Skype
Kantrybė – Alfa Vyro savybė - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kantrybė – Alfa Vyro savybė

Apsibrauk labai storiu ryškiu raudonu markeriu „Kantrybė – Alfa Vyro savybė“, Beta yra nekantrūs ir nenustygsta vietoje. Tu matai, dauguma vyrų nėra atsipalaidavę šalia moterų. Jie eina su jomis susipažinti, būdami nekantrūs. Tai galima pajusti iš jų kalbos, elgesio. Neturėjimas kantrybės perduoda moteriai kontrolę apsręsti ką daryti su tavimi. Nes čia yra aiškus prizas – moteris, o kitas nekantrauja tik jį laimėti. Panagrinėkime, ką įtakoja, kantrybės stoka:

–          Vyras jai vis dažniau skambins ar tik jau ji nesusirado kito, gal aš jau jai nebepatinku? Kažin ką ji galvoja apie mūsų tolimesnius santykius?

–          Vyras jai užduos begales klausimų stengdamasis išsiaiškinti, kokioje stadijoje yra dabar su mergina, hmm.. seksas, draugystė toli ar jau nebe ?

–          Vyras stengsis per greitai ją pabučiuoti

–          Vyras stums ją į priekį per anksti

–          Vyras lies ją per anksti

Nekantrybė tave stato į Beta vietą. Merginos akyse tavo vertė stipriai krenta, kai bandai skubinti reikalus. Pagalvok apie Alfa Vyrą. Ar jis gavęs numerį gatvėje puola jai skambinti? Ne, jis paskambina kai gali ir kai nori tai padaryti, bet jokiais būdais neskambina iš karto. Ar Alfa po pasimatymo klausia: „na kaip tau praėjo mūsų pasimatymas?“ Ne, jis yra pakankamai savimi pasitikintis ir neklausia, kaip praėjo pasimatymas. Pasimatymas praėjo taip, kaip norėjo Alfa. Ar Alfa ima į galvą, kai mergina neišeina su juo į pasimatymą? Ne, jis paima ir kitai pasiūlo susitikti. Ir jis nesuka galvos ir netąso sau nervų, kodėl ta mergina neišėjo į pasimatymą. Alfa žino, ji prarado nuostabų laiką su juo. Alfa Vyras yra neįtikėtinai kantrus.

Tagi kantrybė ateina iš saugumo pojūčio gyvenime. Alfa Vyras jaučiasi saugus, todėl jis yra ir kantrus. Beta jaučiasi nesaugus, bijo, jog gali ją prarasti, todėl ir elgiasi iš nesaugumo pojūčio. Ir Alfa jausdamasis saugus, žino, kad viskas veikia ir klostosi jo labui.

Alfa pratimas

Turi išmokti valdyti savo dėmesį. Nekantrumas kyla iš minčių fokusavimo į merginą. Kai tik pajauti, kad pradedi tapti apsėstas jos, sukontroliuok mintis – dėmesį į kitą objektą ir šis dalykas išnyks. Čia puikiai gali padėti štanginė, kita mergina, draugas, nesvarbu, kita veikla, kuri nukreiptų tavo mintis.

Nuo pat pažinties pradžios iki santykių judėk su mergina lėtai. Žinok čia veikia toks principas, kuo mažiau ją spaudi, kuo mažiau išsiduodi jog nori sekso, tuo greičiau jis ateina. Ir matematinė skaičiuoklė:

ALFA BETA
Jis bendrauja vienu metu su mažiausiai 3 merginomis. Alfa bendraudamas su jomis, jų neskubina ir tik gerai leidžia laiką. Alfai seksas ateina greičiau ir su 3 merginomis, dėl kantrumo. Jis vienu metu bendrauja max su viena mergina. Beta bendraudamas su jomis stengiasi gerai leisti laiką, bet jas tuo pačiu skubina. Beta praranda tą pačią vieną merginą, dėl kantrybės stokos ir ieško kitos.

Daugiau apie tai skaityk knygoje „Moters svajonė – Alfa Vyras”

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį