Skype
Kalbinant nepažystamas merginas. 2 dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kalbinant nepažystamas merginas. 2 dalis

Nieko nežinančių naujokų akimis, merginos užkalbinimas tampa rimtu iššūkiu. Tai tarsi stojimas į žūtbūtinę kovą, kurioje gali būti nugalėtas ir sutriuškintas.. arba gali būti nugalėtoju.

Taip jau yra, kad vaikinai pamatę patinkančią merginą, prisifantazuoja įvairiausių baisių nesėkmės scenarijų, deda i kelnes ir nesugeba net pabandyti užkalbinti.. ir visai be reikalo! (kaip tai vyksta, aprašiau 1-oje straipsnio dalyje)

Iš tiesų merginas užkalbinti paprasta. Jos tikrai noriai bendrauja su nepražystamais vaikinais ir būna patenkintos kuomet jas pakalbina. Tad viskas ko tau reikia – tai atsipalaiduoti, prieiti prie jos ir pradėti pokalbį.

Štai keletas patarimų, kurie tau padės sėkmingiau kalbinti merginas:

Pamatęs patrauklią merginą, jokiu būdu negalvok ar tau pavyks ją sudominti ar ne.. ar tau pasiseks ar ne.. neįsileisk tokių minčių į galvą. Pagalvok trumpai kaip galetum ją užkalbinti.. kaip pradėti pokalbį, kuriuo atkreipsi jos dėmesį ir ją sudominsi.

Pokalbį gali pradėti įvairiais būdais:

1) Gali prieiti prie jos ir tiesiog pasakyti, jog tu ja susidomejai ir norėtum su ja susipažinti. Pvz: „Labas, pamačiau tavę einančią gatve ir staiga supratau jog jausiuosi šiandien blogai, jeigu su tavimi nesusipažinsiu… (trumpa pauzė, laikyk stiprų akiū kontaktą ir šypsokis).. Aš [tavo vardas], kuo tu vardu..?”

2) Gali pasidomėti merginos nuomonės apie ka nors, po to su ja susipažinti: Pvz: „Labas, norėčiau sužinoti tavo moterišką nuomonę vienu klausimu. Artėja mano mažosios sesutės / pusseserės gimtadienis.. niekaip neapsisprendžiu ką jai padovanoti. Galbūt tu galėtum padėti šiuo klausimu ir patarti ką nors…?” arba (drabužių parduotuvėje) „Labas, man reiktų tavo moteriškos nuomonės. Niekaip neišsirenku kokias kelnes / marškinius / ir t.t. pirkti.. galbūt galėtum padėti ką nors išsirinkti..?”. Nuomonės galima paklausti apie begalę dalykų, tad pasitelk fantaziją ir sugalvok tai kas galėtų merginą įtraukti į pokalbį.

3) Gali pasinaudoti esama situacija:
a) Pamatai ją nešiojant gražią apyrankę / akinius / batus.. Prieik prie jos, pagirk už tą gražų daigtą (tai puikus komplimentas) ir paklausk kur kažką panašaus / stilingo butų galima įsigyti.. Pvz: „Labas, pastebėjau, kad nešioji gražią apyrankę… Kaip tik planavau įsigyti apyrankę, tad norejau paklausti, kur ją pirkai? Galbut rasčiau sau kažką patinkančio..”. Po to pokalbį palaipsniui nukreipk link pažindinimosi.
b) Pamatai ją einant gatve.. Prieik ir paklausk jos kaip nusigauti į kokią nors vietą arba kur rasti jaukią kavinę / restoraną.. ir greitai nukreipk pokalbį link pažindinimosi.
c) Variantų yra begalė, tad naudokis fantazija

Priėjęs prie jos atsipalaiduok: stovėk patogiai, atlošk pečius.. Kuomet tavo kūnas atsipalaiduos – atsipalaiduos ir mintys, tad sumažės įtampa, tapsi ramesniu ir atrodysi patrauklesnis.

Laikyk akių kontaktą su mergina. Stiprus akių kontaktas – tai pasitikinčio savimi, dominuojančio, drąsaus vyro savybė. Stiprus akių kontaktas sukelia seksualinę įtampą. Merginoms patinka, kuomet vyras jas nugali žvilgsniu. Tik žinoma – nespoksok kaip iškrypėlis.

Šypsokis bendraudamas su ja. Taip tu atrodysi labiau atsipalaidavęs, pasitikintis savimi. Šypsena yra vienas patraukliausių išorinių žmogaus bruožų.. ji skleidžia didelę teigiamą energiją, kuri žavi merginas.

Atmink: Merginos nori bendrauti.. ir jos fantazuoja apie tai, kuomet bus sužavėtos drąsaus, patrauklaus ir savimi pasitikinčio vaikino. Užkalbink ją tiesiog gatvėje ir ji užtai tau duos didelį pliusą.. tu jos akyse tapsi drąsiu ir savimi pasitikinčiu vaikinu.

Daugiau apie tai skaityk knygoje „Moters svajonė – Alfa Vyras”

Šokėjas

Patarimai

3 komentarai

 1. Donce:

  Geras straipsnis.

 2. Simis:

  Labai geras. Dar galėtų kas parašyt straipsnį, jei dar neparašė, apie tai, kaip ir kur liesti moterį, taip, kad ji „užsivestų”, kaip sakoma. Girdėjau, jog tai įmanoma ir yra padaroma. Tik lietuviškų knygų neradau ta tema. Gal kas galite padėti?

 3. andrius:

  geras straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį