Skype
Kasparas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kasparas

Įžanga

Vienas iš svarbiausių mano tikslų yra išmokti šokti. Žiūrėdavau šokių video, nepriklausomai nuo stiliaus – mane tiesiog žavi pats šokis. Bandžiau mokytis pats, tačiau nežinojau nuo ko pradėti. Negana to, klubuose jaučiau nepasitikėjimą savimi. Įsivaizduojate? – aplink mane beveik visi šoko geriau. Matydavau kaip vaikinai klubuose šokdina merginas, jas sukinėja aplink, iškelia į viršų, šitaip suteikdami joms begalinį džiaugsmą. O aš tiesiog beviltiškai stebėdavau…

Pažintis su Šokėju

Klube kabindamas panas su savo wingu, pamačiau žmogelį, kuris iš kitų vyrukų išsiskyrė savo šokio sugebėjimais. Nieko nedelsdamas, priėjau prie to žmogelio, susipažinau ir pasiteiravau, kur galėčiau mokytis šokti. O jis – Šokėjas , pasiūlė lankyti jo individualias šokių pamokas. Mano tikslas pramokti šokti priartėjo keliais žingsniais.

Pirmoji šokių pamoka

Važiuodamas į šokių pamoką net neįsivaizdavau, kokiu būdu jos vyks, ką mokysimės pirmiausia. Kilo abejonė, ar Šokėjui pavyks perduoti savo patirtį man – jo mokiniui. Pirmosios pamokos metu pastebėjau mokytojo atsidavimą mokymui, draugišką bendravimą su mokiniu. Pradėjom nuo merginos pakvietimo šokti. Nemaniau, kad tai yra taip svarbu. Bet, patikėkite, tai yra vienas svarbiausių ŠOKIO elementų. Išmokau apsukti merginą viena ranka, dviem rankomis, gavau namų darbų. Pamokos metu įgavau ne tik šokio pagrindų, bet ir naudingos teorijos, kabinimo klube taktikos.

Antroji ir trečioji pamokos

Šių pamokų metu išmokau solo žingsnelių, kombinacijų, lietimosi technikų. Tik trys pamokos, ir jau sužinojau, išmokau viliojimo šokiu pradžiamokslį. Tuo metu buvo vienintelė išeitis pasitikrinti savo sugebėjimus – tiesiog eiti į klubą ir suteikti merginoms tą džiaugsmo dozę.

Vidinis žaidimas

Mano pasitikėjimas savimi klubuose išaugo, galiu pašokdinti bet kurią man patinkančią merginą. Netgi kabindamas dieną, pritaikau šokio elementus. O kad jūs matytumėte merginos šypseną, kai ją užkalbinęs apsuku aplink, iškeliu į viršų ir pritraukiu prie savęs. Visa tai vyksta tiesiog gatvėje, aplink žmones, praeivius. Pats jaučiuosi lyg pasaulio valdovas, galintis betkur ir betkada pašokdinti merginą.

Apibendrinimas

Pamokų metu įgyjau daug teorinių ir praktinių žinių. Sužinojau keletą kabinimo klube strategijų. Taip pat išmokau vilioti merginą šokio metu. Nemažai dėmesio pamokose skirta šokimui klubais, kūno elastiškumo tobulinimui. Į akis krito Šokėjo atsidavimas mokymui, draugiškas ryšys su mokiniu. Paskutiniųjų pamokų metu vyko išmoktų judesių, žingsnelių, kombinacijų kartojimas, jų užtvirtinimas. Norėtųsi mokytis naujus šokio elementus, bet, matyt, esama pamokos struktūra yra efektyvesnė.

Palinkėjimas būsimiems mokiniams

Būsimi ir esami Alfavyrai, turite puikią progą patobulinti savo viliojimo sugebėjimus šokyje. Investicija į save neturi jokio ryšio su pamokos kaina. Vyriškumo tikrai nenupirksi. Moterų – tuo labiau. Taigi, šokite, viliokite, flirtuokite su merginomis ir tiesiog būkite laimingi.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį