Skype
Kodėl Tu turėtum rinktis Alfa Vyras mokymus - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Kodėl Tu turėtum rinktis Alfa Vyras mokymus

Airinas Arutiunian Alfa Vyras mokymai1 priežastis – tai greičiausias ir pigiausias būdas pasiekti tavo tikslą

Tavo tikslas yra tapti pasitikinčiu savimi bet kokioje gyvenimo situacijoje. Tavo tikslas yra mokėti susipažinti ir suvilioti moterį bet kokioje situacijoje. Tavo tikslas yra perprasti moterų – vyrų bendravimo psichologiją, tam kad sukurti gražius santykius tiek su draugais ir aplinkiniais žmonėmis, tapti geresne asmenybe. Klausimas toks, koks yra greičiausias ir pigiausias būdas to pasiekti?

Ieškoti duotos nemokamos informacijos internete? Bet kiek tu pasikeitei nuo to? Paskaičiuok kiek tu laiko užtrukai ir kiek tu pasikeitei, patobulėjai. Gyvenime brangiausias dalykas – yra tavo laikas. Jo neįmanoma nupirkti. Sveikatos ir laiko gyvenime neina nupirkti. Švaistydamas laiką internetinėmis paieškoms tu kaip tik pasibrangini sau šį procesą, nes tu atiduodi savo laiką paieškoms. Tarkime tavo valanda kainuoja 100LT. Padaugink 100 litų iš tiek, kiek tu laiko užtrukai ieškodamas ir pažiūrėk už kokią kainą tu gavai tokį rezultatą.

Tu paieškom užgaišai 50 be galo brangaus laiko savo gyvenime ir patobulėjai tiek, kad vis tiek nedrįsti užkalbinti patinkančios moters gatvėje, nesi gyvenime apsuptas draugų rato ir vis dar esi nepasitikintis savimi. Rezultatas – 0 , o kaina už tai sumokėta – 50000Lt. Pagauni? Kiek tau brangiai kainuoja. Tu įkainok savo laiką, o ne mokymų kainą, kurią tu mokėtum.

2 priežastis – tai pats optimaliausias kainos/kokybės santykiu pasirinkimas iš tave supančių

Atsiversk ir pasižiūrėk ką pasiekė mano mokiniai. Į ką aš juos paverčiau. Atsiversk kitų viliojimų mokyklų mokinius ir pažiūrėk į ką jie pasikeitė. Palygink. Tose mokyklose tie mokiniai tik į kamerą pašneka ir viskas. Nėra realaus pokyčio. Pas mane yra sufilmuota visas jų pasikeitimas, todėl tu gali įvertinti ką jie gavo mano mokymuose. Užsienyje tokie mokymai kainuoja – viską pavertus eurais arba svarais ir jų mokymų programa trunka 2 dienas. Atsakyk man, kaip galima žmogų pakeisti per dvi dienas?

3 priežastis – pinigai ką sumoki yra daug mažiau, nei tai ką gauni

Tie žmonės, kurie investuoja į mano mokymus, aš jiems pridedu savo DVD programą, knygas. Žmogus namuose skaito ir žiūri mano medžiagą. Taip efektingai per trumpą laiką jis įgauna Alfa Vyro požiūrį į pasaulį.

4 priežastis – mano mokymai orientuoti ne tik į moterų viliojimą, bet ir į santykius su žmonėmis

Moteris renkasi vyrą, kuris yra pats stipriausias socialinėse situacijose. Tai reiškia kaip jis bendrauja tiek su vyrais, tiek su moterimis įprastomis gyvenimo situacijose. Ar jis jose pasitiki, ar jis savimi dvejoja. Ar jis lanksčiai jas išsprendžia. Pagal tai moteris sprendžia ar jai ir jos vaikams su tokiu vyru bus saugu gyvenime ar ne. Alfa vyras mokymuose tu išmoksi ir tapsi pasitikinčiu savimi socialinėse situacijose.

5 priežastis – mano mokymuose tu išmoksi šokti, taip pat gausi 10 nemokamų  profesionalių nuotraukų

Paklausk savęs, kur dar mokina, kaip šokyje suvilioti moterį? Kur dar mokina, kaip šokti klube? Paklausk savęs pažiūrėjęs mano video, – kas taip šoka klubuose? Kaip taip vilioja moteris klubuose? Niekas. Tu turi žmogų Lietuvoje, kuris tave gali padaryti labai pasitikinčiu savimi, gebančiu puikiai vesti valdyti moterį šokyje. Padarius profesionalių nuotraukų, tavo asmeninė savivertė pakils, tapsi n kartų labiau pasitikinčiu savimi.

Kviečiu perskaityti ALFAVYRAS mokymų programą. Spausk čia

Patarimai

1 komentaras

  1. Renaldas:

    programa , bei vaizdo klipus. Tai kažkas nauja įdomaus ir kogero naudingo (jai viskas taip yra ištikrųjų) kaip rodoma ir pasakojama ir nėra jokių paslėptų ,,Žvaigždučių” Norėčiau išmėginti šituos mokymus mesti iššukį sau… Taigi norėčiau sužinoti kada būtu galima pradėti mokytis ir kiek kainuotu mokymai taikant visas nuolaidas , sutikčiau filmuotis ir mokėti visą kainą. Lauksiu atsakymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį