Skype
Kodėl moteris nenori su tavimi santykių? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl moteris nenori su tavimi santykių?

Viena iš priežasčių – tu bijai prisiimti atsakomybės už savo veiksmus. Seniau aš irgi iki galo, fundamentaliai nesuvokiau ką tai reiškia. Taip aš žinojau, vyras tu turėti atsakomybės jausmą. Tačiau ši situacija, kurią jums papasakosiu, man parodė, kodėl moterys taip ieško šio dalyko vyre. Tad, drauguži, klausykis.

Buvo vasaros pabaiga. Jau turėjau persikraustyti iš Antakalnio.. Iš pradžių buto ieškojau su draugu, kuris yra gerokai vyresnis, tačiau vis dar neturi moters. Jam jau virš 30, jis sportuoja, labai stengiasi, turi puikią figūrą, bet moters šalia taip ir nėra..

Ieškodamas per skelbimus buto, pamačiau kad iškrito šviežus, dar niekeno „nepaspaustas“ butas esantis  šeškinėje. Greitai paskambinau ir satariau, kad jau rytoj 11 valandą mes atvykstame apžiūrėti. Pranešiau ir savo draugui.

Atsikėliau ryte ir draugė pasisiūlė kartu važiuoti apžiūrėti. Nuvažiavome pirmi, o mano draugo dar nebuvo. Apžiūrėjau ir apsiklausinėjau viską apie butą gal kokią 40 minučių ir nusprendžiau, jog aš čia gyvensiu. Atvažiavo mano draugas ir jūs tik žinotumėte… Tas jo rimtas žvilgsnis, kai jis įeina pro duris nu visai ne Alfa Vyro. Visi prisiskaito tų knygų ir galvoja: „dabar aš turiu būti rimtas, nesišypsoti, mesti žudantį žvilgsnį..“ Tačiau nei vienas nepagalvoja: „o kaip kitas žmogus jausis, kai tu taip darysi?“. Buto savininkė ir mes tikrai nesijautėme šauniai, kai jis tokia kūno kalba įėjo pro duris. Mano draugė jo dar nebuvo mačiusi, bet pajaučiau, kad jai tai nepatiko.

Vyro visi veiksmai turi būti  remiami tuom, kaip jausis kitas žmogus, kai jis tai darys.

Ir jau tas vien šaltas, visiškai neturintis meilės žvilgnis, visiškai nepatiko savininkei. Bet čia ne esmė. Draugas vaikščiojo, pasižiūrėjo, išsiklausinėjo. Jautėsi, jog jis labai atsargus. Vien toks sakinys viską pasakė: „tai kiek čia gaunasi žiemą su nuoma ir komunaliniais? 600Lt už kambarį? Man vienam? Nu brangu…“ Viskas. Toks sakinys pražlugdė savininkės viltis ir ji pamatė kad su juo nieko gero nebus. Tačiau galutinis vyro sprendimas buvo – nuomotis šį butą. Tačiau šis sprendimas pasirodė skystas, nes kai reikėjo jau rašytis sutartį, jis norėjo kad tik aš savo vardu ją rašyčiausi. Vyras akivaizdžiai bijojo prisiimti atsakomybės. Tuomet aš jo paklausiau:

„Remigijau, kodėl ant manęs rašomės? Tai gal tavo vardu rašomės?“… Pajutau, kad jis visiškai nenori prisiimti atsakomybės. Iš žodžių ir kūno kalbos išsiaiškinau tikrąją priežastį. Jis prapraščiausiai nenorėjo įsipareigoti sutartyje nustatytoms taisyklėms ir norėjo turėti galimybę bet kada dingti iš šio buto.

Kai mes iššėjome iš buto, draugė man pasakė: „aš dabar suprantu, kodėl jis dar merginos neturi. Nei viena moteris nenori vyro, kuris bijo prisiimti atsakomybės“.

Alfa Vyras gyvenime rizikuoja, daro tvirtus sprendimus, nesuabejoja savimi ir prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Tokie vyrai yra MAGNETAI moterims.

Iš visos širdies rekomenduoju savo DVD „Kaip išlaikyti moterį santykiuose“, kuriuos TURI peržiūrėti kiekvienas vyras. Nes tuose DVD aš pasakiau visas priežastis dėl ko vyrams neina sukurti santykių, dėl ko moterys juos pradeda apgaudinėti ir t.t.

Patrauklus Vyras

Patarimai

5 komentarai

 1. as:

  Nelabai gražu apie kabarioką skelbti tokią info visiems viešai, juk yra bendri pažįstami ir panašiai, panašu net į tokį lengvą sąskaitų suvedinėjimą. Kita vertus, perkant kokį brangesnį daiktą ar pan., kai deruosi gana dažnai gerokai daiktą išpeikiu siekdamas numušti kainą, o po to būna netikėta, kad vis dėlto noriu pirkti.

 2. Čia jam pamoka. Jeigu jis skaitė – prisimins tą situaciją ir pasimokins. Žiūrėk, ką geriausia gali pasiimti iš situacijų, straipsnių ir viso kito. Aišku Tau, bevardi ? 🙂

 3. „Vyro visi veiksmai turi būti remiami tuom, kaip jausis kitas žmogus, kai jis tai darys.”
  Is kur cia tokia taisykle? Visiems niekad neitiksi ,nepadarysi niekad visu laimingais. Ir siaip but priklausomam nuo kitu, nelabai patrauklu ir protinga 🙂
  Man rodos tas tavo draugas buvo tiesiog atsargus ,o cia normalu , visi gi nori sutaupyt ,aklai juk visko neimsi 🙂

 4. juki:

  Siaip patinka Tvao veikla ir tave palaikau (gerai, kad nepasiduodi ir šiuo krizės laiku eini tolyn), tačiau apskritai tas visas Alfa vyras yra dirbtinė sąvoka, John Alexander mintys gana dažnai matomos tavo kalboje (ne tik mintys, bet ir pats logotipas). Tačiau yra ir visa eilė kitų nuomonių, knygų (Debunking seduction community, Seductions community sucks, puslapis PUAhate), kuriose pateikiamos ir kitos nuomonės dėl viso to Alfa vyro reikalo.

 5. Robertas:

  Apskritai gyvenime jeigu nori ką nors įdomaus nuveikti turi prisiimti atsakomybę. Kuo daugiau, tuo geriau tau sekasi.

  Šaunuolis daryk ką darai, o jei kam nors nepatinka tai siūsk n…..

  Krizės nėra ir nebuvo, čia tiems kur šuda mala krizė buvo ir bus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį