Skype
Karolis - Alfa Vyras mokymai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Karolis – Alfa Vyras mokymai

Šiek tiek apie save ir kodėl nusprendžiau lankyt mokymus. Gimnazijoje geriausi draugai perėjo į kitas mokyklas ir tuo pat metu susipykau su klasės drauge, kuriai jaučiau stiprią simpatiją. Likau vienas, nusivylęs, niūrus ir po truputį skęstantis į depresiją. Toks, žinoma, nebuvau patrauklus aplinkiniams. Todėl pradėjau vengt bendraut, ypač su merginomis. Praradau didelę dalį bendravimo įgūdžių ir socialinio statuso. Ėmiau tikėt, kad pasauly, kuriame yra tiek daug įdomių žmonių, aš tiesiog neturiu šansų susirast patinkančią merginą. Buvau nelaimingas, bet nemačiau galimybių keist savo gyvenimą. Tuomet atradau patrauklusvyras.lt. Perskaičiau kelis straipsnius, paties Šokėjo istoriją, peržiūrėjau mokinių video. Mane įkvėpė kitų vaikinų, turėjusių panašių problemų, sėkmės istorijos. Ir aš pirmą kartą patikėjau, kad užsiimdamas pickup galiu pakeisti savo gyvenimą. Bet tuo metu dar nebuvau pakankamai drąsus, kad galėčiau „sulaužyt“ visuomenės įdiegtus barjerus ir išdrįst gatvėje užkalbinti merginą. Man reikėjo, kad kažkas mane pastūmėtų. Vieną rudens vakarą pagaliau tvirtai nusprendžiau, kad nebežiūrėsiu, kaip gyvenimas eina pro šalį. Susisiekiau su Patrauklus Vyras ir užsirašiau į mokymus.

Savo minimalų tikslą – atrasti ryžtą užkalbinti nepažįstamą merginą – mokymuose pasiekiau turbūt dar per pirmas 15 min. Su Šokėju aptarėm pokalbio struktūrą, pagrindinius akcentus. Tačiau svarbiausia buvo ne pati informacija, kurią galima rasti internete, bet Šokėjo bendravimo būdas ir pati jo asmenybė. Spinduliuojantis pasitikėjimas savim, ryžtas, laisvumas ir humoro jausmas. Bendraudamas su žmonėmis, nejučia perimi dalį jų bendravimo būdo, nuotaikos. Ta dalis teigiamų savybių ir linksma nuotaika, kuriomis „užsikrėčiau“ nuo Šokėjo, – ne mažiau svarbios, nei realūs patarimai. Kai per praktinę pirmos pamokos dalį nuvažiavom į Ozą, žinojau, kad man nebereikės jokių raginimų. Pirmą kartą pajaučiau tvirtą ryžtą užkalbinti merginą. Pastebėjęs simpatišką panelę, iškart prie jos priėjau. Neturėjau jokių dvejonių ar baimės, tik truputį sveiko adrenalino ir azarto. Tai stebino net mane patį. Mergina skubėjo, be to, jau turėjo vaikiną, tačiau atrodė susidomėjus, pamaloninta dėmesio ir nenoriai su manimi išsiskyrė. Tuomet suvokiau, kad merginų užkalbinimas yra malonus ne tik man, bet ir pačioms moterims. Tai man suteikė dar daugiau motyvacijos ir ryžto. Apskritai per pirmą pamoką smarkiai patobulėjau – tapau labiau pasitikintis savim, laisviau bendraujantis, galvoje atsirado ir pradėjo suktis tūkstantis naujų idėjų, kaip įdomiai megzti pažintįsu mergina.

Deja, ne visos pamokos vyko taip sklandžiai ir turiningai, kaip pirmoji. Užkalbinti, sudominti merginą – elementarus, kiekvienam vyrui įgimtas gebėjimas. Vis dėlto, tai reikalauja nemažai pastangų, ypač jei šį gebėjimą buvai palikęs dulkėti ir tik dabar pradedi tobulint. Esu intravertas ir galiu būt puikus linksmas pašnekovas, tačiau kartais išvis nesinori matyti žmonių, tuo labiau pačiamką nors kalbinti. Antrą pamoką kaip tik ir buvau toks pasyvus ir niekaip nesugebėjau to pakeisti. Laikas ėjo, o aš nepasinaudojau nė viena proga ir nieko neužkalbinau, tik nervinausi, Šokėjas irgi akivaizdžiai buvo nepatenkintas tokiu laiko gaišimu. Vis dėlto, ir antra praktinė pamoka nenuėjo veltui. Pamokos pabaigoje, jau judant link stotelės, Šokėjas paragino užkalbinti vieną merginą ir sukandęs dantis nusivilkau prie jos. Ji akivaizdžiai nebuvo manim sužavėta, bet svarbiausia, kad perlaužiau save, sustiprinau savo valią. O tokios savybės, kaip ryžtas, valia ir atkaklumas, yra tikrai svarbios tiek ieškant merginos, tiek apskritai gyvenime.

Per trečią pamoką pagaliau pavyko pasiekti realų rezultatą – su viena mergina apsikeitėm numeriais. Kitas dalykas, kuris ne ką mažiau įsiminė – tai atsiradęs ypatingas laisvumas. Laisvumas nuo nerimo ir nereikalingų kompleksų, kuriuos arba buvau susikūręs pats, arba buvo įdiegus visuomenė. Man neberūpėjo, ką pamanys kiti, nugirdę mano pokalbį arba, pavyzdžiui, pamatę, kad užkalbinau nepažįstamą moterį. Tą kartą tai buvo ypač naudinga ir padėjo gauti merginos numerį. Ji stovėjo prie parduotuvės, aš priėjau, pradėjau ją kalbinti. Prie tos pačios parduotuvės prieš keletą minučių buvau užkalbinęs kitą merginą, todėl pardavėjas, tą matydamas, į mane gan kreivai žiūrėjo. Anksčiau tai būtų gluminę, varžę, blaškę dėmesį. Bet dabar galėjau visas mintis sutelkt į pokalbį su moterimi, išlikti pasitikintis savim, sąmojingas. Dėl to jautėsi nuolat didėjantis merginos susidomėjimas manimi ir po kelių minučių bendravimo ji jau pati nekantravo duot man savo numerį, tikėdamasi dar kada susitikti, ką vėliau ir padarėm.

Kelios sekančios paskaitos būtent ir buvo skirtos aptarti ir pasiruošti pasimatymui – nuo bendro plano iki smulkių detalių. Deja, tą kartą pritrūko laiko idealiai pasirengti susitikimui, be to, kažkiek pristigo ir patirties. Pasimatymas praėjo maloniai, tačiau galėjo būti žymiai sklandesnis, įsimintinesnis ir viskas priklausė nuo manęs. Vėliau, iš pradžių vienam, po to su Šokėju analizuojant pasimatymą, buvo tiesiog juokinga, kokias klaidas dariau per susitikimą. Mergina prie manęs prisiglaudžia, o aš be jokios priežasties ją atstumiu. Suvokęs ir prisimindamas, daugiau tokių klaidų nekartosiu.

Apskritai ką gavau iš šių mokymų – tai ne vien patobulintas gebėjimas užkalbinti, sudominti moteris. Žinoma, tai labai svarbu. Sėkmingi santykiai su priešinga lytim yra turbūt daugiausiai laimės suteikiantis dalykas. Bet teigiamus pokyčius pastebėjau ir kitose srityse. Tapau ryžtingesnis, labiau pasitikintis savim, atviresnis, kūrybiškesnis. Ėmė keistis santykiai su draugais, dabar dažniau esu kviečiamas ir kitus pakviečiu kažkur nueiti. Su daugeliu draugų tapo smagiau leisti laiką. O tie žmonės, su kuriais rečiau matausi, kartais būna tiesiog sukrėsti mano teigiamo pasikeitimo.

Karolis

Mokiniai

1 komentaras

 1. Zmogus gyvena taip kaip galvoje.
  Ir man buvo sitos problemos.
  Nors neturiu merginos, nesileidziu i jokes depresijes ir saves nuvertinimus o darau toliau kas man patinka.
  Problema toke kai zmogus savo galvoje sukuria programa jis ja ir vykdo.
  Koke programa ? pvz; as busiu boksininkas, krepsininkas, sokejas, tai teigemos programos tu jes vygdai ir dziaugiesi gyvenimu…
  Neigemos pgogramos, pvz; as negrazus, as prastas, as menkesnis uz kitus, as negaliu ir t.t…
  Kuo labiau kaitinsi savo „prota” ant neigemu minciu tuo tau bus blogiau…
  Bet negali visalaika buti ant „teigemu” reikia balansuoti, bet nesureiskmink neigemu…
  Tikslas, noras – mobilizuoja energija, mobilizuok energije ant teigemu, o jei ant neigemu tau bus blogai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį