Skype
Kodėl negali pasitikėti Delfi, 15min, TV ir kitais bulvariniais šaltiniais - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl negali pasitikėti Delfi, 15min, TV ir kitais bulvariniais šaltiniais

PatrauklusVyras.lt atskleidžia tikrąją tiesą apie naujienų portalų dezinformaciją. Koks jų tikslas ir ar tu juos turėtum skaityti?

 

Video

4 komentarai

 1. as:

  Na tiesa kalba zmogelis, kai skaitydavau tuos delfius, turejau pats problemu, t.y. Teisines problemos, ir kuo daugiau info ieskojau to labiau klimpau i bedas per tuos puslapius, mazo zingsnelio betruko iki kilpos, tad geriau skaityti psichologines knygas, o dar ir biblija pradejau skaityt, tai isvis prasidejo naujas gyvenimas, ir naujas as:) laimingiausias sioj zemej:D

 2. as:

  Galiu. As domejausi fiziniu asmenu bankroto istatymu, ir visi straipsniai bei tv laidos atrodo is tiesu gasdinanciai, kyla klausimas kodel nei vieno straipsnio motyvuojancio ar skatinancio eiti zmogu ir dometis siuo istatymu pas specialistus, kad isbristu is skolu liuno,kad susitvarkytu gyvenima.Na tik reikia pamastyti kam naudingiau bus, jei zmogus bus issigandes, skes skolose ir atidavines paskutines kelnias.

  • Taip, dauguma mūsų piliečių net nežino kas yra fizinio asmens bankrotas ir ar iš viso toks dalykas įmanomas. O praktiškai visi nežino, kaip įstatymiškai pasidaryti savo bankrotą, nes niekas kaip jūs sakote nėra suinteresuotas tokia informaciją duoti žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį