Skype
Kodėl Alfa Vyrai yra patrauklūs aplinkiniams ir ypatingai moterims? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl Alfa Vyrai yra patrauklūs aplinkiniams ir ypatingai moterims?

Jie niekada nedejuoja, jie nesako: „viską padaryčiau dėl tavęs, kad liktum su manimi…“, neverkia, tai ką pasižada – padaro, ir nieko nieko VISIŠKAI NIEKO gyvenime nebijo. Pas juos yra likviduoti stygiai. Juk kai neturite antros pusės, jūs jaučiate savyje nepilnavertiškumą, stygių. Alfa Vyras, kad ir neturi moters jis tą vidinį stygių apeina ir susipažindamas su moterimis parodo, jog moterų gyvenime jam užtenka, ir tik klausimas: „ar tu, mis madam, būsi tinkama lipti į mano laivą?“.

Tokia jų asmeninė savigarba ir savivertė jiems leidžia pasiekti gyvenime viską. Pas juos nejausi saugumo jausmo stygiaus. Kokioje situacijoje tik Alfa Vyras beatsidurs –  jausis saugus, pasitikintis savimi ir kontroliuojantis situaciją. Jis sako: „jei ne šiandien tas dalykas ateis pas mane, ateis rytoj“.

Jie nejaučia stygiaus – draugams. Jiems nereikia skambinti, prašyti susitikti alaus atsigerti. Kiti žmonės patys jiem skambina ir siūlo susitikti. Kodėl? Atsakymas Alfa Vyras mokymuose.

Kai savyje sugebi likviduoti saugumo (jautiesi nepakankamai saugus savo kailyje), antrosios pusės  (neturi šalia savęs moters) stygius, tampi n kartų patrauklesnė asmenybė.

Ką tik paskambino man mano mokinys, kuris ir įkvėpė šį straipsnį parašyti. Man labai nepatiko jo ištarti žodžiai: „nežinau ar aš joms patiksiu“ (pokalbio tema buvo – išėjimas susipažinti su moterimis). Tai ar šitas mano mokinys jaučiasi prizu moterims? Jaučia, jog moteris yra žemiau jo. Tegul jis nedrįsta kitiems sakyti, kad yra mano mokinys, jeigu taip mąsto.

Aš jam stipriai atsakiau: „kaip tu taip gali galvoti. Klausimas toks: ar jos tau patiks? Ar iš jų esanti moteris tave sužavės kažkuom, apart išvaizdos. Klausimas toks, ar tu jas atstumsi ar leisi su tavimi toliau kalbėtis“. Įkvėpaiu jį ir pakėliau jo asmeninę savivertę.

Seniai esu padaręs išvadą – vyrai nemoka moterų atstumti. Yra ypratę būti atstumti jų, kas ir sąlygoja jų žemą pačių savivertę ir baimę būti atstumtiems. Kaip gali bijoti moters atstūmimo, jeigu pats jas atstūminėji? Ot Alfa vyro mąstymas. Čia yra klasė.

Kas turi aukštesnę vertę ir kam reikia lygiuotis, kai gatvėje yra prieinama ir drąsiai pasakoma:

–          „Labas, tu žiauriai karštai atrodai, apsisuk… Neblogai… Papasakok apie save, ką veiki gyvenime?“ –  aišku vyras, kuris ištarė šiuos žodžius. Kodėl? Todėl, jog jis liepia moteriai papasakoti apie save. Jis įvertino jos išvaizdą, liepdamas apsisukti, o dabar vertins jos bendravimą.

Kaip aš moteris klube atstumiu? Aš su jomis šoku, ir jeigu matau, kad ji nekorektiškai šoka – bando vesti, dominuoti šokyje, prisitraukiu jos ausį, pasakau: „aš vedu, ar tu vedi?“. Antrą kartą suklydus moteris daugiau nebegauna šanco su manimi šokti ir yra atstumiama.

Vyrai, jus visuomenė programuoja visais atvejais pagarbiai elgtis. Bet kokios pagarbos yra verta moteris, kuri negerbia jūsų žodžio? Kokios pagarbos yra vertas jūsų „draugelis“, kuris jus apkalbinėja, nesilaiko savo žodžio? Gero  spyrio į šikną. Kas atsitinka, kai tu moterį atstumi? Kitos aplinkui tai mato. Jos mato, kad tu renkiesi. O tai yra labai patrauklu. Vadinasi tu neturi stygiaus. Vadinasi tu jausi savo vertę ir tai kad savęs bet kam neatiduodi.

Nėra nieko solidžiau, kaip vyras su kiaušais. Tai yra tas ko ieško moterys, o ne jūsų sumąstomi „pick-up lines“ (kabinimo žodžiai)

Alfa Vyras renkasi moterį, o ne moteris jį renkasi. Alfa Vyras renkasi draugus ir žmones, kam leisti šalia jo būti, o nesiderina  prie kitų ir bando sulysti į šikną. Alfa Vyras turi bendradarbiavimo modelį su žmonėmis. Žmonės iš jo gali gauti naudos. Jis yra naudingas kitiems. Todėl visi spiečiasi aplink juos.

Vyrai, atminkite, jūsų pinigų kiekis kišenėje priklauso nuo to, kokią jūs vertę sukuriate aplinkiniams žmonėms.

Auginkite savo savigarbą. Niekas jūsų negerbs, jei jūs patys savęs negerbsite. Norite save gerbi? Pradėkite sportuoti, sveikai maitintis, meskite rūkyti, gerti, nustokite kelti moterį aukščiau savęs. Jūs esate prizas moteriai, kadangi jos pagrindinis tiklas gyvenime yra vyras.

Apibendrinant: Alfa vyrai yra patrauklūs aplinkiniams žmonėms, nes jie visko turi gyvenime ir jiems nieko nereikia. Jie sotūs iš vidaus. Vidus persiduoda į išorę.

Šokėjas

Patrauklumas

3 komentarai

 1. Martynas:

  Perskaičiau ir įgavau motyvacijos. Šaunuolis!

 2. Donce:

  Taip, puikus straipsnis.

 3. Mantas:

  As dziaugiuosi, kad tu nenustoji rasyti, ir kad tavo straipsniai yra rasomi jau senai, ir kad tai nera vienos dienos projektas. Sekmes! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį