Skype
Kodėl nepatinku vyrams? II dalis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl nepatinku vyrams? II dalis

kodel nepatinku vyramsYra vyras, kurį pamilau. Tai antroji mano problema. Bet santykių su manimi tas vyras nenorėjo. Nors buvo man neabejingas. Tai  vienintelis vyras, sukėlęs man tokias stiprias emocijas, nors „lengvų“ įsimylėjimų buvo (žinoma, nesėkmingų, nes į draugystę jie neperaugo). Bet šitas kartas buvo ypatingas, kitoks… Tas jausmas labai gilus ir jau keli metai neišraunamas. Sunku jį apibūdinti. Tiesiog pajutau, kad su šituo vyru ypatingai sutampa mūsų biolaukai. Su juo jaučiausi savimi, nuo jo tiesiog pasikraudavau energija. Galiu tylėti, galiu kalbėti – nesvarbu, tiesiog gera ir tiek. Kiti vyrai, būna, slegia – pavyzdžiui, prie jo jautiesi susikausčiusi, prislopinta, prie kito – nervinga, irzli, o su šituo kuo ilgiau būnu, tuo geriau jaučiuosi… Atrodo, kad jis mane „įkrauna“. Bet, nepaisant to, mes ne kartu ir, atrodo, kad jau viskas prarasta. Jis teigia, kad nieko tarp mūsų neišeis. Pati padariau daug klaidų, nebuvau šventa. Bet noriu jas taisyti, nes niekaip negaliu pamiršti to žmogaus. Be to, tai žmogus, kuriam patikau šiek tiek rimčiau, nes tai nebuvo, kaip aš vadinu, „vieno pasimatymo santykiai“.

Susipažinome mes labai tolimoje ir didelėje šalyje – Amerikoje. Jis ten dirbo, aš buvau nuvykusi porai dienų su reikalais. Susitikome parke. Jis mane užkalbino. Išsiaiškiname, kad abu esame ne tik iš tos pačios šalies, bet ir iš to paties miesto. Apsikeitėme kontaktais. Dabar pagalvosite, kad tikrai man „negerai“ ir suprantu, kad tai absoliučiai nenormalus jausmas, bet to žmogaus veidas man dvi savaites stovėjo akyse. Nors tas vyras man nepatiko iš išvaizdos, atrodė ne mano skonio. Bet tiesiog negalėjau jo pamiršti, kasdien mačiau jį savo galvoje… Aš grįžau į Lietuvą ir tada pradėjome labai ilgai ir intensyviai bendrauti telefonu ir per skype. Kalbėdavomės kasdien iki paryčių, net ir darbo dienomis. Apie nieką. Kelis kartus tas vyras buvo grįžęs į Lietuvą atostogoms, visus kartus matydavomės. Pasijutau klaikiai įsimylėjusi. Deja, po kelių kartų išsiaiškinau, kad jis turi sužadėtinę. Pasakiau, kad tai žinau ir, įdomiausia buvo tai, kad jis nesigynė, tik patvirtino šį faktą ir užtikrino, kad greitai grįš į Lietuvą jos vesti… Po tokio intensyvaus bendravimo, kuris tesėsi gal metus, pasijutau klaikiai įskaudinta. Viską baigiau ir nutraukiau kontaktus. Buvo, kad jis man tris kartus skambino, maždaug kas pora mėnesių. Kartą atsiliepiau, pašnekėjome, bet tuo viskas ir baigėsi. Iš jo kalbos supratau, kad ateities planai nepasikeitė.

Praėjo daug laiko. Vieną vakarą grįždama iš darbo netikėtai jį radau prie savo durų. Jis stovėjo su gėlėmis. Kalbėjo, kad išsiskyrė su būsima žmona. Tačiau tuo metu mane užvaldė emocijos – jaučiausi tokia įskaudinta, tad nieko nepasakiau ir tik užtrenkiau duris. Po to dėl to pradėjau labai graužtis… Pati ėmiau jam skambinti. Galiausiai sutarėme bendrauti toliau. Deja, tai ilgai netruko. Sutikome pora kartų ir tas vyras pasakė, kad daug galvojo apie tai ir kad nieko tarp mūsų neišeis. Kodėl – nepaaiškino. Supratau, kad turi kitą. Kadangi jau turėjome bendrų draugų, išsiaiškinau, kad tai tiesa. Vėl pasijutau įskaudinta. Viską nutraukiau. Jis vėl man skambino, pašnekėjome, sakė, kad nėra tikras dėl ateities su ja, bet man nieko nežadėjo. Todėl nebendravau. Galiausiai labai jo pasiilgau, supratau, kad nebegaliu pamiršti, kad stipriai jį myliu ir tas jausmas yra labai labai gilus.  Jau išbandytas laiko.  Žinau ką visi pasakytų, kad jis „toks ir anoks“, kad pilna gerų, nuostabių ir ištikimų, iš tikrųjų mylinčių vyrų. Bet ne mano gyvenime, o pasakėlės knygose nuo praktikos skiriasi. Aš per daug myliu šitą žmogų ir, tikiu, kad galbūt sutikčiau kitą, kuriam patiksiu, bet sunkiai tikiu, kad jis man taip tiks, tiek dvasine, tiek seksualine prasme. Problema čia tokia: tas žmogus manęs nei myli, nei atstumia. Atstumti neatstumia. Sutinka susitikinėti, bet santykių irgi nesiūlo. Kai tik kas nors nutinka, dėl ko aš nusprendžiu, kad reikia viską baigti, jis atšyla, rodo, kad nori bendrauti, kai tik aš jau „įsijaučiu“ į santykių eigą, man paaiškina, kad „nieko čia neišeis“. Esu įklimpusi.

Taigi dėl tokių savo gyvenimo nesėkmių atėjau pas Airiną. Iš pradžių žiūrėjau įtariai – norėjosi sužinoti, kodėl jis tuo užsiima, kaip, kodėl. Prieš susitikimą elektroniniu paštu apsikeitėme nuotraukomis. Pamačiusi jo nuotrauką, pagalvojau: „Taip, šitam žmogui sekasi su moterimis“ – jo poza, stovėsena pasitikinti savimi, o tai sudaro vyriško vyro įspūdį. Susipažinus pasirodė kiek jaunas, bet patiko jo paprastumas, laisvumas ir pozityvi nuotaika. Parodžiau jam drabužius, su kuriais einu į pasimatymus. Kalbėjome apie tai, kad vyras santykiuose turi dominuoti, lovoje taip pat. Aptarėme tai, kas vyrus gundo – kokie drabužiai, pozos, elgesys. Kalbėjome, kad moteris turi išsiskirti elgesiu, nebijoti parodyti, kuo vyras jai patinka ir kodėl. Pasakyti, kodėl jis ją traukia. Nepasirodyti labai emociškai pažeidžiama, jautria. Jis pažadėjo man padėti situacijoje su tuo vyru… Šiandien kažką atitaisyti man atrodo labai sudėtinga. Bet noriu mokytis. Neįsivaizduoju, kaip seksis…

Eglė

Patrauklumas

4 komentarai

 1. B.:

  Kartais su šokėju išlendam į centrą pakibint merginų. Nupasakosiu prie kokių prieinam, o kokias „nurašom”. Galbūt padės pasidaryti tinkamas išvadas.
  Taigi, jei mergina turi bent jau maždaug mums priimtinus fizinius duomenis, žiūrim į aprangą ir elgiasį.

  Apranga būna arba graži arba patogi. Retokai šie du kriterijai sutampa.
  Dauguma vyrų alpsta dėl „kablų”. Dauguma- tai dar švelniai pasakyta- 99% juos „užskaito”. Taip taip, su jais nera patogu, mes tai žinom, bet jie visada uždeda didelį pliusą merginai. Karti teisybė, bet prasčiau atrodanti tavo draugė, užsilipus ant „kablų”, stovėdama šalia tavęs, susirenka visą vyrų dėmesį, ir tave „deda į vietą”, nors tu ir atrodai geriau.

  Visi kiti rūbai turi paryškint tavo figūrą. Taigi, išeik į gatvę su šilta ir patogia „fufaike”, maskuojančia tavo figūrą, prie visko dar įsispirk į „ugus”, dar tau prireiks apdribusio megstinio, didelio storo šaliko, kuris paslėptų visą tavo kaklą ir pusę veido, o dar ir viskas turėtų būt kuo pilkesnės spalvos. Šilta ir patogu? BINGO, tu katik tapai nematoma. Daryk ką nori, kad ir šok ant stalo- dabar taves nemato visiškai niekas.

  Ir atvirkščiai- užsilipk ant kablų, įlysk į aptemptą sijonuką arba aptemptas kelnes, paltukas, kuris paryškintų figūrą, jokios pilkos ir kuo mažiau juodos spalvos, ir eik pasivaikščiot. Stebėk aplinkinius. Tave nužiūrės kiekvienas. Keletas prieis pakalbint.

  Airinas tau jau turbūt paaiškino visa tai. Keista, kad dagyvenai iki 25 to nežinodama.

  Ne ką mažiau svarbus ir tavo elgesys. Patiko kažkuris bičas gatvej? Mesk naglą žvilgsnį tiesiai į akis. Kai pastebės, kad žiūri į tave, „pasiduok”- nuleisk akis, ir po sekundės mesk vėl tokį pat naglą žvilgsnį ir vėl „pasiduok”. Leisk suprast, kad stebi jį. Visur ir visada vaikščiok su vos pastebima šypsenėle. Tuomet jau retas kuris nesupras, kad juo susidomėjai. Tiesa, retas kuris iš jų prieis. Ne todėl, kad su tavim kažkas negerai. Todėl, kad dauguma iš mūsų bailiai. Mums reikia nemažai prie savęs padirbėt, kad išdrįstume prieit prie nepažįstamos moters blaivi ir dar nesusimaut. Tai sugebančių mažai. „Supakuot” mus irgi nelengva. Visi kiti mažiau drąsesni- tavo lengvesnis grobis 🙂

  Kodėl kažkas nenori eit į antrą pasimatymą? Todėl, kad neturi savo standartų, kuriuos turi atitikti tau tinkantis patinas. Taip labai stengiesi įtikt kiekvienam, kad galiausiai pamiršti kas esi ir pradedi prarast savo individualumą. Tiksliau tariant- kartelė ryškiai per žemai. Niekam neįdomi pilka pelytė kuriai viskas ir visada tinka ir kuri prie visko prisitaiko.

  Tu privalai turėt tokį tikslą, ar veiklą, kurios nekeistum į pasimatymus. Tai vers kiekvieną patiną kariaut už vietą tavo gyvenime. Privalai turėti savo nuomonę ir ją visada pareikšt. Jei tau kažkas nepatinka tai netylėk ir sakyk iškart. Mes nenorim atsakymo- „tu išrink”, į klausimą- „koks filmas tau šyvakar patiktų?”. Turėk nuomonę apie viską ir ją visada reikšk.
  Nesikark pati ant kaklo kiekvienam. Nereikia palikinėt ir numerio kiekvienam. TU NE BELEKAS IR TAU NE BELEKAS. Turėk standartus.

  Išlysk į gatvę kuo dažniau. Savaitgaliais eik su draugėm į klubus ar barus. Kuo daugiau būk tarp žmonių. Vyrai neįlips per balkoną, čia tau ne muilo opera 🙂 Beje, kurnors eidama neimk į poras baisios arba stipriai geriau už tave atrodančios draugės. Retai kuris bičas šnekins abi, o jei tai bus pora bičų, tai niekas nenorės „imt baisiosios”. Todėl dažnai ant ledo liksit abi.

  Apibendrinant:
  -Profai turi standartus. Privalai juos turėt ir tu ir taikyt visiems. Privalai juos taikyt ir sau- tik taip tobulėsi.
  -Turėk veiklą, kurios nekeistum į pasimatymus. Kartais speceliai neturėk mums laiko. Būk mažiau prieinama.
  -Visur ir visada gerai atrodyk.
  -Dažniau išeik „pasižmonėt”, lankykis klubuose.

  Tai tiek. Tokios yra merginos, dėl kurių kariaujam. Airinas išaiškins smulkiau. Dabar eik ir pasidaryk teisingas išvadas 🙂

 2. Mindaugas:

  Laikysena

  Aukštakulniai ne tik optiškai dailina moters kojas, jie dar ir pataiso laikyseną. Aukštakulnius apsiavusi mergina vyrams yra kur kas patrauklesnė dėl tiesios nugaros ir gražiai atrodančio užpakaliuko, ką jau kalbėti apie tiesias ir lieknai atrodančias kojas!

  Kvapas

  Neseniai vokiečių mokslininkų atliktas tyrimas atskleidė, kad kiekvienas žmogus turi natūralų kvapą, kuris, anot jų, padeda susirasti sau porą. Pasirodo, natūralus moters kvapas sustiprėja ovuliacijos metu, o tai vyrams sukelia seksualinę energiją.

  Šypsena

  Norite susipažinti su patinkančiu vaikinu? Tiesiog jam nusišypsokite ir vaikinas iš karto atkreips į jus dėmesį. Pagalvokite – juk jeigu jums kas nors šypsosi, jūs natūraliai atkartojate šią veido išraišką net jeigu to iškart ir nesuvokiate. Šypsena, negana to, stimuliuoja smegenų ląsteles, kurios gamina geros savijautos chemikalus.

  Žvilgsnis

  Jūsų akys taip pat gali paveikti vaikino susidomėjimą jumis dėl vadinamojo viliojimo žvilgsnio. Šis triukas labai paprastas – mažiausiai 3 sekundes žiūrėkite vaikinui tiesiai į akis ir laukite jo reakcijos. Per šį laiką vyrui įsijungia primityvus jungiklis, kuris verčia jį tuojau pat reaguoti – arba atsakyti į jūsų spinduliuojamą seksualumą, arba atsitraukti.

  Dantys

  Neseniai Amerikoje atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad vienas dažniausių moters patrauklumą nulemiančių faktorių, anot apklaustų respondentų, yra būtent jos dantys. Būtent pagal juos vyrai pasąmoningai nujaučia jūsų amžių ir sveikatą. Juk balti dantys rodo, kad turite gerus asmeninius įpročius ir laikotės sveiko gyvenimo būdo, tuo tarpu geltoni dantys gali rodyti, kad turite nesveikų žalingų įpročių ar kad esate prastos sveikatos.

  Plaukai

  Jūsų plaukai – lygiai taip pat, kaip ir dantys – gali išties nemažai pasakyti apie jūsų sveikatą. Žvilgantys, sveiki plaukai – yra tarsi jaunystės ir vaisingumo ženklas, vaikino pasąmonėje įrodantis, kad esate pajėgi sėkmingai pratęsti jo giminę.

  • Egle:

   Ačiū už patarimus. Va, kame gali būti kampas – kad neišreiškiu savo nuomones :}. Taip, tiesa. O „nuomones išreiškimas” vyrams reiškia ginčijimąsi su jais :} Jau pradedu pastebėt, kad vyrus tai užveda :}. Neseniai buvau pasimatyme ir išnaudojau ši metoda :} Pasirodo, tikrai veikia :} Pakviete i antra :}, tik va, mane pačią jis nelabai traukia… Kad neišranki esu, visai neteisybe, kaip tik jau aplinkiniai pradėjo mane kaltinti per dideliu išrankumu ir tuo, kad per daug taikau standartus:}, todėl bandžiau nuleisti kartelę :}, bet iš to tikrai nieko gero, nes jei netraukia žmogus, tai netraukia… Patarimus dėl išvaizdos, „laiko neturėjimo” ir t.t. žinau jau nuo šešiolikos, bet, matai, problema čia yra ta, kad man nesiseka užmegzti santykių su patinkančiais vyrais (o ne ta, kad niekas į mane nežiūri). Pats pagalvok, juk nesiūlysi merginai draugauti tik dėl to, kad ji nešioja aukštakulnius ar tik dėl to, kad ji graži? :} Šiaip labai ačiū už patarimus, galvoju, kad kartais iš tikrųjų neparodau savo veido :}

 3. Richardas:

  Ginčas kaitina kraują ir labai veža, bet būk gerutė, jei darai ginčą, tai šauk, mėtykis daiktais ir visa tai kuo viešiau, tuo geriau! ;DDD Po to būna nepakartojamas seksas ir tai bičus labai veža.

  Tik čia ypatingai svarbi detalė – atskirk ginčą nuo bumbėjimo. Visa tai daro 180° skirtingą efektą. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį