Skype
Kalbinant nepažystamas merginas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kalbinant nepažystamas merginas

Eini gatve ir staiga pamatai ją.. merginą, už kurios užkliuvo tavo žvilgsnis. Netruko prabėgti net keletas sekundžių, o tu jau pajutai susidomėjimą ja.. tu jauti, jog ji tavę traukia. Tuo pačiu metu, kai tu pajutai potraukį, tavo samonę užplūdo begalė minčių, bandačių logiškai suvokti ką jauti. Po poros sekundžių tu supranti, jog ta mergina tau patinka ir tu nori su ja susipažinti.

Dabar tu gali prie jos prieiti ir ją užkalbinti.. Tačiau, tu delsi.. jautiesi pasimetes ir nežinai ką daryti. Tavo mityse kyla begalė klausimų.. „Kaip ją užkalbinti..?” „Ką jai pasakyti..?” „Kaip ją sudominti..?” Ir tuo pačiu pradedi abejoti.. „Ar aš jai patrauklus..?” „Ar ji manęs neatstums..?”. Tavo galvoje sukasi baisiausi nesėkmių scenarijai. Dar net nepriėjęs pries jos, tu jau įsivaizduoji kaip susimauni.. tavę apima baimė. Staiga tu suvoki, jog nedrysti prie jos prieti.. tu bijai ją užkalbinti.

Visa tai įvyko per 5-10 sekundžių.. per kurias ji nuėjo savais keliais, o tu likai nieko nepešęs. Turėjai progą susipažinti su patrauklia mergina, taučiau ja nepasinaudojai. Dabar tu jautiesi nusivylęs savimi.. vadini savę nevykėliu.

Nusiramink.. tai kas įvyko jau praeitis, kuri neturi įtakos tavo dabarčiai ir ateičiai. Tai tik akimirka, kuomet neišdrysai imtis veiksmų.. akimirka, kuomet paskendai savo blogose mintyse, netinkamai įvertinai situaciją ir priėmei netinkamą sprendimą. Tai tik akimirka, kuomet neužkalbinai patrauklios merginos ir pasijutai nevykėliu.

NE..! Ištikro tu nesi nevykėlis..! Tu tik šiek tiek suklydai, leisdamas begalei blogų minčių užvaldyti tavo samonę, kuri neleido tau prieiti prie tos patrauklios merginos ir ją užkalbinti.

Galiu tavę pradžiuginti..! Tu gali atsikratyti tų blogų minčių, kurios tavę varžo. Tu gali prieiti prie bet kurios patrauklios merginos ir ją užkalbinti.. tu gali su ja susipažinti ir ją sudominti. Viskas ko tau tereikia – tu privalai nustoti blogai apie savę galvoti.. mesk velniop iš galvos tas mintis, kurios tavę varžo. Pamiršk tas abejones, kurios užtvindo tavo samonę. Tiesiog nustok galvoti ir imkis veiksmų..!

Vos tik pamatęs patrauklią merginą – prieik prie jos ir užkalbink. Pasisveikink ir prisistatyk.. Pasidomėk ja arba paklausk jos nuomonės apie kanors.. gali pakomentuoti apklinką kurioje abu esate, arba gali jai pasakyti komplimentą.. pvz: „Labas, atrodai simpatiška mergina, tad nusprendžiau prieiti ir susipažinti.. aš [tavo vardas], kuo tu vardu..?”. Užkalbink ją ir ji tau padovanos nuoširdžią šypseną.. juk tai taip paprasta!

Merginos nori bendrauti.. jos trokšta susipažinti su Tavimi. Tačiau reta mergina išdrysta pati prieiti ir pradėti pokalbį su ją sudominusiu vaikinu. Tad nelauk! Pasitaikius pirmąjai progai – prieik prie jos ir užkalbink.. Imkis iniciatyvos ir mėgaukis malonia pažintimi su nepažystamomis merginomis.

Patarimai

1 komentaras

  1. andrius:

    geras straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį