Skype
Kaip vyrui pilnai išreikšti save ir rasti veiklą kuri neštų didžiulius pinigus - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kaip vyrui pilnai išreikšti save ir rasti veiklą kuri neštų didžiulius pinigus

Mūsų kliento istorija:

Sveikas PatrauklusVyras.lt! Noriu aptarti rezultatą kuris mane netenkina tai yra mano finansine padėtis. Mano realizacijos klausimas jaučiuosi, kad esu ne visiškai savo vėžiuose.Pilnai negaliu savęs išreikšti,o tai yra pamatas vyro gyvenime. Esu priklausomas ,o tai stabdo ir varžo mane. Taigi prašau tavęs kaip patyrusio specialisto to kuris yra bendravęs su begale žmoniu kuris žino ką sako ir naudoja itin efektyvias technikas.Padėti man labiau suprasti save ir atrasti gyvenimą kokio ieškau.
Nusprendžiau atversti visas savo gyvenimo kortas kad kuo geriau ir detaliau galėtum mane suprasti ir trumpai papasakoti apie savo gyvenimą nuo pat pradžių .

Viska sudėliosiu pagal metus i laikotarpius kad žinotum plius minus ką patytriau kokioje terpėje augau kokius žmones teko kopijuoti mano biokompui.
Gimiau neturtingoje šeimoje
Pirmais mano gyvenimo metais mano tėvam buvo labai sunku. Būdavo kad neturedavom ka valgyti . Budavo kad neturedavom šulinije vandens žodžiu vargingai.

Šiek tiek tėvams prasimušus persikėlėlėm gyventi i butą. Mano Tėvai paprasti darbininkai.

Vaikyste praleidau kieme miškuose tėvam buvau tikras galvos skausmas nes išeidavau anksti ryte grišdavau vėlai vakare ar naktį Pastoviai ka nors padegdavau sudaužydavau išardydavau žodžiu akivaizdžiai hiper aktyvus.

Bet jau tada jaučiau kaž koki galinga užtaisą viduje. Atrodė labai paprasta manipuliuoti aplinkiniais. Tiek tėvais tiek šeip žmonemis. Nors buvau dar vaikas.
Dabar prisiminiau toky craizy atsitikima iš vaikystės kai man buvo gal 8 – 9 metai apčiesinau daug viresnius 12 14 metu broli su sese kad sese jam pačiulptu už pinigus 😀 O aš tiesiog pasimėgavau reginiu nes ta pana man padaryti to nesutiko. Aišku nei vienas tu pinigu iš manęs negavo 😀 Kas nors gal pasakytu kas čia per nenormalus žiaurus vaikystes prisiminimai. Jam aš atsakyčiau taip toks pasaulis žiaurus ir be normų arba tu dulkini arba tave dulkina vienaip ar kitaip.

Labai mėgau technika keliu metuku jau važinėjau triratuku po to dviratukas gal 5 metu. Ir tada paprašiau tėčio kad man sukonstruotu kažka geresnio. Jis i maža rožini 😀 dviratuką su padangom iš tokios kaip putos idėjo „Rygos” varikli tai jau 6 metu skraidžiau su mocu.

Mokykloje man nesisekė nes prasčiausiai mokslai man buvo visiškai neįdomus.Ketvirtoje klasėje supratęs kad galima nedaryti namu darbu.Toliau ju ir nebedariau. Mokiausi ir dariau tik tai kas man įdomu.

Ir visada nuo pradžios iki dabar man labai buvo idomu merginos moterys paneles.
As jas tiesiog dievinau. Nuolat isimylėdavau ju figūras kvapą.Man jos atrodė kažkas dieviško. Bet kadangi buvau iš beta šeimos. Su totalia beta išvaizda.Ir stačiokišku elgesiu. Manes nelabai kas mėgo ar mylejo.

Atėjo paauglyste klausydavau mamos kaip rengtis kaip elgtis kokius drabužius pirkti turguje. Atsimenu vaikščiodavau su kliošiniais džinsais golfu ir megztiniu 😀 Dabar baisu ir pagalvot 😀 Dar skraidydavau su motoroleriu turėdavau savo gauja.Daug gerdavom ir rukdavom.Motorolerio bagažinėje būdavo kelios baklaškės euro alaus ir mes lėkdavom jauni ir laisvi.Isivarvine kelis litrus benzo to mum užteko iki pilnos laimės anuomet.
Ant manes ganėtinai greit pradejo matytis vyriskumas tai 14 metu jau buvau su usais ir bakinbardais apžėlusiom kojom 😀 kai kiti bahuriukai depiliuotom kojytem.Visiskai nesirupinau savo išvaizda iki to kol įvyko stebuklas !!!
Draugo gimtadienyje man viena mergina parodė dėmesio ir mes su ja pasibučiavom. Mano pasaulis apsivertė.Tie pokyčiai tiesiog sprogo. Nusikirpau plaukus kurie buvo iki pečiu. Nusiskutau kvailus ūsus ir barzda. Apsirengiau normaliai pradėjau kvepintis tepti plaukus žele.Ir tada per viena tųsą kai man buvo 15 metu patvarkiau ja ant draugo sofos per plotus.Kas keisčiausia jai tai nebuvo pirmas kartas ji buvo ninfomanė. Nuleidau vidui ir apturėjau 2 baisiausias savo gyvenime savaites bijodamas dėl vaiko. Ačiū Dievui, o gal skubiajai kontracepcijai kad ji nepastojo ir netapau penkiolikmetis tėtis. Gyvenau toliau skraidžiau su motorkėm gerdavau tusindavau rukydavau . Per viena baliuka prigėres surukiau cigarete ir viskas ka suvalgiau ir isgėriau isejo lauk is manes. Tada mečiau rukyti cigaretes tapati vakara ir nerukau ju iki šiol.
Draugavau su panele atsimenu kaip jau buvau pradejas „saldėti” dovanoti dovanas daryti ka prašo ka liepę vis lengviau buvo mane valdyti. Tada sužinojau,kad ji mane išdavinėja vienu metu su dviem vaikinais kai nulaužiau jos One.lt anketa :D. Visgi ji nimfomane viskas suprantama,bet tada buvau laaabai del to susikrimtes… Ir viena žiemos vakarą įvyko nelaime o gal pavadinti laime.As žiauriai susitraumavau tvarkydamas motoroleri.Mano gyvybei grėsė pavojus mane skubiai perkėlė i Kauno klinikas. Gulėjau renimacijoje buklė stipriai blogėjo.Man norėjo nupjauti kojas. Atsimenu vos prabudęs paklausiau gyditojo ar liks randai.Gyditojas mane guosdamas atsake kad ne. O iš tikruju situacija buvo kritine. Man leido morfiju ketanova . Plius isimete sepsis kraujo užkrėtimas.Taikė 3 antibiotikus vienu metu.Kad užmuštu infekcija. Taip praleidau renimacijos skyriuje 1 mėnesi .Chiruginiame skyruje 2 menesius. Patyriau 7 operacijas . Perrisimai buvo kiekviena diena su narkoze. Poto dar mėnuo rebilitacijos. Turejo būti 2-3 mėnesiai reabilitacijos bet mane vare noras nusipirkti britvą vėl skraidyti su mocu. Labai greitai išmokes vėl vaikscioti.(Mano visi kūno raumenis buvo atrofavęsi.) Bet grizus namo pabuvęs su savo chebra. Labai greitai atsigavau ir nebegrižau i sanatorije.

Neužilgo nusipirkau britvą ir su ja skraidžiau. Alfa grizo 🙂 Buvau super pasitikintis savim šitas ivykis mane taip sustiprino. Galvojau jai galiu ištverti 9/10 įmanomo juntamo žmogui skausmo ka galiu ištverti dar. Skaraidžiau su mocu ir 16 metu sutikau savo gyvenimo motery tada taip maniau .Aš ja isimylejau ji mane pradejom draugauti. Viskas buvo nuostabu taip man atrode. Vazinedavom mocu. Daug pusdavom.Po morfijaus ir narkoziu liko stiprus potraukis svaigalams. Po biski pradėjo dingti mano draugai nes visa laika skyriau jai.
Ir kažkur po 3 draugystes metu prasidėjo barniai žiaurus barniai. Mes gadindavom visiem žmonėm vakarėlius gimtadienius ir panašiai. Musu pradėjo nebekviesti niekur. Bet juk mes turėjom vienas kita. Kol kas. Sulaukęs 18 aš pardaviau britva ir nusipirkau 3 golfa… Tai tikriausia vienas iš kvailiausiu mano gyvenime sprendimu. Ir spekim ka ? Tarp musu ryšys vis tolo ji išvyko mokytis i didmiesti, bet kiekviena diena mes susitikdavom.Bet jaučiau, kad yra kažkas ne taip daug klausinėdavau.Sekdavau ja. Drausdavau jai viska nuo nesveiko maisto iki bendravimo su kažkurioms draugėmis.

Toliau čia nesiplėsiu gavosi taip kad išdraugavom 8 metus. Ir aš sužinojau kad 3 metus ja dulkino kitas bičas. Tada aš miriau tapau visišku beta. Netekau visų draugų. Nors vis dar turėjau ja su ja dar gyvenau vienus metus . Išvykes i užsienį pagyvenęs su ja. Tiesiog negalėjau kesti to skausmo. Ir mačiau,kad ji nera mano žmogus.Nera tokia su kuria norečiau praleisti gyvenimą. Nupirkau jai bileta atgal ir išsiunčiau namo.Ir tai buvo žiauriai geras sprendimas reikėjo skirtis žyymiai anksčiau.Nes dabar tapau laisvas bet visdar yra dalyku kurie mane varžo tai finansai.

Kadangi tėvai man duodavo pinigu visa vaikyste ir paauglyste. Ne daug bet duodavo pirkdavo ir pan. Man neišiugdė igudžiai juos uždirbti. Šeip padirbdavau su tėvu statybose vasarom . Bet man tai žiauriai nepatiko buvo lik katorga. Veliau mokiausi automechanikos,bet pradėjas praktika. Iš karto supratau kad šitas darbas ne man ir jis man visiškai netinka. Tada bandžiau plauti mašinas užsikaldavau,bet vėl darbas purvinas visiškai ne man žmogui kuris rupinasi savo sveikata yra su charakteriu. Isidarbinau parduotuvėje vadybininku tai buvo privatus verslas maža parduotuve. Ir žinai ka . Man patiko pardavinėti . Nepatiko idiotai siaurai mastantys šefai. Bet patiko reguliuot parduotuve bendraut su klientais. Pasakot apie prekes .Kai išlavinau skila ir pamatydavau kad žmones ateina pirkti prekių.Pakėliau pardavimus i nauja manipuliacijos lygi nuspresdavau butent kurias prekes isiulysiu pirkejui ir taip jais sužaisdavau kad ir parduodavau. Išliko kelios bėdos mažas atlyginimas.Ir aš priklausimas nuo idiotu šefų. Mečiau ta darbą. Ir pradėjau pardavinėti biologiškai aktyvius žoleliu papildus. Kadangi daug žinau apie mityba apie organizma apie sveika gyvensena. Tai ganetinai lipo tik nepatiko vienas dalykas kad aš turiu eiti pas klienta. O ne jis ateina pas mane. Nepatiko toks pardavinėjimo būdas. Ir tada pasitaikė proga išvažiuot pas drauga dirbti i Norvegija beda,kad statybose kuriu taip nemegstu. Visiškai nieko neišmaniau apie statybas. Bet naudodamas psichologija ir manipuliacijas.Išsilaikiau juose patikau šefam. Pradejau išmokti šio amato. Perejau is Lietuvisko atlyginimo i geresnius pinigus. Beda kad katorga buvo žiauri. Tekdavo dirbti per lietu lauke prie minusines temperatūros. Pradžioi neturėjau normaliu drabužiu tai būdavo žiauriai šalta. Reisas po reiso atsigavau ir ant pinigu ir šeip kaip žmogus. Išmokau ir to darbo šiek tiek. Tada norvegui šefui pritruko obiektu jis nusprendė nukarpyti algas mum . As visa chebra raginau neleisti su mumis taip elktis ir nepaleisti taip jo. Mes ji padavėm i teismą .Prasidėjo brangus ir ilgi procesai. Teko kažka sugalvoti nes jis bandė išvaryti mus iš namo kuriame nuomuovomės . Nutraukė internetą atjungė elektra. Bet mes nepasidavėm atradom žmones kurie gali mum padėti . Draugas Norvegas ikurė imone su mano draugu .Bet per tai praradau labai daug pinigu visas santaupas ir ikritau i skolas. Taipat likau darbe kuris man nepatinka. Likau priklausomas nuo lyderiu kurie negali vadintis lyderiais.Negaliu priklausyt nuo betu.

REZIUME. Mano gyvenimas paprastam vertintojui atrodytu nesekmiu virtinė.
Bet as sugebėjau visas nelaimes paversti i laime. Paversti i iššukius kuriuos galiu iveikti. Mastymo pagalba.Šiandien esu sveikas sportiškas sugebu nubegti daugiau kaip 20km kažkada man sakė ,kad sunkiai vaikščiosiu ! Sportuoju negeriu nerukau nebevartoju nes buvau jau išbandes visko ir stipriai iklimpes i tai…
Su tavo perduotom technikom ir žiniom išdulkinau to bičo žmoną kuris dabar yra su buvusia mano „meile” Tuo pačiu ir ja prie progos dar karta išraukiau ir vėl palikau. 😀

Esmė tokia skausmas yra geras dalykas skausmas budina. Gaila tik laiko tai noriu kuo greičiau viska susitvarkyti dabar diena leidžiu besimokydamas ir žiuredamas seminarus.Esu norvegiškoi darbo biržoi.Laukiu teismu pabaigos ir galvoju kokias technikas išmokti ir pritaikyti finansu sveroje. Nes su moteru sfera dirbu su tavo pagalba.

Žodžiu as čia labai jau isiplečiau ir suvokiau kad galiu rašyti ir rašyti . Jau ir taip bandau viska sutrumpinti. Esmė tokia noriu atrasti veikla kuri neštu gerus pinigus. Noriu dar labiau išmokti manipuliuoti. Taipat noriu ismokti manipuliuoti pinigais kad ju daugėtu, o ne kad kapstyciau po skolas ir bučiau priklausomas.

Airinai tu man labai padejai . Rodai stipru pavizdy, Esi draugas tevas ar brolis.Nors mes dar nebuvome susitike .Esu tau labai dėkingas ir noriu viska dar labiau susitprinti dar labiau išryskinti savo privalumus ir atrasti tai ka iš tikruju turiu veikti gyvenime.Praejau daug šudo laikas pradėti triumfuoti !

Atsakymas:

PatrauklusVyras.lt konsultacijos vyrams norintiems išreikšti save, atrasti norimą veiklą

Sveikas, pas tave yra daug užtaisytos energijos ir milžiniška patirtis praėjime skausmų, kur tave tik dar labiau sustiprino. Tik tą energiją reikia tinkamai nukreipti.

Norint atrasti veiklą kuri neštų didžiulius pinigus, reikia koncentruotis ne į pinigus, o į vertės kūrimą. Tuomet patys pinigai ateis savaime kaip šalutinis poveikis. Ką tu darei prieš tai gyvenime, kur žmonėms sukūrė didžiausią vertę? ir tau daugiausia už tai mokėjo.

Šiandieniniais laikais reikia išmanyti online sistemas. Be jų niekas tavęs nematys. Taip pat tu turi išnaudoti pigią Lietuvos darbo jėgą ir galbūt tarpininkaut tarp Lietuvos ir Norvegijos.

Čia tai reikia privačios konsultacijos, nes jeigu plėsimės čia, bus daug privačios informacijos, kurios aš nenoriu skelbti.

Norint vyrui pilnai išreikšti save ir rasti veiklą kuri neštų didžiulius pinigus reikia suprasti, kad tu turėsi pamiršti savo draugus, jų iš viso neturėti. Tavo draugai bus keletas skambučių per dieną partneriams pasikelti būseną. Nes atsiras konkurentų, kurie mes draugus ir uždominuos tave. Verslas yra toks dalykas. Kuris protingiau galvoja ir yra labiau apsėstas veikla – laimi, o kitas išeina.

Toliau, reikės mesti savo tėvų ir draugų nuomones į šiukšlių dėžę. Tavo pagrindiniai mentoriai bus brangūs kiti vyrai, kurie jau bus pasiekę sėkmę ir dalinsis patarimais. Grįši atgal pas savo aplinkinius žmones ir jie vėl savo beverčiais patarimais bandys tave įtraukti. Ar atlaikysi?

Norint pradėti kažką daryti reikės rimtų mentorių, supratimo verslo, mokėjimo samdyti žmones, skaičiuoti laiką, įkurti įmones, mesti draugus, pasiimti merginą, mylėtis su ja, paimtą iš sekso energiją naudoti verslui, išlikti Alfa Vyru santykiuose kai ji tave norės padaryti Beta ir neleisti jai užsėsti ant tavo verslo ir pastatyti ją į vietą. Ar valiosi?

Aš nuo 16m. jau neturėjau draugų ir man nebuvo įdomu tie beprasmiai gėrimai ir traškučių kramtymas. Kol jie kramtė traščkučius ir augino pilvus, aš padėjau daugybei vyrų perlipti per vidines baimes ir susipažinti su kokiomis nori moterimis, įkurti veiklas kokias nori, tikėti savimi ir pasiekti ką tik nori gyvenime.

Ką konkrečiai tu turėtum daryti, susiskambinsime per Skype.

Vyrams norintiems gauti konsultaciją dėl atradimo veiklos ar verslo vystymo pirma reikia išmokti nekreipti į žmones dėmesio, tapti nepriklausomu nuo draugų, tėvų, giminių nuomonės ir suvilioti moteris. Šias dvi sritis reikia sutvarkyti, o po to įkurti kažkokį verslą tampa daug lengviau, nes tu esi nepriklausomas nuo aplinkinių žmonių nuomonės, jautiesi puikiai ir pasitikintis savimi. JAUTIESI EINANTIS KIAURAI!, nes myliesi su jaunomis gražiomis merginomis. Tu būni išlavinęs discipliną ir gebėjimą dirbti sunkiai. Pirmas žingsnis prieš darant savo veiklas Ržreikia peržiūrėti visus mūsų produktus, išmokti moteris vilioti, nekreipti dėmesio į nevykėlius ir pradėti EITI KIAURAI:

PERSIŽIŪRĖK KOKIŲ PRODUKTŲ DAR NETURI. REIKIA VISUS IŠ EILĖS PERŽIŪRĖTI IR PO TO ATVYKTI Į MOKYMUS:
Pirma paeiliui perskaitykite Šias PatrauklusVyras knygas –
1 Knyga – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-kaip-suvilioti-moteri (moters suviliojimas)
2 knyga – https://www.patrauklusvyras.lt/product/audio-knyga-moters-svajone-alfa-vyras (audio knyga, klausykite bet kur kur važiuojate, įdiegsite į save Alfa mąstymą)
3 Knyga – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-sokejo-moteru-viliojimo-istorijos (spec technikos pažengusiems kaip daeiti iki sekso ir padaryti įžangą gražiems ilgalaikiems santykiams
4 Knyga – https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-alfa-vyro-poziuris-i-santykius (Ilgalaikiai santykiai)
Paeiliui peržiūrėkite šiuos DVD –
1. Alfa Vyras mokymų DVD (tam kad įdiegti Alfa vyro Mąstymą, pickup įgūdžius, bus priėjimų pavyzdžių) – https://www.patrauklusvyras.lt/product/alfa-vyras-mokymu-dvd
2. PickUp mokymų programos DVD (tam, kad gautumėte daug priėjimų pavyzdžių ir savo pickup iškeltumėte į visai kitą lygį) – https://www.patrauklusvyras.lt/product/lietuviskoji-mokymu-programa-pickup
3.
Trys seminarai, per kuriuos gausite bazinę teoriją ką mokinu per Alfa vyras mokymus – https://www.patrauklusvyras.lt/product/seminaro-dvd-vienos-moters-viliojimas + https://www.patrauklusvyras.lt/product/seminaro-dvd-kaip-suvilioti-moteri-per-1-aji-pasimatyma + https://www.patrauklusvyras.lt/product/seminaro-dvd-kaip-pakabinti-mergina-esancia-grupeje
4.
Šokių mokymų programa ir kaip suvilioti vienos nakties nuotykiui merginą klube (privalote išmokti šokti, nes visi mano viliojimo metodai remiami šokių technikomis) – https://www.patrauklusvyras.lt/product/naktinio-zaidimo-dvd
5.
Ilgalaikių santykių DVD (nuo knygos skiriasi tuo, jog čia daug daugiau žinių. Knygoje tik bazė) – https://www.patrauklusvyras.lt/product/dvd-kaip-islaikyti-moteri-santykiuose
6. PARDAVIMŲ AUDIO PROGRAMA – https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-parduoti-paslaugas-ar-produktus-pardavimu-psichologija
7. KAIP MANIPULIUOTI, VALDYTI MOTERIS DVD – https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

8.

IR NAUJAUSI SEMINARAI IŠ AMERIKOS, LONDONO IR UKRAINOS IR LIETUVOS:
KAIP GAUTI DAUG SEKSO: https://www.patrauklusvyras.lt/product/bilietas-i-seminara-kaip-gauti-daug-sekso
Seminaras „Sėkmingas Visuomenėje ir Žiaurus Lovoje“: https://www.patrauklusvyras.lt/product/seminaras-sekmingas-visuomeneje-ir-ziaurus-lovoje
Seminaro DVD Nuo gatvės iki lovos per 2h:
https://www.patrauklusvyras.lt/product/seminaro-dvd-nuo-gatves-iki-lovos-per-2h

Kaip aš tapau vyru, gebančiu pavergti kiekvienos moters širdį: https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-as-tapau-vyru-gebanciu-pavergti-kiekvienos-moters-sirdi

Kaip Susirasti Merginą ir Užmegzti pažintis Londonas: https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-susirasti-mergina-ir-uzmegzti-pazintis-londonas

$5000 Patirtis Odesoje, Ukraina:
https://www.patrauklusvyras.lt/product/5000-patirtis-odesoje-ukraina

Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį
https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-pasitiketi-savimi-tureti-milijardieriu-klientu-ir-svajoniu-moteri
JEIGU ESI PANAŠUS Į KAŽKURĮ MOKINĮ IŠ MŪSŲ, TAI NUSIPIRK JO TRANSFORMACIJĄ IR GAUSI VISAS ŽINIAS KURIAS JIS GAVO ALFA VYRAS MOKYMUOSE:
ALGIRDO: https://www.patrauklusvyras.lt/product/nuo-nepasitikincio-savimi-iki-moters-svajones-algirdo-dvd
EDGARO: https://www.patrauklusvyras.lt/product/edgaro-alfa-vyras-mokymai-1-etapas-sokiu-mokymai-dvd
PAULIAUS: https://www.patrauklusvyras.lt/product/sokiu-mokymai-ir-stiliaus-pakeitimas-paulius
KĘSTUČIO: https://www.patrauklusvyras.lt/product/nuo-kompleksuoto-iki-alfos

PatrauklusVyras.lt

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį