suoliuko ir ji seka paskui mane. Neperduoti užkalbintai merginai kontrolės – reiškia nelaukti jos pritarimo: „gerai einame, tu toks Vyras..“ – tokie pasakose. Toliau, pasakęs „trumpam“ – aš apriboju laiką. Neįpareigojimas, neskatinimas su manimi likti visą vakarą – traukia moteris. Kas trumpai ir greitai – visų mėgiama, ilgai – visų nemėgstama, nes įsipareigojama.

Linkėjimai,

Šokėjas

Patarimai

6 komentarai

 1. Senbuvis:

  Nu ka, kaip visada geras straipsnis! Pamenu situacija autobuse: Ilipu per centrines duris, autobusas puspilnis, stovi dvi merginos prie to taloneliu ismusejo 🙂 prasibrauciau pasiekciau, bet sakau ISMUSK taloneli tvirtu aiskiu balsu, atsisuka drauges viena y kita ir nusisypso, ir jauciu mintyse galvoje, ale naglas toks PONAS matai, 😀 Ji paima taloneli ir ismusa:) Neperdaviau kontroles sakydamas „Gal galetumet ismusti taloneli” 🙂

 2. Žienka:

  Silpnaprociai judu. Jei ka nors taip ir parodote tokioje situacijoje, tai mandagumo ir elementaraus isprusimo stoką. Į snukį duot tokiems. Nx, imbicilų burelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį