Skype
Kas Patinka Moterims Vyruose - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kas Patinka Moterims Vyruose

Tėvas man pasakė – 95% vyrų kiaulės. Neturi tinkamos higienos, čepsi, spjaudosi, keikiasi, neprižiūri darbų, nesirūpina sveikata, nesiskuta, yra apšepę ir netvarkingi. Teko savaitę pagyventi kartu kambaryje su 58 metų vyru. Jis negirdi gerai, sunkiai ištiesia nugarą atsistojęs, negali skaityti be akinių, jam sutraukia rankas vairuojant automobilį dėl profesinės ligos dirbus su ekskavatoriumi. Valgydamas sriubą jis čepsėdavo, šliurpdavo, o depresija dėl nesusiklosčiusių santykių su jo žmona priversdavo jį kambaryje vaikščioti iš vieno kampo į kitą. Jis nerado ramybės, o moteris nenorėjo su juo gyventi kartu. Jis keikė gyvenimą, norėjo nusižudyti.

Jeigu Tu būsi tarp tų 5 % vyrų, kurie turi nepriekaištingą higieną, vaikšto neapiplyšę, tvarkingais, normaliais, tinkamais pagal orą drabužiais, Tu patiksi ne tik moterims, bet ir kiti žmonės jausis prie Tavęs gerai, nes Tu būsi kultūringas.

Moterims Vyruose Patinka Teisinga Iniacityva

Visuomet į pasimatymą eik turėdamas planą – 2 ar 3 vietas kur pasiūlysi nueiti: „Einam tiesiai, parodysiu įdomią ir gražią vietą”, – konkrečiai vietos nesakyk, nes bus neįdomu, bet ir nevesk jos per prievartą kažkur kur ji nenori. INICIATYVA + NENUSPĖJAMUMAS – vienos iš Alfa Vyro savybių pasimatymo metu.

Moters Ignoravimas

Didžiausia sankcija, kurią gali skirti moteriai santykiuose – visiškas nutraukimas bendravimo namuose ir visiškas atsiribojimas tylos siena. Pamenu, kai sekmadienį grįžau į draugės namus. Po viešosios tvarkos pažeidimo teko iš penktadienio į sekmadienį naktis praleisti policijos komisariate. Telefonu negalėjau ir draugei pranešti kur esu. Tiesiog išėjau iš namų penktadienio vakare ir dingau. Kai grįžau namo prasidėjo tūkstančiai klausimų – kur buvau, kas atsitiko? Atsakiau: „Viskas gerai, esu sveikas, gyvas, dabar noriu pailsėti”. Bandėm gulėti lovoje kartu ir ji visą laiką žiūrėjo į mane ir nenutraukė žvilgsnio. Tas sekmadienio vakaras varė ją iš proto. Iš proto ją varė tai, jog aš nekalbėjau. Ji net pasakė, kad eičiau miegoti į kitą kambarį. Pats matai, kaip jaučiasi moteris, kai Tu nutrauki bendravimą. Tu tarsi ją įkalini laikinai klausimų-minčių kalėjime, kur jai nebeina suvaldyti savo emocijų. Žinai kas stebina iš teigiamos pusės moteris tokioje situacijoje? Tai, kad Tu išlieki ramus ir turintis savo privatų, asmeninį gyvenimą bei skiriantis kas yra svarbiausia ir laikina.

Kokie Vyrai Patinka Merginoms. Išvaizda

Švarūs, jaunatviški, stiliuje, kuris atspindi jų gyvenimo būdą. Alfa Vyras mokymuose turėjau sukurti airiui (53 metų išsiskyrusiui vyrui iš Dublino, Airija) jaunatviško, keliaujančio vyro įvaizdį, sveikatingumo veiklą. Po stiliaus pakeitimo iš 53 metų liko 42 (atjaunėjo daugiau nei 10 metų. Tai sprendžiau iš savo intuicijos žiūrėdamas į jį), po apkirpimo jis tapo 35 metų jaunatvišku vyru. Priėjimuose gatvėse atsidarydavo 21,22, 27 metų merginos. Kviečiu pažiūrėti visas mokymų paskaitas, eigą ir sufilmuotus visus mokymus anglų kalba „How To Pick Up 18-23 Years Old Girls If You Are 40-60 Years Old”. Įvesk į google, eik į alphamantraining.com puslapį ir užsisakyk šį produktą apmokėdamas kortele. Po apmokėjimo eik į „my products” ir žiūrėk paspaudęs raudoną „play” mygtuką. Pamatysi visas mano vestas jam paskaitas ir jo priėjimus prie merginų. Jis sužavėjo 20 metų ilgaplaukę, šviesiaplaukę merginą! Arba produktas „KAIP PAKABINTI MERGINAS KAI TAU 40-60 METŲ”. Šiame produkte bus apžvalga, bendri patarimai. Perskaityk atidžiai abiejų produktų aprašymus ir ženk žingsnį spręsti šiai kamuojančiai Tave problemai gyvenime.

Kai Tau 50 metų jauti, kad sveikata vis silpsta, žmona atsuka nugarą, pinigai nebetenka prasmės, Tu net pyksti ant jų, kad koncentravaisi gyvenime kaip juos uždirbti ir apleidai saviugdą ir žmoną. Investuok į save dabar ir brangink kiekvieną minutę, nes rytojaus gali nesulaukti. Pinigų visų neuždirbsi, o juos dar uždirbus reikės ir jais pasirūpinti. Žinias, kurias gausi iš mano produktų – nešiosiesi iki gyvenimo galo, o pažintis su nauja mergina, moterimi po mano DVD mokymų gali iš esmės pakeisti Tau gyvenimą, grąžinti pasitikėjimą savimi, laimę.

Kvailiai laksto paskui naujesnį iPhoną, išmintingi apsistato save savo sričių geriausiais specialistais-mokytojais ir iš jų mokosi.

 

Nuoširdžiai

PatrauklusVyras.lt

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį