Skype
Tadas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Tadas

sokiu pamokos tadasSveiki,

Atvykau pas Patrauklus Vyras  į šokių pamokas norėdamas pakelti savo asmeninę savi-vertę, pasitikėjimą savimi ir išmokti šokti su moterimi naktiniame klube. Atvykau iš Anglijos penkiom dienom ir Patrauklus Vyras  su Goda mane išmokino šokių technikų. Esu be krašto laimingas, nes už tuos pinigus ką sumokėjau už šias šokių pamokas, nieko geriau nenupirkščiau. Man pavyko išmokti Patrauklus Vyras  šokių technikas, išmokau šokyje jausti moterį, ją vesti, valdyti, išmokau jausti muzikos ritmą, ko seniau nemokėjau.

klubiniai šokiai TadasPatrauklus Vyras  mane išmokė kaip tu pats turi vesti visą šokį, parašė net formulę, šokio jėga lygi dominavimui kvadratu. Iš tikrųjų tai teisybė, jeigu bent truputį perduodi visą kryptį ir iniciatyvą šokio moteriai, tu pasidarai nuobodus ir ji nueina į tualetą arba pas draugių. Žodžiu pas Patrauklus Vyras  išmokau ne tik šokti, bet išmokau ir sėkmingos šokėjo filosofijos.

Linkėjimai visiems. O tiems kas norite išmokti šokti, eikite ir nedvejokite pas Patrauklus Vyras , tikrai nenusivilsite.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį